'Zes miljoen euro voor Mukairu'

614 stemmen
'Zes miljoen euro voor Mukairu'

Anderlecht moest de voorbije maanden zijn toevlucht nemen tot heel wat huurdeals, omdat de club niet over de nodige centen beschikt om spelers definitief aan te werven. Voor een aantal van die spelers beschikt Paars-Wit wel over een aankoopoptie, maar het is nog maar de vraag bij wie die straks gelicht zal worden. Eén speler lijkt Anderlecht wel met winst door te kunnen gaan verkopen.

Volgens Le Bombe di Vlad blijft AS Roma immers snuffelen aan Paul Mukairu. De Romeinen zouden de voorbije weken zelfs een nieuwe poging ondernomen hebben voor de NigerIs iaanse winger, waarvoor ze wel achter de rug van Anderlecht gegaan zijn. Ze zouden een bod van 4,5 miljoen euro neergelegd hebben bij Antalyaspor, de moederclub van Mukairu. Dat werd geweigerd, want Anderlecht beschikt over een aankoopoptie. Die zou naar verluidt zo'n 2,5 miljoen euro bedragen.

UPDATE 25/03

Ook Calciomercatoweb komt nu met het bericht dat AS Roma 4,5 miljoen euro zou hebben geboden voor Paul Mukairu. De Italiaanse topclub zou de Nigeriaan zo willen losweken bij Antalyaspor, maar de Turken willen boter bij de vis. Zo zou de club namelijk minstens 6 miljoen euro willen vangen voor Mukairu. 

Enig probleem uiteraard: indien Anderlecht de afkoopclausule van 2,5 miljoen euro licht, is Antalyaspor verplicht dit te aanvaarden. Zodoende zou Paars-Wit straks een flinke winst kunnen boeken op Mukairu, die zeker nog geen onuitwisbare indruk wist na te laten.

LEES OOK: 'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Is Mukairu zes miljoen waard?

Meest recent

Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

24
24
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

122
122
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

133
133
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

290
290
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

423
423
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

341
341
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

32
32
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

221
221
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

632
632
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

61
61
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

256
256
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

331
331
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

222
222
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

209
209
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

226
226
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

623
623
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

120
120
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

280
280
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

339
339
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

362
362
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

614
614
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

431
431
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

164
164
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

206
206
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

455
455

Meer sportnieuws