'Club Brugge stevent af op transferfiasco'

door
'Club Brugge stevent af op transferfiasco'

Hij leek het volgende goudhaantje te zullen worden die Club Brugge tel van miljoenen zou opbrengen, maar plots ging de ster van Emmanuel Dennis in Jan Breydel in vrije val. Sinds januari wordt het 23-jarige woelwater uitgeleend aan FC Köln, zónder aankoopoptie weliswaar.


Blauw-Zwart hoopte dan ook dat Dennis zijn oude vorm terug zou vinden bij het nummer 16 in de Bundesliga, om hem vervolgens komende zomer alsnog voor een aardig bedrag te slijten. Momenteel wordt de waarde van de Nigeriaan volgens Transfermarkt nog op 11 miljoen geschat, al is het nog maar de vraag of Vincent Mannaert zelfs die som in de wacht zal kunnen slepen. Ook in Duitsland weet Dennis, op wie vorige zomer naar verluidt nog een Engels bod van 15 miljoen werd geweigerd, voorlopig immers maar weinig potten te breken.

Zo zijn heel wat fans in Keulen niet overtuigd van zijn kwaliteiten, en lijkt hij ook bij coach Markus Gisdol wat krediet kwijt te zijn. Nadat de aanvaller tegen Bayern München al aan de rust in de kleedkamer bleef, begon Dennis tegen Werder Bremen immers voor het eerst op de bank. Als invaller hielp hij wel nog een puntje uit de brand te slepen, maar die dalende lijn doet zijn marktwaarde wellicht toch geen deugd. Slecht nieuws voor Club, dat gezien zijn aflopend contract in 2022 min of meer genoodzaakt is om de dribbelkont straks van de hand te doen.

UPDATE 23/03
Het gaat van kwaad naar erger met Dennis in Keulen. Nadat hij tegen Werder Bremen nog bijna 20 minuutjes mocht meedoen, bleef zijn invalbeurt een week later tegen Union Berlin beperkt tot slechts acht minuten. Het voorbije weekend bleef het woelwater dan weer de volledige wedstrijd op de bank tegen Borussia Dortmund. Hoewel men de voormalige smaakmaker nog niet afschrijft in Jan Breydel, dreigt zijn uitleenbeurt zo toch op een flop uit te draaien. En komt een nakend vertrek ver onder de beoogde prijs alsmaar dichterbij.

LEES OOK: 'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Club kan Dennis volgend seizoen best een nieuwe kans geven

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

31
31
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

73
73
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

80
80
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

170
170
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

219
219
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

144
144
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

499
499
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

352
352
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

589
589
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

349
349
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

108
108
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

118
118
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

432
432
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

112
112
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

275
275
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

475
475
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

200
200
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

585
585

Meer sportnieuws