'Club Brugge stevent af op transferfiasco'

1053 stemmen
'Club Brugge stevent af op transferfiasco'

Hij leek het volgende goudhaantje te zullen worden die Club Brugge tel van miljoenen zou opbrengen, maar plots ging de ster van Emmanuel Dennis in Jan Breydel in vrije val. Sinds januari wordt het 23-jarige woelwater uitgeleend aan FC Köln, zónder aankoopoptie weliswaar.


Blauw-Zwart hoopte dan ook dat Dennis zijn oude vorm terug zou vinden bij het nummer 16 in de Bundesliga, om hem vervolgens komende zomer alsnog voor een aardig bedrag te slijten. Momenteel wordt de waarde van de Nigeriaan volgens Transfermarkt nog op 11 miljoen geschat, al is het nog maar de vraag of Vincent Mannaert zelfs die som in de wacht zal kunnen slepen. Ook in Duitsland weet Dennis, op wie vorige zomer naar verluidt nog een Engels bod van 15 miljoen werd geweigerd, voorlopig immers maar weinig potten te breken.

Zo zijn heel wat fans in Keulen niet overtuigd van zijn kwaliteiten, en lijkt hij ook bij coach Markus Gisdol wat krediet kwijt te zijn. Nadat de aanvaller tegen Bayern München al aan de rust in de kleedkamer bleef, begon Dennis tegen Werder Bremen immers voor het eerst op de bank. Als invaller hielp hij wel nog een puntje uit de brand te slepen, maar die dalende lijn doet zijn marktwaarde wellicht toch geen deugd. Slecht nieuws voor Club, dat gezien zijn aflopend contract in 2022 min of meer genoodzaakt is om de dribbelkont straks van de hand te doen.

UPDATE 23/03
Het gaat van kwaad naar erger met Dennis in Keulen. Nadat hij tegen Werder Bremen nog bijna 20 minuutjes mocht meedoen, bleef zijn invalbeurt een week later tegen Union Berlin beperkt tot slechts acht minuten. Het voorbije weekend bleef het woelwater dan weer de volledige wedstrijd op de bank tegen Borussia Dortmund. Hoewel men de voormalige smaakmaker nog niet afschrijft in Jan Breydel, dreigt zijn uitleenbeurt zo toch op een flop uit te draaien. En komt een nakend vertrek ver onder de beoogde prijs alsmaar dichterbij.

LEES OOK: 'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Club kan Dennis volgend seizoen best een nieuwe kans geven

Meest recent

Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

68
68
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

176
176
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

130
130
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

49
49
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

65
65
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

125
125
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

74
74
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

66
66
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

145
145
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

145
145
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

112
112
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

234
234
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

430
430
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

289
289
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

28
28
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

30
30
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

134
134
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

166
166
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

799
799
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

230
230
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

134
134
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

68
68

Meer sportnieuws