'Club Brugge stevent af op transferfiasco'

door
'Club Brugge stevent af op transferfiasco'

Hij leek het volgende goudhaantje te zullen worden die Club Brugge tel van miljoenen zou opbrengen, maar plots ging de ster van Emmanuel Dennis in Jan Breydel in vrije val. Sinds januari wordt het 23-jarige woelwater uitgeleend aan FC Köln, zónder aankoopoptie weliswaar.


Blauw-Zwart hoopte dan ook dat Dennis zijn oude vorm terug zou vinden bij het nummer 16 in de Bundesliga, om hem vervolgens komende zomer alsnog voor een aardig bedrag te slijten. Momenteel wordt de waarde van de Nigeriaan volgens Transfermarkt nog op 11 miljoen geschat, al is het nog maar de vraag of Vincent Mannaert zelfs die som in de wacht zal kunnen slepen. Ook in Duitsland weet Dennis, op wie vorige zomer naar verluidt nog een Engels bod van 15 miljoen werd geweigerd, voorlopig immers maar weinig potten te breken.

Zo zijn heel wat fans in Keulen niet overtuigd van zijn kwaliteiten, en lijkt hij ook bij coach Markus Gisdol wat krediet kwijt te zijn. Nadat de aanvaller tegen Bayern München al aan de rust in de kleedkamer bleef, begon Dennis tegen Werder Bremen immers voor het eerst op de bank. Als invaller hielp hij wel nog een puntje uit de brand te slepen, maar die dalende lijn doet zijn marktwaarde wellicht toch geen deugd. Slecht nieuws voor Club, dat gezien zijn aflopend contract in 2022 min of meer genoodzaakt is om de dribbelkont straks van de hand te doen.

UPDATE 23/03
Het gaat van kwaad naar erger met Dennis in Keulen. Nadat hij tegen Werder Bremen nog bijna 20 minuutjes mocht meedoen, bleef zijn invalbeurt een week later tegen Union Berlin beperkt tot slechts acht minuten. Het voorbije weekend bleef het woelwater dan weer de volledige wedstrijd op de bank tegen Borussia Dortmund. Hoewel men de voormalige smaakmaker nog niet afschrijft in Jan Breydel, dreigt zijn uitleenbeurt zo toch op een flop uit te draaien. En komt een nakend vertrek ver onder de beoogde prijs alsmaar dichterbij.

LEES OOK: Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Club kan Dennis volgend seizoen best een nieuwe kans geven

Meest recent

RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

33
33
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

15
15
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

32
32
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

57
57
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

40
40
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

222
222
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

220
220
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

273
273
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

124
124
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

285
285
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

216
216
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

161
161
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

733
733
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

70
70
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

104
104
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

35
35
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

92
92
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

55
55
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

57
57
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

125
125
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

59
59
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

230
230
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

150
150
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

139
139

Meer sportnieuws