'Club Brugge schrijft floptransfer nog niet af'

677
'Club Brugge schrijft floptransfer nog niet af'

Hij leek het volgende goudhaantje te zullen worden die Club Brugge tel van miljoenen zou opbrengen, maar plots ging de ster van Emmanuel Dennis in Jan Breydel in vrije val. Sinds januari wordt het 23-jarige woelwater uitgeleend aan FC Köln, zónder aankoopoptie weliswaar.


Blauw-Zwart koesterde dan ook goede hoop dat Dennis zijn oude vorm terug zou vinden bij het nummer 14 in de Bundesliga, om hem vervolgens komende zomer alsnog voor een aardig bedrag van de hand te doen. Momenteel wordt de waarde van de Nigeriaan volgens het gerenommeerde Transfermarkt nog op een slordige 11 miljoen geschat, al is het nog maar de vraag of Vincent Mannaert zelfs die som in de wacht zal kunnen slepen. Ook in Duitsland weet Dennis, voor wie naar verluidt vorige zomer nog een bod van 15 miljoen werd geweigerd, voorlopig immers geen potten te breken.

Zo zijn heel wat fans in Keulen niet helemaal overtuigd van zijn kwaliteiten, en lijkt hij ook bij coach Markus Gisdol stilaan zijn krediet te hebben verspeeld. Nadat de polyvalente aanvaller tegen Bayern München al aan de rust in de kleedkamer bleef, begon hij nu tegen Werder Bremen voor het eerst op de bank. Als invaller hielp Dennis wel nog een puntje uit de brand te slepen, maar die dalende lijn zal zijn marktwaarde wellicht toch geen deugd doen. Slecht nieuws voor Club, dat gezien zijn aflopend contract in 2022 min of meer genoodzaakt is om de dribbelkont straks van de hand te doen.

UPDATE 11/03
De matige prestaties van Dennis in Keulen zijn ook Het Nieuwsblad opgevallen, dat naar aanleiding van zijn bankzitterstatuut contact opnam met Club Brugge. Daar wordt volgens de krant voorlopig echter niet zwaar getild aan diens moeizame start. "Omdat hij in de maanden voordien weinig gespeeld had, is het normaal dat hij moeite heeft met de hoge intensiteit van de wedstrijden, klinkt het namelijk vanuit Westkapelle. Met nog slechts 10 matchen te gaan in de Bundesliga, lijkt de tijd evenwel toch vrij beperkt voor Dennis om de motor er alsnog in gang te krijgen.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Ziet u Dennis volgend seizoen weer bij Club spelen?

Meest recent

Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

4
4
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

16
16
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

35
35
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

30
30
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

116
116
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

241
241
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

38
38
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

16
16
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

80
80
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

62
62
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

109
109
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

133
133
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

263
263
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

493
493
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

213
213
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

170
170
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

463
463
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

80
80
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

425
425
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

49
49
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

72
72
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

126
126
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

283
283
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

84
84

Meer sportnieuws