'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

1004
'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

Juventus kreeg zondag alweer een klap in de Italiaanse titelstrijd, want het ging onderuit bij laagvlieger Benevento en telt zo al 10 punten achterstand op leider Inter. De malaise bij de Oude Dame wordt dus alleen maar groter na de verrassende uitschakeling in de Champions League tegen FC Porto vorige week.


Na die uitschakeling rezen er reeds grote twijfels over de toekomst van Cristiano Ronaldo in Turijn. De Portugese superster was immers naar Juventus gekomen om hen aan de Champions League te helpen, maar in zijn drie seizoenen bij de club raakte hij nooit verder dan de kwartfinale. Er woeden dan ook volop geruchten over een terugkeer naar Real Madrid.

Maar die speculaties heeft Fabio Paratici, de sportief directeur van Juventus, nu definitief naar het rijk der fabelen verwezen. "We hebben beslist om Cristiano Ronaldo bij ons te houden. Hij is de beste speler ter wereld en hij zal bij ons blijven", verklaarde hij na de match tegen Benevento immers aan Sky Sport Italia. Ronaldo heeft bij Juve nog een contract tot 2022.

UPDATE 23/03
De woorden van Paratici zijn nog niet koud, of AS komt alweer met een nieuwe update omtrent Ronaldo op de proppen. Volgens het Spaanse medium mag de 36-jarige aanvaller wel degelijk vertrekken bij Juventus, tenminste indien hij dat zelf wenst. Hoewel de Bianconeri wel oren hebben naar een grootschalige vernieuwingsoperatie, zullen ze de goalgetter – goed voor 95 doelpunten in 123 optredens – immers niet naar de uitgang duwen.

Desalniettemin weegt zijn salaris zwaar op de loonlast, en is Juventus niet van plan om Ronaldo tegen te houden mocht hij zijn zinnen werkelijk op een terugkeer naar Bernabéu zetten. Meer zelfs: voor 'amper' 25 miljoen is het bereid om de superster te laten gaan. Een schamel bedrag in vergelijking met de sommen die gemoeid waren met zijn eerdere transfers, al blijft het in combinatie met zijn loon een zware investering voor een spits op leeftijd.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Hoelang kan Ronaldo volgens u nog mee aan de absolute top?

Meest recent

Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

0
0
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

9
9
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

25
25
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

119
119
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

43
43
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

44
44
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

109
109
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

30
30
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

130
130
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

673
673
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

44
44
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

62
62
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

63
63
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

328
328
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

148
148
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

90
90
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

178
178
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

227
227
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

172
172
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

113
113
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

224
224
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

130
130
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

81
81

Meer sportnieuws