'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

door
'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

Juventus kreeg zondag alweer een klap in de Italiaanse titelstrijd, want het ging onderuit bij laagvlieger Benevento en telt zo al 10 punten achterstand op leider Inter. De malaise bij de Oude Dame wordt dus alleen maar groter na de verrassende uitschakeling in de Champions League tegen FC Porto vorige week.


Na die uitschakeling rezen er reeds grote twijfels over de toekomst van Cristiano Ronaldo in Turijn. De Portugese superster was immers naar Juventus gekomen om hen aan de Champions League te helpen, maar in zijn drie seizoenen bij de club raakte hij nooit verder dan de kwartfinale. Er woeden dan ook volop geruchten over een terugkeer naar Real Madrid.

Maar die speculaties heeft Fabio Paratici, de sportief directeur van Juventus, nu definitief naar het rijk der fabelen verwezen. "We hebben beslist om Cristiano Ronaldo bij ons te houden. Hij is de beste speler ter wereld en hij zal bij ons blijven", verklaarde hij na de match tegen Benevento immers aan Sky Sport Italia. Ronaldo heeft bij Juve nog een contract tot 2022.

UPDATE 23/03
De woorden van Paratici zijn nog niet koud, of AS komt alweer met een nieuwe update omtrent Ronaldo op de proppen. Volgens het Spaanse medium mag de 36-jarige aanvaller wel degelijk vertrekken bij Juventus, tenminste indien hij dat zelf wenst. Hoewel de Bianconeri wel oren hebben naar een grootschalige vernieuwingsoperatie, zullen ze de goalgetter – goed voor 95 doelpunten in 123 optredens – immers niet naar de uitgang duwen.

Desalniettemin weegt zijn salaris zwaar op de loonlast, en is Juventus niet van plan om Ronaldo tegen te houden mocht hij zijn zinnen werkelijk op een terugkeer naar Bernabéu zetten. Meer zelfs: voor 'amper' 25 miljoen is het bereid om de superster te laten gaan. Een schamel bedrag in vergelijking met de sommen die gemoeid waren met zijn eerdere transfers, al blijft het in combinatie met zijn loon een zware investering voor een spits op leeftijd.

POLL: Hoelang kan Ronaldo volgens u nog mee aan de absolute top?

Meest recent

'Verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

2
2
Degradatiestrijd dit weekend helemaal beslist?

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

19
19
'Stevige solden: Rode Duivel met korting op te halen'

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

22
22
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

49
49
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

73
73
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

130
130
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

154
154
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

73
73
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

208
208
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

55
55
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

55
55
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

237
237
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

387
387
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

169
169
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

303
303
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

169
169
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

170
170
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

187
187

Meer sportnieuws