'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

door
'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

Juventus kreeg zondag alweer een klap in de Italiaanse titelstrijd, want het ging onderuit bij laagvlieger Benevento en telt zo al 10 punten achterstand op leider Inter. De malaise bij de Oude Dame wordt dus alleen maar groter na de verrassende uitschakeling in de Champions League tegen FC Porto vorige week.


Na die uitschakeling rezen er reeds grote twijfels over de toekomst van Cristiano Ronaldo in Turijn. De Portugese superster was immers naar Juventus gekomen om hen aan de Champions League te helpen, maar in zijn drie seizoenen bij de club raakte hij nooit verder dan de kwartfinale. Er woeden dan ook volop geruchten over een terugkeer naar Real Madrid.

Maar die speculaties heeft Fabio Paratici, de sportief directeur van Juventus, nu definitief naar het rijk der fabelen verwezen. "We hebben beslist om Cristiano Ronaldo bij ons te houden. Hij is de beste speler ter wereld en hij zal bij ons blijven", verklaarde hij na de match tegen Benevento immers aan Sky Sport Italia. Ronaldo heeft bij Juve nog een contract tot 2022.

UPDATE 23/03
De woorden van Paratici zijn nog niet koud, of AS komt alweer met een nieuwe update omtrent Ronaldo op de proppen. Volgens het Spaanse medium mag de 36-jarige aanvaller wel degelijk vertrekken bij Juventus, tenminste indien hij dat zelf wenst. Hoewel de Bianconeri wel oren hebben naar een grootschalige vernieuwingsoperatie, zullen ze de goalgetter – goed voor 95 doelpunten in 123 optredens – immers niet naar de uitgang duwen.

Desalniettemin weegt zijn salaris zwaar op de loonlast, en is Juventus niet van plan om Ronaldo tegen te houden mocht hij zijn zinnen werkelijk op een terugkeer naar Bernabéu zetten. Meer zelfs: voor 'amper' 25 miljoen is het bereid om de superster te laten gaan. Een schamel bedrag in vergelijking met de sommen die gemoeid waren met zijn eerdere transfers, al blijft het in combinatie met zijn loon een zware investering voor een spits op leeftijd.

LEES OOK: 'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Hoelang kan Ronaldo volgens u nog mee aan de absolute top?

Meest recent

‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

0
0
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

19
19
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

179
179
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

164
164
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

47
47
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

35
35
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

115
115
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

454
454
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

239
239
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

51
51
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

80
80
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

52
52
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

30
30
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

388
388
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

311
311
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

121
121
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

196
196
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

127
127
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

108
108
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

203
203
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

450
450
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

445
445
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

784
784

Meer sportnieuws