'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

door
'Juventus maakt spotprijs Cristiano Ronaldo bekend'

Juventus kreeg zondag alweer een klap in de Italiaanse titelstrijd, want het ging onderuit bij laagvlieger Benevento en telt zo al 10 punten achterstand op leider Inter. De malaise bij de Oude Dame wordt dus alleen maar groter na de verrassende uitschakeling in de Champions League tegen FC Porto vorige week.


Na die uitschakeling rezen er reeds grote twijfels over de toekomst van Cristiano Ronaldo in Turijn. De Portugese superster was immers naar Juventus gekomen om hen aan de Champions League te helpen, maar in zijn drie seizoenen bij de club raakte hij nooit verder dan de kwartfinale. Er woeden dan ook volop geruchten over een terugkeer naar Real Madrid.

Maar die speculaties heeft Fabio Paratici, de sportief directeur van Juventus, nu definitief naar het rijk der fabelen verwezen. "We hebben beslist om Cristiano Ronaldo bij ons te houden. Hij is de beste speler ter wereld en hij zal bij ons blijven", verklaarde hij na de match tegen Benevento immers aan Sky Sport Italia. Ronaldo heeft bij Juve nog een contract tot 2022.

UPDATE 23/03
De woorden van Paratici zijn nog niet koud, of AS komt alweer met een nieuwe update omtrent Ronaldo op de proppen. Volgens het Spaanse medium mag de 36-jarige aanvaller wel degelijk vertrekken bij Juventus, tenminste indien hij dat zelf wenst. Hoewel de Bianconeri wel oren hebben naar een grootschalige vernieuwingsoperatie, zullen ze de goalgetter – goed voor 95 doelpunten in 123 optredens – immers niet naar de uitgang duwen.

Desalniettemin weegt zijn salaris zwaar op de loonlast, en is Juventus niet van plan om Ronaldo tegen te houden mocht hij zijn zinnen werkelijk op een terugkeer naar Bernabéu zetten. Meer zelfs: voor 'amper' 25 miljoen is het bereid om de superster te laten gaan. Een schamel bedrag in vergelijking met de sommen die gemoeid waren met zijn eerdere transfers, al blijft het in combinatie met zijn loon een zware investering voor een spits op leeftijd.

LEES OOK: 'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Hoelang kan Ronaldo volgens u nog mee aan de absolute top?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

23
23
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

126
126
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

184
184
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

152
152
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

170
170
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

152
152
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

478
478
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

51
51
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

63
63
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

405
405
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

518
518
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

364
364
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

262
262
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

433
433
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

683
683
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

402
402
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

396
396
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

483
483
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

677
677
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

166
166
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

154
154
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

74
74
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

29
29
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

57
57
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

85
85

Meer sportnieuws