'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

530
'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

Bij FC Barcelona lijkt er de komende maanden veel te gaan veranderen na de verkiezing van Joan Laporta tot nieuwe voorzitter. Om weer aan te knopen met de successen uit het verleden lijkt de nieuwe president van plan om te gaan investeren op de transfermarkt, ondanks de hoge schuldenberg van de club. Daarbij lijkt één positie alvast prioritair te zijn: die van diepe spits.

Na het vertrek van Luis Suarez vorige zomer ontbeert het Barça aan een echte nummer negen en daar wil Ronald Koeman komende zomer graag verandering in zien komen. Volgens Mundo Deportivo prijken alvast twee namen hoog op het verlanglijstje van de Nederlander: die van Erling Haaland en die van Romelu Lukaku.

Haaland deed het voorbije jaar record na record sneuvelen bij Borussia Dortmund en is gegeerd door elke grootmacht, terwijl Koeman ook een grote fan van Lukaku is. De twee werkten nog samen bij Everton en bij Inter zette Lukaku onder de vleugels van Antonio Conte ook grote stappen. De voorbije weken werd er bovendien al gespeculeerd dat de Rode Duivel uit Milaan zou kunnen vertrekken, omdat ook Inter krap bij kas zit door financiële problemen bij eigenaar Suning.

UPDATE 19/03

Volgens de Spaanse media houdt FC Barcelona de situatie van Romelu Lukaku dus nauwlettend in de gaten. Iets wat nu ook door het Italiaanse Tuttomercatoweb wordt bevestigd. Zij maken echter gewag van nog heel wat interesse in de Rode Duivel.

De meest verrassende club die naar verluidt hun oog heeft laten vallen op Big Rom is ongetwijfeld die van Tottenham Hotspur. The Spurs zouden aan Lukaku denken wanneer Harry Kane zou vertrekken uit Noord-Londen. Zo dient er zich straks mogelijk een ware titanenstrijd aan om de handtekening van onze landgenoot.

Want zo stelt Tuttomercatoweb verder dat ook Manchester City en Paris Saint Germain Lukaku nog steeds op voet zouden volgen. Echter schatten zij de kans op dit moment wel vrij klein in dat Inter zijn sterspeler komende zomer alweer van de hand zal doen. Máár, zoals bovenstaand al gesteld, kan hun penibele financiële situatie hen daar straks mogelijk wel toe dwingen.

LEES OOK: ‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Welke club moet Lukaku kiezen?

Meest recent

Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

0
0
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

32
32
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

24
24
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

91
91
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

211
211
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

33
33
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

13
13
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

73
73
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

58
58
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

102
102
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

126
126
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

257
257
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

488
488
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

211
211
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

168
168
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

453
453
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

76
76
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

415
415
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

48
48
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

71
71
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

126
126
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

154
154

Meer sportnieuws