'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

door
'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

Bij FC Barcelona lijkt er de komende maanden veel te gaan veranderen na de verkiezing van Joan Laporta tot nieuwe voorzitter. Om weer aan te knopen met de successen uit het verleden lijkt de nieuwe president van plan om te gaan investeren op de transfermarkt, ondanks de hoge schuldenberg van de club. Daarbij lijkt één positie alvast prioritair te zijn: die van diepe spits.

Na het vertrek van Luis Suarez vorige zomer ontbeert het Barça aan een echte nummer negen en daar wil Ronald Koeman komende zomer graag verandering in zien komen. Volgens Mundo Deportivo prijken alvast twee namen hoog op het verlanglijstje van de Nederlander: die van Erling Haaland en die van Romelu Lukaku.

Haaland deed het voorbije jaar record na record sneuvelen bij Borussia Dortmund en is gegeerd door elke grootmacht, terwijl Koeman ook een grote fan van Lukaku is. De twee werkten nog samen bij Everton en bij Inter zette Lukaku onder de vleugels van Antonio Conte ook grote stappen. De voorbije weken werd er bovendien al gespeculeerd dat de Rode Duivel uit Milaan zou kunnen vertrekken, omdat ook Inter krap bij kas zit door financiële problemen bij eigenaar Suning.

UPDATE 19/03

Volgens de Spaanse media houdt FC Barcelona de situatie van Romelu Lukaku dus nauwlettend in de gaten. Iets wat nu ook door het Italiaanse Tuttomercatoweb wordt bevestigd. Zij maken echter gewag van nog heel wat interesse in de Rode Duivel.

De meest verrassende club die naar verluidt hun oog heeft laten vallen op Big Rom is ongetwijfeld die van Tottenham Hotspur. The Spurs zouden aan Lukaku denken wanneer Harry Kane zou vertrekken uit Noord-Londen. Zo dient er zich straks mogelijk een ware titanenstrijd aan om de handtekening van onze landgenoot.

Want zo stelt Tuttomercatoweb verder dat ook Manchester City en Paris Saint Germain Lukaku nog steeds op voet zouden volgen. Echter schatten zij de kans op dit moment wel vrij klein in dat Inter zijn sterspeler komende zomer alweer van de hand zal doen. Máár, zoals bovenstaand al gesteld, kan hun penibele financiële situatie hen daar straks mogelijk wel toe dwingen.

LEES OOK: Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

Welke club moet Lukaku kiezen?

Meest recent

2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

32
32
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

18
18
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

24
24
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

20
20
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

84
84
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

65
65
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

48
48
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

213
213
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

333
333
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

79
79
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

128
128
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

144
144
Nieuwe titelclash Union vs. Club: "Zij zijn lichte favoriet"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

109
109
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

97
97
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

119
119
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

204
204
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

139
139
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

679
679
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

544
544
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

172
172
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

177
177
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

221
221
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

31
31
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

295
295
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

198
198

Meer sportnieuws