'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

door
'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

Bij FC Barcelona lijkt er de komende maanden veel te gaan veranderen na de verkiezing van Joan Laporta tot nieuwe voorzitter. Om weer aan te knopen met de successen uit het verleden lijkt de nieuwe president van plan om te gaan investeren op de transfermarkt, ondanks de hoge schuldenberg van de club. Daarbij lijkt één positie alvast prioritair te zijn: die van diepe spits.

Na het vertrek van Luis Suarez vorige zomer ontbeert het Barça aan een echte nummer negen en daar wil Ronald Koeman komende zomer graag verandering in zien komen. Volgens Mundo Deportivo prijken alvast twee namen hoog op het verlanglijstje van de Nederlander: die van Erling Haaland en die van Romelu Lukaku.

Haaland deed het voorbije jaar record na record sneuvelen bij Borussia Dortmund en is gegeerd door elke grootmacht, terwijl Koeman ook een grote fan van Lukaku is. De twee werkten nog samen bij Everton en bij Inter zette Lukaku onder de vleugels van Antonio Conte ook grote stappen. De voorbije weken werd er bovendien al gespeculeerd dat de Rode Duivel uit Milaan zou kunnen vertrekken, omdat ook Inter krap bij kas zit door financiële problemen bij eigenaar Suning.

UPDATE 19/03

Volgens de Spaanse media houdt FC Barcelona de situatie van Romelu Lukaku dus nauwlettend in de gaten. Iets wat nu ook door het Italiaanse Tuttomercatoweb wordt bevestigd. Zij maken echter gewag van nog heel wat interesse in de Rode Duivel.

De meest verrassende club die naar verluidt hun oog heeft laten vallen op Big Rom is ongetwijfeld die van Tottenham Hotspur. The Spurs zouden aan Lukaku denken wanneer Harry Kane zou vertrekken uit Noord-Londen. Zo dient er zich straks mogelijk een ware titanenstrijd aan om de handtekening van onze landgenoot.

Want zo stelt Tuttomercatoweb verder dat ook Manchester City en Paris Saint Germain Lukaku nog steeds op voet zouden volgen. Echter schatten zij de kans op dit moment wel vrij klein in dat Inter zijn sterspeler komende zomer alweer van de hand zal doen. Máár, zoals bovenstaand al gesteld, kan hun penibele financiële situatie hen daar straks mogelijk wel toe dwingen.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Welke club moet Lukaku kiezen?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

92
92
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

69
69
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

502
502
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

82
82
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

141
141
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

264
264
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

60
60
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

567
567
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

366
366
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

451
451
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

496
496
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

258
258
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1235
1235
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

360
360
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

377
377
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

144
144
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

320
320
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

195
195
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

82
82
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

88
88
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

850
850
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

531
531
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

582
582

Meer sportnieuws