'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

door stemmen
'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

Bij FC Barcelona lijkt er de komende maanden veel te gaan veranderen na de verkiezing van Joan Laporta tot nieuwe voorzitter. Om weer aan te knopen met de successen uit het verleden lijkt de nieuwe president van plan om te gaan investeren op de transfermarkt, ondanks de hoge schuldenberg van de club. Daarbij lijkt één positie alvast prioritair te zijn: die van diepe spits.

Na het vertrek van Luis Suarez vorige zomer ontbeert het Barça aan een echte nummer negen en daar wil Ronald Koeman komende zomer graag verandering in zien komen. Volgens Mundo Deportivo prijken alvast twee namen hoog op het verlanglijstje van de Nederlander: die van Erling Haaland en die van Romelu Lukaku.

Haaland deed het voorbije jaar record na record sneuvelen bij Borussia Dortmund en is gegeerd door elke grootmacht, terwijl Koeman ook een grote fan van Lukaku is. De twee werkten nog samen bij Everton en bij Inter zette Lukaku onder de vleugels van Antonio Conte ook grote stappen. De voorbije weken werd er bovendien al gespeculeerd dat de Rode Duivel uit Milaan zou kunnen vertrekken, omdat ook Inter krap bij kas zit door financiële problemen bij eigenaar Suning.

UPDATE 19/03

Volgens de Spaanse media houdt FC Barcelona de situatie van Romelu Lukaku dus nauwlettend in de gaten. Iets wat nu ook door het Italiaanse Tuttomercatoweb wordt bevestigd. Zij maken echter gewag van nog heel wat interesse in de Rode Duivel.

De meest verrassende club die naar verluidt hun oog heeft laten vallen op Big Rom is ongetwijfeld die van Tottenham Hotspur. The Spurs zouden aan Lukaku denken wanneer Harry Kane zou vertrekken uit Noord-Londen. Zo dient er zich straks mogelijk een ware titanenstrijd aan om de handtekening van onze landgenoot.

Want zo stelt Tuttomercatoweb verder dat ook Manchester City en Paris Saint Germain Lukaku nog steeds op voet zouden volgen. Echter schatten zij de kans op dit moment wel vrij klein in dat Inter zijn sterspeler komende zomer alweer van de hand zal doen. Máár, zoals bovenstaand al gesteld, kan hun penibele financiële situatie hen daar straks mogelijk wel toe dwingen.

LEES OOK: Trossard doet onthulling over VAR-controverse

🚀

Welke club moet Lukaku kiezen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

26
26
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

62
62
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

94
94
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

79
79
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

169
169
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

185
185
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

143
143
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

128
128
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

482
482
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

703
703
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

125
125
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

81
81
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

418
418
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

304
304
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

432
432
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

442
442
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws