'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

door
'Titanenstrijd om handtekening Lukaku dient zich aan'

Bij FC Barcelona lijkt er de komende maanden veel te gaan veranderen na de verkiezing van Joan Laporta tot nieuwe voorzitter. Om weer aan te knopen met de successen uit het verleden lijkt de nieuwe president van plan om te gaan investeren op de transfermarkt, ondanks de hoge schuldenberg van de club. Daarbij lijkt één positie alvast prioritair te zijn: die van diepe spits.

Na het vertrek van Luis Suarez vorige zomer ontbeert het Barça aan een echte nummer negen en daar wil Ronald Koeman komende zomer graag verandering in zien komen. Volgens Mundo Deportivo prijken alvast twee namen hoog op het verlanglijstje van de Nederlander: die van Erling Haaland en die van Romelu Lukaku.

Haaland deed het voorbije jaar record na record sneuvelen bij Borussia Dortmund en is gegeerd door elke grootmacht, terwijl Koeman ook een grote fan van Lukaku is. De twee werkten nog samen bij Everton en bij Inter zette Lukaku onder de vleugels van Antonio Conte ook grote stappen. De voorbije weken werd er bovendien al gespeculeerd dat de Rode Duivel uit Milaan zou kunnen vertrekken, omdat ook Inter krap bij kas zit door financiële problemen bij eigenaar Suning.

UPDATE 19/03

Volgens de Spaanse media houdt FC Barcelona de situatie van Romelu Lukaku dus nauwlettend in de gaten. Iets wat nu ook door het Italiaanse Tuttomercatoweb wordt bevestigd. Zij maken echter gewag van nog heel wat interesse in de Rode Duivel.

De meest verrassende club die naar verluidt hun oog heeft laten vallen op Big Rom is ongetwijfeld die van Tottenham Hotspur. The Spurs zouden aan Lukaku denken wanneer Harry Kane zou vertrekken uit Noord-Londen. Zo dient er zich straks mogelijk een ware titanenstrijd aan om de handtekening van onze landgenoot.

Want zo stelt Tuttomercatoweb verder dat ook Manchester City en Paris Saint Germain Lukaku nog steeds op voet zouden volgen. Echter schatten zij de kans op dit moment wel vrij klein in dat Inter zijn sterspeler komende zomer alweer van de hand zal doen. Máár, zoals bovenstaand al gesteld, kan hun penibele financiële situatie hen daar straks mogelijk wel toe dwingen.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Welke club moet Lukaku kiezen?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

24
24
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

93
93
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

32
32
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

218
218
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

197
197
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

116
116
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

296
296
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

201
201
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

140
140
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

140
140
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

267
267
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

143
143
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

280
280
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

523
523
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

255
255
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

442
442
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

264
264
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

400
400
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

664
664

Meer sportnieuws