Positieve geluiden over EK-kansen Hazard

door
Positieve geluiden over EK-kansen Hazard

Eden Hazard en Real Madrid: een geslaagd huwelijk kunnen we het vooralsnog moeilijk noemen. Onze 30-jarige landgenoot sukkelt sinds zijn overstap naar Bernabéu van de ene blessure in de andere, met vooral zijn enkel als spelbreker. Stilaan rijst dan ook de vraag of de Rode Duivels op het EK van komende zomer op hun aanvoerder zullen kunnen rekenen.

In een poging om Hazard zo snel mogelijk fit te krijgen, ligt er momenteel naar verluidt alvast een nieuwe operatie op tafel. De 106-voudig international zou het zelf zien zitten om terug onder het mes te gaan, alleen tekent De Koninklijke nog voorbehoud aan. Zij willen de winger liefst op een natuurlijke manier laten rusten, in de hoop dit seizoen nog een beroep op hem te kunnen doen. In het slechtste geval kan Hazard dan in de zomer grondig onder handen worden genomen, wat dan natuurlijk wel zou betekenen dat hij een streep mag trekken door het EK. Zorgen dus voor Roberto Martinez.

UPDATE 15u20

Voorlopig geen nieuwe enkeloperatie voor Hazard, aldus Marca. De dribbelkont volgt het advies van werkgever, die niet gelooft dat zulk een ingreep meteen komaf zal maken met zijn fysieke problemen. Na overleg met diverse specialisten zou volgens de Spaanse krant nu ook Hazard zelf hebben ingezien dat hij beter rustig probeert te herstellen van zijn kwaaltjes, zonder bijkomende druk van een eventuele deadline. Voor het EK blijft het dus toch bang afwachten. In dat opzicht zou een operatie, waarbij het herstel slechts op een tweetal weken wordt geschat, wellicht meer zoden aan de dijk brengen.

UPDATE 22u

Geen operatie dus voor Eden Hazard, wél een lange rustperiode. Volgens Het Laatste Nieuws is het de bedoeling dat die zo’n twee maanden zou duren. In tussentijd moet de Rode Duivel wel zijn conditie zien te verbeteren, maar speelminuten zal hij ten vroegste pas krijgen op het einde van dit seizoen.

Mogelijk kan Hazard dus nog de laatste weken in actie komen voor Real Madrid, maar belangrijker: in de redenering van HLN zijn de kansen op het EK van komende zomer toch best groot. Dat lot ligt mee in de handen van Lieven Maesschalk, die Hazard zal begeleiden tijdens zijn revalidatie.

LEES OOK: Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Haalt hij het EK?

Meest recent

'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

4
4
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

45
45
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

27
27
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

232
232
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

422
422
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

462
462
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

305
305
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

308
308
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

222
222
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

553
553
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

223
223
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

81
81
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

262
262
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

79
79
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

434
434
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

190
190
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

70
70
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

44
44
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

72
72
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

189
189
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

117
117
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

261
261
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

124
124
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

81
81

Meer sportnieuws