Positieve geluiden over EK-kansen Hazard

door
Positieve geluiden over EK-kansen Hazard

Eden Hazard en Real Madrid: een geslaagd huwelijk kunnen we het vooralsnog moeilijk noemen. Onze 30-jarige landgenoot sukkelt sinds zijn overstap naar Bernabéu van de ene blessure in de andere, met vooral zijn enkel als spelbreker. Stilaan rijst dan ook de vraag of de Rode Duivels op het EK van komende zomer op hun aanvoerder zullen kunnen rekenen.

In een poging om Hazard zo snel mogelijk fit te krijgen, ligt er momenteel naar verluidt alvast een nieuwe operatie op tafel. De 106-voudig international zou het zelf zien zitten om terug onder het mes te gaan, alleen tekent De Koninklijke nog voorbehoud aan. Zij willen de winger liefst op een natuurlijke manier laten rusten, in de hoop dit seizoen nog een beroep op hem te kunnen doen. In het slechtste geval kan Hazard dan in de zomer grondig onder handen worden genomen, wat dan natuurlijk wel zou betekenen dat hij een streep mag trekken door het EK. Zorgen dus voor Roberto Martinez.

UPDATE 15u20

Voorlopig geen nieuwe enkeloperatie voor Hazard, aldus Marca. De dribbelkont volgt het advies van werkgever, die niet gelooft dat zulk een ingreep meteen komaf zal maken met zijn fysieke problemen. Na overleg met diverse specialisten zou volgens de Spaanse krant nu ook Hazard zelf hebben ingezien dat hij beter rustig probeert te herstellen van zijn kwaaltjes, zonder bijkomende druk van een eventuele deadline. Voor het EK blijft het dus toch bang afwachten. In dat opzicht zou een operatie, waarbij het herstel slechts op een tweetal weken wordt geschat, wellicht meer zoden aan de dijk brengen.

UPDATE 22u

Geen operatie dus voor Eden Hazard, wél een lange rustperiode. Volgens Het Laatste Nieuws is het de bedoeling dat die zo’n twee maanden zou duren. In tussentijd moet de Rode Duivel wel zijn conditie zien te verbeteren, maar speelminuten zal hij ten vroegste pas krijgen op het einde van dit seizoen.

Mogelijk kan Hazard dus nog de laatste weken in actie komen voor Real Madrid, maar belangrijker: in de redenering van HLN zijn de kansen op het EK van komende zomer toch best groot. Dat lot ligt mee in de handen van Lieven Maesschalk, die Hazard zal begeleiden tijdens zijn revalidatie.

LEES OOK: Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

Haalt hij het EK?

Meest recent

Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

6
6
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

40
40
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

43
43
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

148
148
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

69
69
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

395
395
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

365
365
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

385
385
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

109
109
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

559
559
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

181
181
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

249
249
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

299
299
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

124
124
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

72
72
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

216
216
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

188
188
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

81
81
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

100
100
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

47
47
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

296
296
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

291
291
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

263
263
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

255
255
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

321
321

Meer sportnieuws