Positieve geluiden over EK-kansen Hazard

door
Positieve geluiden over EK-kansen Hazard

Eden Hazard en Real Madrid: een geslaagd huwelijk kunnen we het vooralsnog moeilijk noemen. Onze 30-jarige landgenoot sukkelt sinds zijn overstap naar Bernabéu van de ene blessure in de andere, met vooral zijn enkel als spelbreker. Stilaan rijst dan ook de vraag of de Rode Duivels op het EK van komende zomer op hun aanvoerder zullen kunnen rekenen.

In een poging om Hazard zo snel mogelijk fit te krijgen, ligt er momenteel naar verluidt alvast een nieuwe operatie op tafel. De 106-voudig international zou het zelf zien zitten om terug onder het mes te gaan, alleen tekent De Koninklijke nog voorbehoud aan. Zij willen de winger liefst op een natuurlijke manier laten rusten, in de hoop dit seizoen nog een beroep op hem te kunnen doen. In het slechtste geval kan Hazard dan in de zomer grondig onder handen worden genomen, wat dan natuurlijk wel zou betekenen dat hij een streep mag trekken door het EK. Zorgen dus voor Roberto Martinez.

UPDATE 15u20

Voorlopig geen nieuwe enkeloperatie voor Hazard, aldus Marca. De dribbelkont volgt het advies van werkgever, die niet gelooft dat zulk een ingreep meteen komaf zal maken met zijn fysieke problemen. Na overleg met diverse specialisten zou volgens de Spaanse krant nu ook Hazard zelf hebben ingezien dat hij beter rustig probeert te herstellen van zijn kwaaltjes, zonder bijkomende druk van een eventuele deadline. Voor het EK blijft het dus toch bang afwachten. In dat opzicht zou een operatie, waarbij het herstel slechts op een tweetal weken wordt geschat, wellicht meer zoden aan de dijk brengen.

UPDATE 22u

Geen operatie dus voor Eden Hazard, wél een lange rustperiode. Volgens Het Laatste Nieuws is het de bedoeling dat die zo’n twee maanden zou duren. In tussentijd moet de Rode Duivel wel zijn conditie zien te verbeteren, maar speelminuten zal hij ten vroegste pas krijgen op het einde van dit seizoen.

Mogelijk kan Hazard dus nog de laatste weken in actie komen voor Real Madrid, maar belangrijker: in de redenering van HLN zijn de kansen op het EK van komende zomer toch best groot. Dat lot ligt mee in de handen van Lieven Maesschalk, die Hazard zal begeleiden tijdens zijn revalidatie.

LEES OOK: Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Haalt hij het EK?

Meest recent

Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

60
60
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

92
92
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

18
18
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

57
57
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

115
115
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

67
67
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

125
125
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

137
137
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

333
333
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

311
311
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

226
226
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

140
140
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

117
117
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

206
206
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

71
71
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

374
374
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

119
119
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

399
399
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

174
174
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

274
274
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

691
691
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

218
218
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

357
357
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

426
426

Meer sportnieuws