Géén Lukaku: Martinez in extremis op zoek naar extra spits

door
Géén Lukaku: Martinez in extremis op zoek naar extra spits

De Rode Duivels openen volgende week hun WK-kwalificatiecampagne met een drieluik tegen Tsjechië, Wales en Wit-Rusland. Maar bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw moeten puzzelen met zijn selectie. Onder meer Axel Witsel en Eden Hazard liggen in de lappenmand en ook Romelu Lukaku zal er niet bij zijn.


Wegens een corona-uitbraak binnen de club, besloot Internazionale immers om geen enkele speler vrij te geven tijdens de interland-periode. Lukaku zal dus in Milaan moeten blijven en Martinez kan op zoek naar een nieuwe spits. Iemand die de basisplaats kan overnemen en daarnaast ook een extra spits in de breedte.

Michy Batshuayi
blijft bij de nationale ploeg alvast de vaste nummer twee achter Lukaku. Bij zijn club Crystal Palace komt hij weliswaar amper van de bank, toch lijkt 'Batsman' een zekerheid in de selectie. Ook zijn ploegmaat Christian Benteke is er naar alle waarschijnlijkheid weer bij. 'Big Ben' krijgt de laatste weken weer volop zijn kans in de basiself van Palace en dat heeft Martinez ongetwijfeld ook gezien.

Divock Origi was bij de vorige interlands dan weer afwezig. Sindsdien is er amper iets veranderd aan zijn situatie bij Liverpool, maar door de afwezigheid van Lukaku mag hij hopen op een nieuwe kans. Voorts zijn de alternatieven immers beperkt. Martinez zou Dries Mertens of Charles De Ketelaere wel kunnen uitspelen in de punt, maar zij renderen het best op andere posities. Landry Dimata was er ook al eens bij, hij is bij Espanyol echter ook geen vaste keuze. Yorbe Vertessen zou dan weer een complete nieuwkomer zijn. Het PSV-talent komt echter ook het best tot zijn recht in een andere rol.

LEES OOK: Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

Gezien de situatie moet Dimata een nieuwe kans krijgen in de selectie ...

Meest recent

Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

44
44
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

88
88
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

66
66
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

74
74
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

65
65
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

262
262
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

21
21
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

317
317
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

237
237
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

385
385
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

194
194
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

98
98
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

167
167
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

234
234
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

380
380
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

138
138
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

310
310
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

89
89
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

379
379
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

314
314
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

198
198
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

477
477
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

455
455
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

104
104
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

932
932

Meer sportnieuws