Géén Lukaku: Martinez in extremis op zoek naar extra spits

door
Géén Lukaku: Martinez in extremis op zoek naar extra spits

De Rode Duivels openen volgende week hun WK-kwalificatiecampagne met een drieluik tegen Tsjechië, Wales en Wit-Rusland. Maar bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw moeten puzzelen met zijn selectie. Onder meer Axel Witsel en Eden Hazard liggen in de lappenmand en ook Romelu Lukaku zal er niet bij zijn.


Wegens een corona-uitbraak binnen de club, besloot Internazionale immers om geen enkele speler vrij te geven tijdens de interland-periode. Lukaku zal dus in Milaan moeten blijven en Martinez kan op zoek naar een nieuwe spits. Iemand die de basisplaats kan overnemen en daarnaast ook een extra spits in de breedte.

Michy Batshuayi
blijft bij de nationale ploeg alvast de vaste nummer twee achter Lukaku. Bij zijn club Crystal Palace komt hij weliswaar amper van de bank, toch lijkt 'Batsman' een zekerheid in de selectie. Ook zijn ploegmaat Christian Benteke is er naar alle waarschijnlijkheid weer bij. 'Big Ben' krijgt de laatste weken weer volop zijn kans in de basiself van Palace en dat heeft Martinez ongetwijfeld ook gezien.

Divock Origi was bij de vorige interlands dan weer afwezig. Sindsdien is er amper iets veranderd aan zijn situatie bij Liverpool, maar door de afwezigheid van Lukaku mag hij hopen op een nieuwe kans. Voorts zijn de alternatieven immers beperkt. Martinez zou Dries Mertens of Charles De Ketelaere wel kunnen uitspelen in de punt, maar zij renderen het best op andere posities. Landry Dimata was er ook al eens bij, hij is bij Espanyol echter ook geen vaste keuze. Yorbe Vertessen zou dan weer een complete nieuwkomer zijn. Het PSV-talent komt echter ook het best tot zijn recht in een andere rol.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

Gezien de situatie moet Dimata een nieuwe kans krijgen in de selectie ...

Meest recent

‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

14
14
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

32
32
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

103
103
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

63
63
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

207
207
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

172
172
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

41
41
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

347
347
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

68
68
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

578
578
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

468
468
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

502
502
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

617
617
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

437
437
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

331
331
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

195
195
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

509
509
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

695
695
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

148
148
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

496
496
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

469
469
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

618
618
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

241
241
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

153
153
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

539
539

Meer sportnieuws