Géén Lukaku: Martinez in extremis op zoek naar extra spits

door
Géén Lukaku: Martinez in extremis op zoek naar extra spits

De Rode Duivels openen volgende week hun WK-kwalificatiecampagne met een drieluik tegen Tsjechië, Wales en Wit-Rusland. Maar bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw moeten puzzelen met zijn selectie. Onder meer Axel Witsel en Eden Hazard liggen in de lappenmand en ook Romelu Lukaku zal er niet bij zijn.


Wegens een corona-uitbraak binnen de club, besloot Internazionale immers om geen enkele speler vrij te geven tijdens de interland-periode. Lukaku zal dus in Milaan moeten blijven en Martinez kan op zoek naar een nieuwe spits. Iemand die de basisplaats kan overnemen en daarnaast ook een extra spits in de breedte.

Michy Batshuayi
blijft bij de nationale ploeg alvast de vaste nummer twee achter Lukaku. Bij zijn club Crystal Palace komt hij weliswaar amper van de bank, toch lijkt 'Batsman' een zekerheid in de selectie. Ook zijn ploegmaat Christian Benteke is er naar alle waarschijnlijkheid weer bij. 'Big Ben' krijgt de laatste weken weer volop zijn kans in de basiself van Palace en dat heeft Martinez ongetwijfeld ook gezien.

Divock Origi was bij de vorige interlands dan weer afwezig. Sindsdien is er amper iets veranderd aan zijn situatie bij Liverpool, maar door de afwezigheid van Lukaku mag hij hopen op een nieuwe kans. Voorts zijn de alternatieven immers beperkt. Martinez zou Dries Mertens of Charles De Ketelaere wel kunnen uitspelen in de punt, maar zij renderen het best op andere posities. Landry Dimata was er ook al eens bij, hij is bij Espanyol echter ook geen vaste keuze. Yorbe Vertessen zou dan weer een complete nieuwkomer zijn. Het PSV-talent komt echter ook het best tot zijn recht in een andere rol.

LEES OOK: Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

Gezien de situatie moet Dimata een nieuwe kans krijgen in de selectie ...

Meest recent

Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

0
0
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

61
61
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

74
74
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

165
165
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

106
106
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

496
496
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

36
36
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

75
75
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

471
471
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

57
57
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

398
398
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

192
192
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

326
326
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

406
406
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

393
393
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

122
122
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

211
211
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

259
259
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

165
165
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1178
1178
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

90
90
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

41
41

Meer sportnieuws