Géén Lukaku: Martinez in extremis op zoek naar extra spits

door
Géén Lukaku: Martinez in extremis op zoek naar extra spits

De Rode Duivels openen volgende week hun WK-kwalificatiecampagne met een drieluik tegen Tsjechië, Wales en Wit-Rusland. Maar bondscoach Roberto Martinez zal dan opnieuw moeten puzzelen met zijn selectie. Onder meer Axel Witsel en Eden Hazard liggen in de lappenmand en ook Romelu Lukaku zal er niet bij zijn.


Wegens een corona-uitbraak binnen de club, besloot Internazionale immers om geen enkele speler vrij te geven tijdens de interland-periode. Lukaku zal dus in Milaan moeten blijven en Martinez kan op zoek naar een nieuwe spits. Iemand die de basisplaats kan overnemen en daarnaast ook een extra spits in de breedte.

Michy Batshuayi
blijft bij de nationale ploeg alvast de vaste nummer twee achter Lukaku. Bij zijn club Crystal Palace komt hij weliswaar amper van de bank, toch lijkt 'Batsman' een zekerheid in de selectie. Ook zijn ploegmaat Christian Benteke is er naar alle waarschijnlijkheid weer bij. 'Big Ben' krijgt de laatste weken weer volop zijn kans in de basiself van Palace en dat heeft Martinez ongetwijfeld ook gezien.

Divock Origi was bij de vorige interlands dan weer afwezig. Sindsdien is er amper iets veranderd aan zijn situatie bij Liverpool, maar door de afwezigheid van Lukaku mag hij hopen op een nieuwe kans. Voorts zijn de alternatieven immers beperkt. Martinez zou Dries Mertens of Charles De Ketelaere wel kunnen uitspelen in de punt, maar zij renderen het best op andere posities. Landry Dimata was er ook al eens bij, hij is bij Espanyol echter ook geen vaste keuze. Yorbe Vertessen zou dan weer een complete nieuwkomer zijn. Het PSV-talent komt echter ook het best tot zijn recht in een andere rol.

LEES OOK: De Ketelaere kiest nieuw pad en verrast vriend en vijand

Gezien de situatie moet Dimata een nieuwe kans krijgen in de selectie ...

Meest recent

Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

6
6
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

8
8
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

24
24
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

73
73
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

62
62
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

36
36
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

190
190
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

70
70
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

57
57
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

170
170
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

130
130
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

792
792
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

218
218
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

416
416
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

491
491
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

377
377
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

120
120
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

201
201
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

213
213
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

263
263
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

105
105
Dilemma voor Leko: man in vorm op bank tegen Atlético?

Club Brugge KV staat woensdagavond voor een loodzware uitdaging. In de tussenronde van de Champions ...

247
247
Razende strijd om PO I: Boeckx doet straffe voorspelling

Nog vijf speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit erop. ...

623
623
STVV-fan Ward Lemmelijn deelt héél aangrijpend nieuws

Ward Lemmelijn is in sneltempo uitgegroeid tot een van de opvallendste nieuwe BV’s van het ...

81
81
Europees vuurwerk: zo kijk je Club en Genk op televisie

Deze week gaat de knock out-fase van de Europese competities van start. Met Club Brugge KV en KRC ...

256
256

Meer sportnieuws