Club bevestigt transferdeals voor Lang en Sobol

643 stemmen
Club bevestigt transferdeals voor Lang en Sobol

De beursgang van Club Brugge is sinds woensdagochtend officieel ingezet. Geïnteresseerden kunnen nu al intekenen en vanaf 26 maart worden de aandelen verhandelbaar op de Euronext-beurs in Brussel. Om potentiële investeerders zo goed mogelijk te informeren, werd ook de prospectus vrijgegeven.

In dit lijvige document worden de belangrijkste gegevens in detail opgesomd. Het is vooral bedoeld om investeerders op de hoogte te brengen van eventuele risico's. Maar de prospectus bevat ook interessante sportieve informatie. Zo is er bijvoorbeeld een tabel met daarin looptijden opgesomd van de contracten van alle spelers uit de A-kern. Uit deze tabel blijkt dat Noa Lang na dit seizoen nog drie jaar vastligt bij Blauw-Zwart. De Nederlander werd met een verplichte aankoopoptie gehuurd van Ajax en die is blijkbaar al gelicht. De 21-jarige smaakmaker ligt dus nog tot medio 2024 vast bij de landskampioen.

Daarnaast blijkt ook dat Eduard Sobol definitief is overgenomen door de Bruggelingen. De Oekraïense back werd net als vorig seizoen gehuurd van Shakhtar Donetsk. Volgens de prospectus ligt hij echter ook tot medio 2024 vast bij Blauw-Zwart. Het heeft er dus alle schijn van dat de aankoopoptie in zijn overeenkomst eveneens werd gelicht, al kwam daar tot dusver nog geen officiële bevestiging van.

UPDATE 18/03

Uit de prospectus van Club Brugge bleek dat er inmiddels al een definitieve transfer werd beklonken voor zowel goudhaantje Noa Lang als Eduard Sobol. Nu kan ook met zekerheid worden gesteld dat beide spelers wel degelijk een contract tot 2024 tekenden bij de landskampioen.

Dat weet Het Nieuwsblad te melden. De krant stelt namelijk dat Club Brugge heeft bevestigd dat de informatie over de transferdeals van Lang en Sobol klopt. Een officiële communicatie zou echter pas na dit seizoen volgen, wanneer beide huurdeals aflopen. Nu is dus evenwel al duidelijk dat Blauw-Zwart zijn eerste twee zomertransfers reeds heeft afgerond.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Goede zaak wat betreft Sobol?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

159
159
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

53
53
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

32
32
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

68
68
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

23
23
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

95
95
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

100
100
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

69
69
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

386
386
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

347
347
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

383
383
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

232
232
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

360
360
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

660
660
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

485
485
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

41
41
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

801
801
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

71
71
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

344
344
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

440
440
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

286
286
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

237
237
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

290
290
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

687
687

Meer sportnieuws