TRANSFERUURTJE: 'Goede hoop voor RSCA, vraagprijs Ronaldo bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Goede hoop voor RSCA, vraagprijs Ronaldo bekend'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Christian Benteke blijkt wel degelijk gepolst te zijn geweest door Club Brugge. Maar in een uitgebreid interview met de krant Het Laatste Nieuws benadrukt Benteke dat hij het op dat moment, dik een jaar geleden, te vroeg vond om terug te keren naar België. En inmiddels heeft hij zijn draai alweer gevonden in Engeland. Ook Antwerp FC werd even genoemd, maar daar weet de spits naar eigen zeggen niets van.

RSC Anderlecht huurt Matt Miazga tot het einde van het seizoen van Chelsea. de club wist geen aankoopoptie af te dwingen voor de Amerikaanse verdediger, maar die ziet een verlengd verblijf best zitten. "In november is al even bekeken of ik eventueel na dit seizoen zou kunnen of willen blijven, maar er kwamen nog zoveel belangrijke matchen dat we het even wilden afwachten", aldus Miazga bij De Zondag.

AA Gent dreigt een beloftevol talent kwijt te spelen. Stanis Idumbo Muzambo zou namelijk goed op weg zijn de Nederlandse kampioen Ajax. De 15-jarige spelmaker geldt alvast als één van de grotere talenten in de Gentse jeugdopleiding. Welke constructie met deze overgang gepaard zou gaan, is momenteel niet bekend. Idumbo tekende afgelopen zomer immers nog een contract bij de Buffalo's.

Cercle Brugge speurt al naar versterking voor komend seizoen. Volgens haber365 zou Groen-Zwart een voorstel gedaan hebben aan Alpaslan Ozturk, een ex-speler van Beerschot en Standard die momenteel uitkomt voor Göztepe. Er zou wel zware concurrentie heersen voor de Turk die in Antwerpen geboren werd. Ook de Turkse topclubs Fenerbahçe en Galatasaray zouden azen op de verdediger.

BUITENLAND
Het zou zomaar eens zo kunnen dat Cristiano Ronaldo bezig is aan zijn laatste maanden in het shirt van Juventus. De Oude Dame lijkt wel bereid te zijn om hem te verkopen, maar alleen als het juiste bedrag op tafel komt te liggen. Volgens Corriere dello Sport zegt de huidige nummer drie van de Serie A 'ja' bij een bod van 29 miljoen euro. Ook CR7 zelf zou niet weigerachtig staan tegenover een vertrek.

Saúl Ñíguez is één van de gezichten van Atlético Madrid, maar volgens het dagblad AS wil de middenvelder zijn werkgever aan het einde van het lopende voetbalseizoen verlaten. En Bayern München staat te springen om hem in te lijven. De middenvelder zou wel zo'n 30 à 35 miljoen euro moeten kosten.

Le Parisien en RMC Sport weten dat Borussia Dortmund op het punt staat om de 17-jarige Soumaila Coulibaly weg te kapen bij Paris Saint-Germain. Bij de Franse kampioen zag de jonge verdediger geen perspectief op een doorbraak en dus besloot hij er geen profcontract te tekenen. Dortmund profiteert en haalt de tiener transfervrij binnen, waarmee het onder meer Juventus en Manchester United aftroeft.

LEES OOK: Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Anderlecht moet er alles aan doen om Miazga te houden ...

Meest recent

'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

94
94
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

44
44
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

30
30
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

83
83
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

83
83
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

100
100
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

18
18
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

112
112
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

125
125
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

140
140
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

260
260
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

167
167
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

196
196
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

287
287
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

43
43
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

160
160
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

104
104
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

163
163
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

607
607
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

342
342
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

179
179
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

381
381
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

386
386
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

134
134
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

396
396

Meer sportnieuws