TRANSFERUURTJE: 'Goede hoop voor RSCA, vraagprijs Ronaldo bekend'

318 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Goede hoop voor RSCA, vraagprijs Ronaldo bekend'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Christian Benteke blijkt wel degelijk gepolst te zijn geweest door Club Brugge. Maar in een uitgebreid interview met de krant Het Laatste Nieuws benadrukt Benteke dat hij het op dat moment, dik een jaar geleden, te vroeg vond om terug te keren naar België. En inmiddels heeft hij zijn draai alweer gevonden in Engeland. Ook Antwerp FC werd even genoemd, maar daar weet de spits naar eigen zeggen niets van.

RSC Anderlecht huurt Matt Miazga tot het einde van het seizoen van Chelsea. de club wist geen aankoopoptie af te dwingen voor de Amerikaanse verdediger, maar die ziet een verlengd verblijf best zitten. "In november is al even bekeken of ik eventueel na dit seizoen zou kunnen of willen blijven, maar er kwamen nog zoveel belangrijke matchen dat we het even wilden afwachten", aldus Miazga bij De Zondag.

AA Gent dreigt een beloftevol talent kwijt te spelen. Stanis Idumbo Muzambo zou namelijk goed op weg zijn de Nederlandse kampioen Ajax. De 15-jarige spelmaker geldt alvast als één van de grotere talenten in de Gentse jeugdopleiding. Welke constructie met deze overgang gepaard zou gaan, is momenteel niet bekend. Idumbo tekende afgelopen zomer immers nog een contract bij de Buffalo's.

Cercle Brugge speurt al naar versterking voor komend seizoen. Volgens haber365 zou Groen-Zwart een voorstel gedaan hebben aan Alpaslan Ozturk, een ex-speler van Beerschot en Standard die momenteel uitkomt voor Göztepe. Er zou wel zware concurrentie heersen voor de Turk die in Antwerpen geboren werd. Ook de Turkse topclubs Fenerbahçe en Galatasaray zouden azen op de verdediger.

BUITENLAND
Het zou zomaar eens zo kunnen dat Cristiano Ronaldo bezig is aan zijn laatste maanden in het shirt van Juventus. De Oude Dame lijkt wel bereid te zijn om hem te verkopen, maar alleen als het juiste bedrag op tafel komt te liggen. Volgens Corriere dello Sport zegt de huidige nummer drie van de Serie A 'ja' bij een bod van 29 miljoen euro. Ook CR7 zelf zou niet weigerachtig staan tegenover een vertrek.

Saúl Ñíguez is één van de gezichten van Atlético Madrid, maar volgens het dagblad AS wil de middenvelder zijn werkgever aan het einde van het lopende voetbalseizoen verlaten. En Bayern München staat te springen om hem in te lijven. De middenvelder zou wel zo'n 30 à 35 miljoen euro moeten kosten.

Le Parisien en RMC Sport weten dat Borussia Dortmund op het punt staat om de 17-jarige Soumaila Coulibaly weg te kapen bij Paris Saint-Germain. Bij de Franse kampioen zag de jonge verdediger geen perspectief op een doorbraak en dus besloot hij er geen profcontract te tekenen. Dortmund profiteert en haalt de tiener transfervrij binnen, waarmee het onder meer Juventus en Manchester United aftroeft.

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Anderlecht moet er alles aan doen om Miazga te houden ...

Meest recent

Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

11
11
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

31
31
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

45
45
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

38
38
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

26
26
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

170
170
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

16
16
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

76
76
Slaat STVV alsnog grote transferslag?

STVV speelt nog twee galamatchen tegen RSC Anderlecht en KV Mechelen. Nadien zal blijken wie STVV ...

183
183
Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

RSC Anderlecht gaat komende zomer wellicht een nieuwe trainer aanstellen. De Brusselaars zullen de ...

518
518
Overmars geeft transferplannen van Antwerp prijs

Marc Overmars moet aan de bak. Hij zal zich nog eens moeten bewijzen als sportief directeur, want de ...

369
369
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

45
45
Jashari komt met straffe Club Brugge-onthulling

Ardon Jashari vertrok afgelopen zomer met slaande deuren bij Club Brugge. Hij trok naar AC Milan, ...

486
486
Grootste nachtmerrie Verhaeghe wordt plots werkelijkheid

Club Brugge viert sportief hoogdagen, maar achter de schermen hangt een groot probleem boven Jan ...

508
508
Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

234
234
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

239
239
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

47
47
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

350
350
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

250
250
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

696
696
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

111
111
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

91
91
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

823
823
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

180
180
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

74
74

Meer sportnieuws