TRANSFERUURTJE: 'Goede hoop voor RSCA, vraagprijs Ronaldo bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Goede hoop voor RSCA, vraagprijs Ronaldo bekend'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Christian Benteke blijkt wel degelijk gepolst te zijn geweest door Club Brugge. Maar in een uitgebreid interview met de krant Het Laatste Nieuws benadrukt Benteke dat hij het op dat moment, dik een jaar geleden, te vroeg vond om terug te keren naar België. En inmiddels heeft hij zijn draai alweer gevonden in Engeland. Ook Antwerp FC werd even genoemd, maar daar weet de spits naar eigen zeggen niets van.

RSC Anderlecht huurt Matt Miazga tot het einde van het seizoen van Chelsea. de club wist geen aankoopoptie af te dwingen voor de Amerikaanse verdediger, maar die ziet een verlengd verblijf best zitten. "In november is al even bekeken of ik eventueel na dit seizoen zou kunnen of willen blijven, maar er kwamen nog zoveel belangrijke matchen dat we het even wilden afwachten", aldus Miazga bij De Zondag.

AA Gent dreigt een beloftevol talent kwijt te spelen. Stanis Idumbo Muzambo zou namelijk goed op weg zijn de Nederlandse kampioen Ajax. De 15-jarige spelmaker geldt alvast als één van de grotere talenten in de Gentse jeugdopleiding. Welke constructie met deze overgang gepaard zou gaan, is momenteel niet bekend. Idumbo tekende afgelopen zomer immers nog een contract bij de Buffalo's.

Cercle Brugge speurt al naar versterking voor komend seizoen. Volgens haber365 zou Groen-Zwart een voorstel gedaan hebben aan Alpaslan Ozturk, een ex-speler van Beerschot en Standard die momenteel uitkomt voor Göztepe. Er zou wel zware concurrentie heersen voor de Turk die in Antwerpen geboren werd. Ook de Turkse topclubs Fenerbahçe en Galatasaray zouden azen op de verdediger.

BUITENLAND
Het zou zomaar eens zo kunnen dat Cristiano Ronaldo bezig is aan zijn laatste maanden in het shirt van Juventus. De Oude Dame lijkt wel bereid te zijn om hem te verkopen, maar alleen als het juiste bedrag op tafel komt te liggen. Volgens Corriere dello Sport zegt de huidige nummer drie van de Serie A 'ja' bij een bod van 29 miljoen euro. Ook CR7 zelf zou niet weigerachtig staan tegenover een vertrek.

Saúl Ñíguez is één van de gezichten van Atlético Madrid, maar volgens het dagblad AS wil de middenvelder zijn werkgever aan het einde van het lopende voetbalseizoen verlaten. En Bayern München staat te springen om hem in te lijven. De middenvelder zou wel zo'n 30 à 35 miljoen euro moeten kosten.

Le Parisien en RMC Sport weten dat Borussia Dortmund op het punt staat om de 17-jarige Soumaila Coulibaly weg te kapen bij Paris Saint-Germain. Bij de Franse kampioen zag de jonge verdediger geen perspectief op een doorbraak en dus besloot hij er geen profcontract te tekenen. Dortmund profiteert en haalt de tiener transfervrij binnen, waarmee het onder meer Juventus en Manchester United aftroeft.

LEES OOK: Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Anderlecht moet er alles aan doen om Miazga te houden ...

Meest recent

Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

76
76
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

14
14
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

40
40
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

151
151
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

44
44
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

260
260
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

297
297
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

79
79
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

284
284
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

91
91
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

175
175
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

80
80
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

239
239
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

52
52
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

236
236
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

277
277
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

31
31
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

446
446
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

296
296
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

106
106
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

153
153
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

408
408
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

418
418
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

490
490
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

696
696

Meer sportnieuws