TRANSFERUURTJE: 'Goede hoop voor RSCA, vraagprijs Ronaldo bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Goede hoop voor RSCA, vraagprijs Ronaldo bekend'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Christian Benteke blijkt wel degelijk gepolst te zijn geweest door Club Brugge. Maar in een uitgebreid interview met de krant Het Laatste Nieuws benadrukt Benteke dat hij het op dat moment, dik een jaar geleden, te vroeg vond om terug te keren naar België. En inmiddels heeft hij zijn draai alweer gevonden in Engeland. Ook Antwerp FC werd even genoemd, maar daar weet de spits naar eigen zeggen niets van.

RSC Anderlecht huurt Matt Miazga tot het einde van het seizoen van Chelsea. de club wist geen aankoopoptie af te dwingen voor de Amerikaanse verdediger, maar die ziet een verlengd verblijf best zitten. "In november is al even bekeken of ik eventueel na dit seizoen zou kunnen of willen blijven, maar er kwamen nog zoveel belangrijke matchen dat we het even wilden afwachten", aldus Miazga bij De Zondag.

AA Gent dreigt een beloftevol talent kwijt te spelen. Stanis Idumbo Muzambo zou namelijk goed op weg zijn de Nederlandse kampioen Ajax. De 15-jarige spelmaker geldt alvast als één van de grotere talenten in de Gentse jeugdopleiding. Welke constructie met deze overgang gepaard zou gaan, is momenteel niet bekend. Idumbo tekende afgelopen zomer immers nog een contract bij de Buffalo's.

Cercle Brugge speurt al naar versterking voor komend seizoen. Volgens haber365 zou Groen-Zwart een voorstel gedaan hebben aan Alpaslan Ozturk, een ex-speler van Beerschot en Standard die momenteel uitkomt voor Göztepe. Er zou wel zware concurrentie heersen voor de Turk die in Antwerpen geboren werd. Ook de Turkse topclubs Fenerbahçe en Galatasaray zouden azen op de verdediger.

BUITENLAND
Het zou zomaar eens zo kunnen dat Cristiano Ronaldo bezig is aan zijn laatste maanden in het shirt van Juventus. De Oude Dame lijkt wel bereid te zijn om hem te verkopen, maar alleen als het juiste bedrag op tafel komt te liggen. Volgens Corriere dello Sport zegt de huidige nummer drie van de Serie A 'ja' bij een bod van 29 miljoen euro. Ook CR7 zelf zou niet weigerachtig staan tegenover een vertrek.

Saúl Ñíguez is één van de gezichten van Atlético Madrid, maar volgens het dagblad AS wil de middenvelder zijn werkgever aan het einde van het lopende voetbalseizoen verlaten. En Bayern München staat te springen om hem in te lijven. De middenvelder zou wel zo'n 30 à 35 miljoen euro moeten kosten.

Le Parisien en RMC Sport weten dat Borussia Dortmund op het punt staat om de 17-jarige Soumaila Coulibaly weg te kapen bij Paris Saint-Germain. Bij de Franse kampioen zag de jonge verdediger geen perspectief op een doorbraak en dus besloot hij er geen profcontract te tekenen. Dortmund profiteert en haalt de tiener transfervrij binnen, waarmee het onder meer Juventus en Manchester United aftroeft.

LEES OOK: Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Anderlecht moet er alles aan doen om Miazga te houden ...

Meest recent

Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

4
4
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

25
25
Godts speelt open kaart over selectie voor Rode Duivels

Binnen enkele weken maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage van de Rode Duivels in ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

56
56
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

88
88
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

228
228
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

56
56
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

24
24
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

61
61
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

122
122
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

25
25
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

330
330
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

271
271
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

435
435
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

407
407
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

363
363
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

161
161
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

411
411
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

307
307
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

797
797
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

407
407
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

66
66
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

96
96

Meer sportnieuws