'Anderlecht moet transferactiviteit on hold zetten'

791 stemmen
'Anderlecht moet transferactiviteit on hold zetten'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen absoluut een Europees ticket veroveren en zetten daarom in op zowel de beker als het behalen van Play-Off I. Maar ondertussen zal men achter de schermen ongetwijfeld ook al bezig zijn met de voorbereidingen op volgend seizoen.


Zo zullen sportief directeur Peter Verbeke en zijn manschappen hun handen meer dan vol hebben in de zomermercato. Er moet immers een oplossing gevonden worden voor de vele huurlingen die terugkeren. Daarnaast zal men ook een combattieve selectie voor volgend seizoen samengesteld moeten worden. Desondanks meldt Het Laatste Nieuws dat de transferactiviteiten voorlopig nog 'on hold' staan. Men kan immers pas echt aan het huiswerk beginnen indien er een akkoord is onder de aandeelhouders over het financiële herstelplan.

Uiteraard is men ongetwijfeld al bezig met het in kaart brengen van potentiële aanwinsten en het scouten van die doelwitten, maar het sportieve departement kan pas echt aan de slag wanneer er zekerheid is over het herstelplan. Overigens beweert Etienne Davignon, minderheidsaandeelhouder met een uitgesproken mening, dat er twee plannen zijn om tot een akkoord te geraken: één mét Europees voetbal en één zonder. Er mag dus ten vroegste pas witte rook verwacht worden indien er zekerheid heerst over het Europese ticket.

LEES OOK: Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Denkt u dat RSCA een Europees ticket zal veroveren?

Meest recent

'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

1
1
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

79
79
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

44
44
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

202
202
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

344
344
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

121
121
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

83
83
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

210
210
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

171
171
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

175
175
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

236
236
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

568
568
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

470
470
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

501
501
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

211
211
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

765
765
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

668
668
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

236
236
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

151
151
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

260
260
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

462
462
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

532
532
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

195
195
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

129
129

Meer sportnieuws