Gazzetta dello Sport zet transferbeslissing Lukaku op voorpagina

door
Gazzetta dello Sport zet transferbeslissing Lukaku op voorpagina

Internazionale kan dit weekend opnieuw een grote stap richting de Italiaanse titel zetten indien het wint van laagvlieger Torino. Romelu Lukaku hoopt zijn statistieken dan verder op te krikken, maar zijn aandeel in de straffe prestaties van de Nerazzurri is nu al bijzonder groot. Toch is het maar de vraag of de Rode Duivel volgend seizoen nog in het Stadio Giuseppe Meazza te zien zal zijn.


Lukaku wordt al een tijdje gelinkt aan een terugkeer naar de Premier League. Zo wordt Manchester City steeds nadrukkelijker genoemd. Eerder deze week bevestigde het betrouwbare The Athletic nog dat de Rode Duivel hoog op de transferlijst van Pep Guardiola staat. Bovendien kampen de hoofdaandeelhouders van Inter met financiële problemen, waardoor de club mogelijk enkele sterkhouders zal moeten verkopen. Desondanks is een transfer van Lukaku toch niet aan de orde. Tenminste als we Gazzetta dello Sport mogen geloven.

In de zaterdageditie plaatst het toonaangevende sportmedium onze landgenoot in het groot op de voorpagina. "Lukaku zegt neen tegen Pep", klinkt de kop veelzeggend. Volgens de sportkrant met de roze pagina's wil de spits zelf absoluut bij Inter blijven. Zijn relatie met coach Antonio Conte is immers optimaal en hij voelt zich erg geapprecieerd binnen de club. Bovendien gaf ook zijn spitsbroeder Lautaro Martinez al aan dat hij wil blijven, wat voor Lukaku eveneens een belangrijke reden was om niet in te gaan op de avances van City.

LEES OOK: Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

Denkt u dat Lukaku ooit de Gouden Bal kan winnen?

Meest recent

Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

17
17
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

2
2
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

278
278
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

106
106
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

89
89
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

42
42
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

193
193
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

286
286
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

87
87
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

164
164
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

520
520
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

123
123
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

79
79
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

223
223
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

413
413
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

204
204
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

67
67
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

271
271
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

276
276
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

223
223
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

537
537
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

96
96

Meer sportnieuws