Gazzetta dello Sport zet transferbeslissing Lukaku op voorpagina

door
Gazzetta dello Sport zet transferbeslissing Lukaku op voorpagina

Internazionale kan dit weekend opnieuw een grote stap richting de Italiaanse titel zetten indien het wint van laagvlieger Torino. Romelu Lukaku hoopt zijn statistieken dan verder op te krikken, maar zijn aandeel in de straffe prestaties van de Nerazzurri is nu al bijzonder groot. Toch is het maar de vraag of de Rode Duivel volgend seizoen nog in het Stadio Giuseppe Meazza te zien zal zijn.


Lukaku wordt al een tijdje gelinkt aan een terugkeer naar de Premier League. Zo wordt Manchester City steeds nadrukkelijker genoemd. Eerder deze week bevestigde het betrouwbare The Athletic nog dat de Rode Duivel hoog op de transferlijst van Pep Guardiola staat. Bovendien kampen de hoofdaandeelhouders van Inter met financiële problemen, waardoor de club mogelijk enkele sterkhouders zal moeten verkopen. Desondanks is een transfer van Lukaku toch niet aan de orde. Tenminste als we Gazzetta dello Sport mogen geloven.

In de zaterdageditie plaatst het toonaangevende sportmedium onze landgenoot in het groot op de voorpagina. "Lukaku zegt neen tegen Pep", klinkt de kop veelzeggend. Volgens de sportkrant met de roze pagina's wil de spits zelf absoluut bij Inter blijven. Zijn relatie met coach Antonio Conte is immers optimaal en hij voelt zich erg geapprecieerd binnen de club. Bovendien gaf ook zijn spitsbroeder Lautaro Martinez al aan dat hij wil blijven, wat voor Lukaku eveneens een belangrijke reden was om niet in te gaan op de avances van City.

LEES OOK: Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

Denkt u dat Lukaku ooit de Gouden Bal kan winnen?

Meest recent

'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

39
39
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

69
69
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

319
319
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

164
164
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

30
30
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

244
244
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

188
188
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

145
145
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

214
214
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

207
207
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

110
110
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

364
364
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

360
360
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

202
202
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

162
162
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

511
511
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

97
97
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

165
165
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

155
155
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

79
79
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

86
86
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

122
122
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

291
291
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

211
211
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

341
341

Meer sportnieuws