Gazzetta dello Sport zet transferbeslissing Lukaku op voorpagina

door
Gazzetta dello Sport zet transferbeslissing Lukaku op voorpagina

Internazionale kan dit weekend opnieuw een grote stap richting de Italiaanse titel zetten indien het wint van laagvlieger Torino. Romelu Lukaku hoopt zijn statistieken dan verder op te krikken, maar zijn aandeel in de straffe prestaties van de Nerazzurri is nu al bijzonder groot. Toch is het maar de vraag of de Rode Duivel volgend seizoen nog in het Stadio Giuseppe Meazza te zien zal zijn.


Lukaku wordt al een tijdje gelinkt aan een terugkeer naar de Premier League. Zo wordt Manchester City steeds nadrukkelijker genoemd. Eerder deze week bevestigde het betrouwbare The Athletic nog dat de Rode Duivel hoog op de transferlijst van Pep Guardiola staat. Bovendien kampen de hoofdaandeelhouders van Inter met financiële problemen, waardoor de club mogelijk enkele sterkhouders zal moeten verkopen. Desondanks is een transfer van Lukaku toch niet aan de orde. Tenminste als we Gazzetta dello Sport mogen geloven.

In de zaterdageditie plaatst het toonaangevende sportmedium onze landgenoot in het groot op de voorpagina. "Lukaku zegt neen tegen Pep", klinkt de kop veelzeggend. Volgens de sportkrant met de roze pagina's wil de spits zelf absoluut bij Inter blijven. Zijn relatie met coach Antonio Conte is immers optimaal en hij voelt zich erg geapprecieerd binnen de club. Bovendien gaf ook zijn spitsbroeder Lautaro Martinez al aan dat hij wil blijven, wat voor Lukaku eveneens een belangrijke reden was om niet in te gaan op de avances van City.

LEES OOK: 'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

Denkt u dat Lukaku ooit de Gouden Bal kan winnen?

Meest recent

Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

39
39
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

61
61
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

22
22
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

77
77
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

218
218
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

184
184
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

169
169
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

38
38
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

103
103
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

273
273
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

200
200
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

319
319
STVV in extase: "Wat kan ik nog zeggen?"

STVV wist met 3-2 te winnen van Club Brugg en staat tot minstens 17u45 vandaag tweede in de Jupiler ...

179
179
DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

305
305
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

165
165
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

471
471
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

230
230
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

426
426
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

775
775
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

103
103
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

72
72
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

290
290
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

237
237
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

161
161
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

84
84

Meer sportnieuws