Gheysens laat zich uit over toekomstsituatie Refaelov

door
Gheysens laat zich uit over toekomstsituatie Refaelov

Deze week geraakte bekend dat Luciano D'Onofrio nog minstens één jaar actief blijft als sportieve baas van Antwerp FC. In de komende weken en maanden zal hij zijn handen alvast meer dan vol hebben. Zo heerst er momenteel nog een pak sportieve onzekerheid naar volgend seizoen toe.


RAFC is momenteel goed op weg naar de tweede plaats in de Jupiler Pro League en legde ook een mooi parcours af in Europa. Toch zou de kern er volgend seizoen er helemaal anders kunnen uitzien. Zo heeft Antwerp momenteel een pak gehuurde spelers rondlopen, slechts enkele van hun lijken in aanmerking te komen voor een verlengd verblijf. Daarnaast zijn verschillende sterkhouders komende zomer einde contract. Niet in het minst Lior Refaelov. Tegenover Het Laatste Nieuws liet voorzitter Paul Gheysens zich alvast uit over de situatie van de Gouden Schoen.

De preses benadrukt dat Refaelov nog steeds een belangrijk onderdeel is van het Antwerpse verhaal. Daarnaast laat Gheysens verstaan dat het nu aan de clubleiding is om zijn 'situatie correct in te schatten'. Het lijkt er dus op dat de Israëliër zich weldra aan een contractvoorstel mag verwachten. Refaelov zelf liet eerder al verstaan dat hij liefst gewoon zou blijven, maar dan wel aan correcte voorwaarden. Afwachten dus of beide partijen er met mekaar kunnen uitkomen.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp moet minstens nog een seizoen doorgaan met Refaelov ...

Meest recent

Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

52
52
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

267
267
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

17
17
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

125
125
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

193
193
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

328
328
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

551
551
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

635
635
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

117
117
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

34
34
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

976
976
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

251
251
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

295
295
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

131
131
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

169
169
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

549
549
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

555
555
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

316
316
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

519
519
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

176
176
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

677
677
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

728
728
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

484
484
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

438
438
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

215
215

Meer sportnieuws