EL: Arsenal, AS Roma én Spurs ruiken kwartfinale

door
EL: Arsenal, AS Roma én Spurs ruiken kwartfinale

Martin Ödegaard heeft donderdagavond zijn waarde bewezen voor Arsenal. In de Europa League-ontmoeting met Olympiakos Piraeus stond de Noor aan de basis van de 1-3 zege. 

Olympiakos schakelde vorige maand PSV uit door in de slotfase een cruciaal doelpunt te maken. Zodoende mocht de Griekse topclub donderdag aantreden tegen Arsenal, dat na 34 minuten de leiding wist te nemen. Ödegaard werd aangespeeld na balverlies aan Olympiakos-zijde en de Noorse huurling van Real Madrid schoot de bal fraai tegen de touwen. De doelman grabbelde nog wel in de lucht, maar kon zijn knal niet pareren.

Olympiakos maakte het Arsenal nog wel lastig. Youssef El Arabi, tegen PSV ook al trefzeker, maakte na een klein uur spelen zelfs de gelijkmaker. In het slotkwartier wisten Gabriel en Mohamed Elneny niettemin een goede basis te leggen voor het bereiken van de kwartfinales van de Europa League. 

Ook Spurs en AS Roma ruiken kwartfinale

Harry Kane heeft donderdagavond het verschil gemaakt voor Tottenham Hotspur. De spits trof in de 25ste en zeventigste minuut doel voor de rivaal van Arsenal, waardoor Dinamo Zagreb met 2-0 werd verslagen. Ook AS Roma en Granada boekten een zeer goeie uitgangspositie. De Italianen wonnen met 3-0 van Shakhtar, Granada legde Molde over de knie met 2-0.

LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

Wie maakte de meeste kans op eindwinst?

Meest recent

Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

7
7
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

7
7
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

72
72
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

171
171
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

173
173
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

31
31
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

26
26
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

186
186
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

219
219
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

195
195
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

259
259
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

205
205
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

83
83
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

329
329
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

523
523
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

44
44
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

69
69
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

376
376
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

492
492
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

159
159
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

132
132
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

111
111
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

331
331
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

97
97
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

429
429

Meer sportnieuws