Clement dropt hint over spitsenkeuze

door
Clement dropt hint over spitsenkeuze

Club Brugge kan de komende dagen de kloof met zijn concurrentie nog wat groter maken, want met winst in de inhaalmatchen tegen Charleroi en AA Gent kan het zijn voorsprong uitbouwen tot maar liefst 21 punten. Blauw-Zwart kan beginnen met een zege op Mambourg vrijdagavond, maar voor die match moet Philippe Clement nog enkele knopen doorhakken.

Zo zal hij het nog moeten stellen zonder Bas Dost, waardoor het uitkijken wordt naar zijn vervanger in de spits. Tegen Zulte Waregem startte Youssouph Badji, maar de Senegalees werd al na een halfuur gewisseld omdat Clement hem niet goed genoeg vond. Zijn vervanger Daniel Perez liet wel al mooie dingen zien, maar de Venezolaan streek nog maar pas in Brugge neer en het was nog maar zijn tweede invalbeurt.

Clement liet op zijn persconferentie donderdag in ieder geval nog niet in zijn kaarten kijken. "Het zijn twee andere types, maar nog geen afgewerkte producten. Twee jongens die 19 zijn en het is logisch dat die niet klaar zijn om nu al de nummer 1 spits van Club Brugge te zijn, maar het zijn wel jongens met veel potentieel naar de toekomst", had hij wel lof voor beide spelers.

UPDATE 22u15

Dropte Philippe Clement dan toch een hint naar wie van zijn twee youngsters vrijdag zal starten op het veld van Sporting Charleroi?  Als we afgaan op een specifieke uitspraak lijkt het daar alvast wel op: "Je ziet dat het op training goed was, maar iets minder goed dan de week ervoor”, klonk het namelijk over Daniel Perez, die vorige week al vroeg in de wedstrijd Badji kwam vervangen.

Zo kan er dan ook worden gedacht aan een nieuwe basisplaats voor de Senegalees, maar een andere uitspraak van Clement lijkt dan weer eerder in de richting van zijn Venezolaanse concurrent te wijzen: “Zowel Badji als Pérez zijn amper 19 jaar, al heeft Daniel wel al even bij een eerste ploeg gespeeld in zijn thuisland”, besprak de Club-coach namelijk de surplus aan ervaring van Perez.

LEES OOK: Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

Wie denkt u dat het zal worden?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

39
39
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

114
114
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

243
243
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

82
82
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

358
358
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

85
85
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

595
595
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

217
217
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

184
184
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

405
405
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

66
66
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

247
247
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

70
70
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

73
73
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

120
120
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

478
478
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

277
277
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

363
363
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

841
841
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

155
155
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

666
666
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

381
381

Meer sportnieuws