Clement dropt hint over spitsenkeuze

305 stemmen
Clement dropt hint over spitsenkeuze

Club Brugge kan de komende dagen de kloof met zijn concurrentie nog wat groter maken, want met winst in de inhaalmatchen tegen Charleroi en AA Gent kan het zijn voorsprong uitbouwen tot maar liefst 21 punten. Blauw-Zwart kan beginnen met een zege op Mambourg vrijdagavond, maar voor die match moet Philippe Clement nog enkele knopen doorhakken.

Zo zal hij het nog moeten stellen zonder Bas Dost, waardoor het uitkijken wordt naar zijn vervanger in de spits. Tegen Zulte Waregem startte Youssouph Badji, maar de Senegalees werd al na een halfuur gewisseld omdat Clement hem niet goed genoeg vond. Zijn vervanger Daniel Perez liet wel al mooie dingen zien, maar de Venezolaan streek nog maar pas in Brugge neer en het was nog maar zijn tweede invalbeurt.

Clement liet op zijn persconferentie donderdag in ieder geval nog niet in zijn kaarten kijken. "Het zijn twee andere types, maar nog geen afgewerkte producten. Twee jongens die 19 zijn en het is logisch dat die niet klaar zijn om nu al de nummer 1 spits van Club Brugge te zijn, maar het zijn wel jongens met veel potentieel naar de toekomst", had hij wel lof voor beide spelers.

UPDATE 22u15

Dropte Philippe Clement dan toch een hint naar wie van zijn twee youngsters vrijdag zal starten op het veld van Sporting Charleroi?  Als we afgaan op een specifieke uitspraak lijkt het daar alvast wel op: "Je ziet dat het op training goed was, maar iets minder goed dan de week ervoor”, klonk het namelijk over Daniel Perez, die vorige week al vroeg in de wedstrijd Badji kwam vervangen.

Zo kan er dan ook worden gedacht aan een nieuwe basisplaats voor de Senegalees, maar een andere uitspraak van Clement lijkt dan weer eerder in de richting van zijn Venezolaanse concurrent te wijzen: “Zowel Badji als Pérez zijn amper 19 jaar, al heeft Daniel wel al even bij een eerste ploeg gespeeld in zijn thuisland”, besprak de Club-coach namelijk de surplus aan ervaring van Perez.

LEES OOK: Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Wie denkt u dat het zal worden?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

151
151
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

114
114
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

125
125
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

34
34
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

51
51
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

200
200
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

47
47
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

202
202
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

84
84
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

373
373
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

354
354
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

155
155
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

203
203
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

387
387
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

50
50
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

198
198
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

115
115
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

422
422
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

418
418
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

660
660
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

778
778
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

297
297
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

472
472
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

260
260
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

310
310

Meer sportnieuws