Clement dropt hint over spitsenkeuze

door
Clement dropt hint over spitsenkeuze

Club Brugge kan de komende dagen de kloof met zijn concurrentie nog wat groter maken, want met winst in de inhaalmatchen tegen Charleroi en AA Gent kan het zijn voorsprong uitbouwen tot maar liefst 21 punten. Blauw-Zwart kan beginnen met een zege op Mambourg vrijdagavond, maar voor die match moet Philippe Clement nog enkele knopen doorhakken.

Zo zal hij het nog moeten stellen zonder Bas Dost, waardoor het uitkijken wordt naar zijn vervanger in de spits. Tegen Zulte Waregem startte Youssouph Badji, maar de Senegalees werd al na een halfuur gewisseld omdat Clement hem niet goed genoeg vond. Zijn vervanger Daniel Perez liet wel al mooie dingen zien, maar de Venezolaan streek nog maar pas in Brugge neer en het was nog maar zijn tweede invalbeurt.

Clement liet op zijn persconferentie donderdag in ieder geval nog niet in zijn kaarten kijken. "Het zijn twee andere types, maar nog geen afgewerkte producten. Twee jongens die 19 zijn en het is logisch dat die niet klaar zijn om nu al de nummer 1 spits van Club Brugge te zijn, maar het zijn wel jongens met veel potentieel naar de toekomst", had hij wel lof voor beide spelers.

UPDATE 22u15

Dropte Philippe Clement dan toch een hint naar wie van zijn twee youngsters vrijdag zal starten op het veld van Sporting Charleroi?  Als we afgaan op een specifieke uitspraak lijkt het daar alvast wel op: "Je ziet dat het op training goed was, maar iets minder goed dan de week ervoor”, klonk het namelijk over Daniel Perez, die vorige week al vroeg in de wedstrijd Badji kwam vervangen.

Zo kan er dan ook worden gedacht aan een nieuwe basisplaats voor de Senegalees, maar een andere uitspraak van Clement lijkt dan weer eerder in de richting van zijn Venezolaanse concurrent te wijzen: “Zowel Badji als Pérez zijn amper 19 jaar, al heeft Daniel wel al even bij een eerste ploeg gespeeld in zijn thuisland”, besprak de Club-coach namelijk de surplus aan ervaring van Perez.

LEES OOK: "Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Wie denkt u dat het zal worden?

Meest recent

'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

13
13
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

89
89
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

35
35
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

148
148
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

17
17
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

105
105
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1144
1144
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

93
93
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

547
547
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

36
36
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

105
105
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

147
147
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

122
122
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

242
242
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

142
142
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

114
114
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

94
94
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

112
112
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

311
311
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

640
640
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

347
347
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

130
130
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

164
164
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

268
268

Meer sportnieuws