Kansen Club stijgen: kopzorgen Belhocine nóg groter

door
Kansen Club stijgen: kopzorgen Belhocine nóg groter

Charleroi begon nog fraai met een achttien op achttien aan het seizoen en leek zich even zelfs te kunnen mengen in de titelstrijd, maar sindsdien ging het steil bergaf voor de Carolo's. Intussen zijn ze weggezakt naar de elfde plaats en lijkt het moeilijk te zullen worden om een ticket te veroveren voor de play-offs. Vrijdagavond zouden ze al moeten winnen van Club Brugge om hun kansen te vrijwaren.


Dat is dezer dagen sowieso al een bijna onmogelijke opdracht, want Club verloor in 2021 nog niet in de competitie. Bovendien zal Charleroi ook behoorlijk gehavend aan de aftrap komen. Trainer Karim Belhocine bevestigde donderdag op zijn persconferentie tegenover La Dernière Heure dat hij het zonder heel wat spelers zal moeten stellen tegen de landskampioen.

 Lukasz Teodorczyk is geveld door het coronavirus, terwijl Morioka, Zajkov, Benavente en Rezaei out zijn met blessures. Die laatste mocht wel sowieso niet meedoen, zo werd afgesproken in de huurovereenkomst van de Iraanse spits tussen Club en Charleroi.

UPDATE 11/03
De kansen van Club op een goed resultaat zijn nog wat gestegen, zo blijkt de schade bij Charleroi nog groter dan werd ingeschat. De Henegouwse club bevestigt de afwezigheid van bovengenoemd vijftal. Maar daarnaast liggen ook Steeven Willems en Ken Nkuba in de lappenmand. De kopzorgen van de sowieso al geplaagde Belhocine worden dus nog wat groter.

LEES OOK: Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Het seizoen van Charleroi is tot dusver mislukt ...

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

69
69
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

92
92
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

60
60
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

45
45
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

176
176
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

45
45
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

437
437
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

142
142
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

176
176
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

102
102
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

122
122
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

95
95
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

356
356
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

559
559
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

466
466
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

385
385
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

437
437
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

428
428
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

647
647
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws