Club Brugge kruist de vingers voor smaakmaker

door
Club Brugge kruist de vingers voor smaakmaker

Komend weekend ruimt de Jupiler Pro League plaats voor de halve finale van de Croky Cup, waar Club Brugge vorige week op zure wijze het toneel verliet. Goed nieuws echter voor de kalendermaker, die zo ruimte had om de inhaalduels van Blauw-Zwart tegen Charleroi en AA Gent in te plannen.


Vrijdag trekt de landskampioen naar Mambourg, op maandag staat dan weer het bezoek aan de Ghelamco Arena gepland. Twee lastige verplaatsing dus voor de autoritaire koploper, die haar voorsprong op eerste achtervolger zo wel kan vergroten tot maar liefst 21 punten. Bovendien hoopt Philippe Clement met Bas Dost, Charles De Ketelaere en een volledig fitte Mats Rits nog een aantal pionnen te recupereren, een opsteker dus voor de coach die de voorbije weken vooral in het offensieve compartiment aan het puzzelen moest.

UPDATE 10/03
Club moet het vrijdag mogelijk toch zonder Dost doen. Daarnaast heeft het nog altijd geen zekerheid over de terugkeer van De Ketelaere. Voorlopig zijn de uitslagen van de laatste testronde nog niet bekend gemaakt. Toch is de kans groot dat de Brugse smaakmaker snel weer op het trainingsveld zal staan. Het goudhaantje zit immers al een tweetal weken in quarantaine en moet normaal dus voldoende hersteld zijn van het virus. Woensdag viert hij bovendien zijn 20ste verjaardag, een terugkeer in de selectie zou alvast een mooi geschenk zijn. Gezien zijn gebrek aan trainingsarbeid lijkt het evenwel uitgesloten dat hij tegen Charleroi aan de aftrap verschijnt. Zelfs maandag tegen Gent komt een basisplaats mogelijk nog te vroeg.

LEES OOK: 'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Wie werd de voorbije weken het meest gemist volgens u?

Meest recent

Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

7
7
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

21
21
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

13
13
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

26
26
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

34
34
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

72
72
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

103
103
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

42
42
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

134
134
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

34
34
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

61
61
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

189
189
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

154
154
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

125
125
'City pakt zwaar uit: PL-smaakmaker eerste zomeraanwinst'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

45
45
Exodus Club dreigt: vier smaakmakers tóch langer aan boord?

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer. Verschillende sterkhouders van Blauw-Zwart ...

414
414
Taravel zet orde op zaken na bolwassing: "Heeft me gestoord"

Jérémy Taravel maakt momenteel kennis met de keerzijde van de trainersmedaille. Na ...

176
176
"Respect van heel Europa" - Bayern-CEO gaat los over Kompany

Bayern München staat voor een belangrijke week. In de Bundesliga ligt het doelpuntenrecord ...

270
270
Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Topaankoop Club Brugge, transferschok Lukaku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

562
562
Oosting verrast met uitspraken na nieuwe mokerslag

Royal Antwerp FC kreeg een nieuwe mokerslag in de Europe Play-Offs. The Great Old ging met 2-1 ...

170
170
Bram Van Driessche haalt Belgische VAR onderuit

Bram Van Driessche mag mee naar het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De Belgische ...

118
118
‘STVV in de fout met Vrancken: Anderlecht of buitenland?’

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. Wouter Vrancken is de ...

261
261
Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Real Madrid verloor dure punten in La Liga. Tegen het Girona van Axel Witsel werd het 1-1. Thibaut ...

69
69
Ziedende Pocognoli haalt ongezien uit na zeperd

Sebastien Pocognoli zat in bloedvorm met een 21 op 21 in de Ligue 1 en met zeges tegen onder meer ...

79
79

Meer sportnieuws