Club Brugge kruist de vingers voor smaakmaker

611 stemmen
Club Brugge kruist de vingers voor smaakmaker

Komend weekend ruimt de Jupiler Pro League plaats voor de halve finale van de Croky Cup, waar Club Brugge vorige week op zure wijze het toneel verliet. Goed nieuws echter voor de kalendermaker, die zo ruimte had om de inhaalduels van Blauw-Zwart tegen Charleroi en AA Gent in te plannen.


Vrijdag trekt de landskampioen naar Mambourg, op maandag staat dan weer het bezoek aan de Ghelamco Arena gepland. Twee lastige verplaatsing dus voor de autoritaire koploper, die haar voorsprong op eerste achtervolger zo wel kan vergroten tot maar liefst 21 punten. Bovendien hoopt Philippe Clement met Bas Dost, Charles De Ketelaere en een volledig fitte Mats Rits nog een aantal pionnen te recupereren, een opsteker dus voor de coach die de voorbije weken vooral in het offensieve compartiment aan het puzzelen moest.

UPDATE 10/03
Club moet het vrijdag mogelijk toch zonder Dost doen. Daarnaast heeft het nog altijd geen zekerheid over de terugkeer van De Ketelaere. Voorlopig zijn de uitslagen van de laatste testronde nog niet bekend gemaakt. Toch is de kans groot dat de Brugse smaakmaker snel weer op het trainingsveld zal staan. Het goudhaantje zit immers al een tweetal weken in quarantaine en moet normaal dus voldoende hersteld zijn van het virus. Woensdag viert hij bovendien zijn 20ste verjaardag, een terugkeer in de selectie zou alvast een mooi geschenk zijn. Gezien zijn gebrek aan trainingsarbeid lijkt het evenwel uitgesloten dat hij tegen Charleroi aan de aftrap verschijnt. Zelfs maandag tegen Gent komt een basisplaats mogelijk nog te vroeg.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Wie werd de voorbije weken het meest gemist volgens u?

Meest recent

Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

3
3
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

25
25
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

69
69
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

61
61
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

29
29
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

321
321
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

54
54
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

29
29
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

201
201
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

90
90
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

156
156
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

363
363
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

319
319
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

81
81
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

57
57
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

176
176
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

166
166
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

59
59
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

439
439
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

324
324
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

307
307
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

79
79
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

322
322
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

380
380
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

119
119

Meer sportnieuws