Club Brugge kruist de vingers voor smaakmaker

door
Club Brugge kruist de vingers voor smaakmaker

Komend weekend ruimt de Jupiler Pro League plaats voor de halve finale van de Croky Cup, waar Club Brugge vorige week op zure wijze het toneel verliet. Goed nieuws echter voor de kalendermaker, die zo ruimte had om de inhaalduels van Blauw-Zwart tegen Charleroi en AA Gent in te plannen.


Vrijdag trekt de landskampioen naar Mambourg, op maandag staat dan weer het bezoek aan de Ghelamco Arena gepland. Twee lastige verplaatsing dus voor de autoritaire koploper, die haar voorsprong op eerste achtervolger zo wel kan vergroten tot maar liefst 21 punten. Bovendien hoopt Philippe Clement met Bas Dost, Charles De Ketelaere en een volledig fitte Mats Rits nog een aantal pionnen te recupereren, een opsteker dus voor de coach die de voorbije weken vooral in het offensieve compartiment aan het puzzelen moest.

UPDATE 10/03
Club moet het vrijdag mogelijk toch zonder Dost doen. Daarnaast heeft het nog altijd geen zekerheid over de terugkeer van De Ketelaere. Voorlopig zijn de uitslagen van de laatste testronde nog niet bekend gemaakt. Toch is de kans groot dat de Brugse smaakmaker snel weer op het trainingsveld zal staan. Het goudhaantje zit immers al een tweetal weken in quarantaine en moet normaal dus voldoende hersteld zijn van het virus. Woensdag viert hij bovendien zijn 20ste verjaardag, een terugkeer in de selectie zou alvast een mooi geschenk zijn. Gezien zijn gebrek aan trainingsarbeid lijkt het evenwel uitgesloten dat hij tegen Charleroi aan de aftrap verschijnt. Zelfs maandag tegen Gent komt een basisplaats mogelijk nog te vroeg.

LEES OOK: Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

Wie werd de voorbije weken het meest gemist volgens u?

Meest recent

Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

21
21
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

12
12
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

128
128
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

218
218
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

66
66
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

133
133
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

199
199
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

58
58
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

45
45
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

71
71
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

693
693
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

142
142
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

402
402
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

282
282
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

96
96
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

150
150
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

233
233
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

124
124
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

567
567
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

225
225
Ontdekking bij Club: "Leko is intensief met hem bezig"

Na de slippers tegen Charleroi en La Louvière was de druk bijzonder groot, maar Club Brugge ...

295
295
Na statement in UCL: grote verrassing in Belgische WK-selectie?

In de Champions League maakte Club Brugge KV dinsdagavond indruk door met 1-4 te winnen van ...

126
126
'Anderlecht op z'n kop: ongeziene transfer op komst'

Anderlecht is achter de schermen bezig met een transfer die niemand zag aankomen. Het gaat om een ...

643
643
Kazachse terugreis draait uit op nachtmerrie voor Club

Club Brugge heeft in de Champions League gedaan wat moest en won dinsdagavond met 1-4 op het ...

824
824
8 op 10 - Kranten verrassen met 'beste speler' bij Club

Met nog één speeldag te gaan, behoudt Club Brugge dan toch een kans om door te ...

329
329

Meer sportnieuws