Haaland komt met heerlijke reactie na CL-incident

392 stemmen
Haaland komt met heerlijke reactie na CL-incident

Erling Braut Haaland heeft zijn status als doelpuntenmachine dinsdagavond weer alle eer aan gedaan. De Noorse sensatie trapte zijn Borussia Dortmund met twee treffers voorbij Sevilla FC naar de kwartfinale van de Champions League. Hij zit in zijn carrière nu al aan 20 goals in het kampioenenbal in slechts 14 wedstrijden.


Opnieuw dus een magische avond voor Haaland, al was er in de tweede helft wel een incidentje. De spits mocht van op de stip immers aanleggen voor de 2-0. Maar zijn elfmeter werd gestopt door Yassine Bounou. De doelman van Sevilla liet het vervolgens niet na om zijn tegenstander te provoceren. De VAR had echter gezien hoe de Marokkaanse goalie te vroeg van zijn lijn vertrok en dus moest de strafschop worden overgenomen. Dit keer schoot Haaland wél raak en besloot hij Bounou een koekje van eigen deeg te geven. Wat tot pittige reacties leidde in het kamp van de Spanjaarden.

Achteraf werd de spits dan ook gevraagd naar het incident. Hij reageerde op zijn typische laconieke manier. "De keeper speelde vals, hij stond te ver van zijn lijn", klonk het bij Sky Germany. "Toen de keeper na de eerste penalty in mijn gezicht schreeuwde, dacht ik dat het des te mooier zou zijn om nog een doelpunt te maken. Ik weet niet wat het betekende. Het was hetzelfde als wat hij bij de eerste penalty riep. Misschien is er in deze wereld toch karma."

LEES OOK: Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Denkt u dat Dortmund de CL kan winnen?

Meest recent

AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

6
6
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

27
27
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

26
26
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

39
39
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

52
52
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

92
92
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

237
237
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

62
62
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

146
146
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

126
126
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

70
70
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

427
427
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

372
372
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

112
112
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

360
360
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

282
282
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

266
266
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

507
507
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

193
193
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

95
95
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

240
240
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

78
78
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

154
154
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

73
73

Meer sportnieuws