'Mbappé duwt Lukaku verder richting knaltransfer'

3982 stemmen
'Mbappé duwt Lukaku verder richting knaltransfer'

Internazionale heeft maandagavond opnieuw een grote stap gezet richting de Italiaanse titel door met 1-0 te winnen van Atalanta. Romelu Lukaku kon zijn statistieken dit keer niet opkrikken, maar zijn aandeel in de straffe prestaties van de Nerazzurri is bijzonder groot. Toch is het maar de vraag of de Rode Duivel volgend seizoen nog in het blauw-zwarte shirt te zien zal zijn.


Lukaku voelt zich erg goed in Milaan en is zeker geen vragende partij voor een transfer, komend seizoen wil hij ook in de Champions League schitteren met deze ploeg. Het Chinese Suning, mede-eigenaar van Inter, kampt echter met zware financiële problemen en daardoor zijn de Italianen mogelijk genoodzaakt om enkele topspelers te verkopen. Bovendien blijft Manchester City nadrukkelijk interesse tonen in onze landgenoot. Dat meldt het doorgaans betrouwbare The Athletic.

Het Britse medium stelt dat City komende zomer sowieso een nieuwe topaanvaller wil aantrekken. Kylian Mbappé was in beeld, maar inmiddels heeft de ploeg van coach Pep Guardiola zich teruggetrokken voor de sterspeler van Paris Saint-Germain. De salariseisen van de Fransman waren immers te buitensporig voor de Engelsen. En dus wordt het vizier weerlegd.

Naast Lukaku zou ook Erling Braut Haaland een belangrijk alternatief zijn. De concurrentie voor de sensatie van Borussia Dortmund is echter veel groter, waardoor zijn transfersom serieus de hoogte in gestuwd kan worden. De Rode Duivel lijkt dan ook iets goedkoper uit te vallen en heeft bovendien al ervaring in de Premier League. Indien Internazionale nieuwe investeerders vindt in plaats van Suning, lijkt een zomers vertrek evenwel niet aan de orde.

LEES OOK: Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

🚀

Lukaku zou een ideale spits zijn voor Manchester City ...

Meest recent

"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

0
0
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

30
30
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

48
48
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

179
179
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

276
276
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

39
39
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

132
132
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

219
219
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

721
721
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

102
102
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

263
263
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

153
153
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

561
561
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

509
509
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

155
155
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

325
325
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

48
48
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

207
207
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

501
501
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

655
655
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

152
152
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

407
407
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

58
58

Meer sportnieuws