Clement laat zich uit over spitsenkwestie

277 stemmen
Clement laat zich uit over spitsenkwestie

Nu de corona-perikelen grotendeels achter de rug zijn, lijkt Club Brugge weer helemaal onder stoom te komen. Zondagnamiddag speelden de Bruggelingen alvast een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem. Blauw-Zwart haalde het uiteindelijk met 3-0 en die score had zelfs nog een pak hoger kunnen liggen.

Een goede prestatie dus van de competitieleider, al was er in de eerste helft wel een opmerkelijk incidentje. Youssouph Badji had na dik twintig minuten immers de score geopend. Maar nog geen tien minuten later werd de 19-jarige spits alweer naar de kant gehaald voor Daniel Pérez, die zijn eerste speelminuten in de Jupiler Pro League maakte. Nochtans was er van een blessure bij de jonge Ivoriaan geen sprake. Een opmerkelijke beslissing dus.

Achteraf werd coach Philippe Clement dan ook gevraagd naar de oorzaak voor deze ingreep. "Dat is niet de makkelijkste beslissing. Voor de wedstrijd twijfelde ik tussen Badji en Pérez, omdat ik die laatste beter vond op Standard. Ik gaf Badji toch een nieuwe kans, maar in dat eerste halfuur was hij niet balvast genoeg. En dat is erg belangrijk voor ons", verklaarde hij via de officiële clubkanalen. "Mijn geloof in Badji is zeker niet weg. Hij moet nu hard blijven werken op training. Dat deed hij ook al, maar dat wil niet zeggen dat je zomaar kan blijven staan op het moment dat je moet presteren."

UPDATE 08/03

Philippe Clement gelooft dus zeker nog wel in Badji, die zeker niet hoeft te wanhopen naar zijn toekomst bij Club toe. Zo gaf de Club-coach ook aan tegenover Sporza dat er (nog) geen vaste hiërarchie is: "Ik vind dat Perez heel goed is ingevallen en dat op een betere manier heeft ingevuld vandaag. Dat wil niet zeggen dat die hiërarchie nu zo is voor de toekomst. Ik kijk naar de prestaties per wedstrijd, per week, per maand. Op basis daarvan krijgen ze kansen”, was Clement namelijk duidelijk.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Heeft Clement een probleem gecreëerd?

Meest recent

Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

39
39
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

41
41
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

264
264
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

65
65
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

73
73
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

118
118
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

136
136
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

69
69
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

21
21
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

64
64
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

111
111
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

311
311
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

63
63
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

33
33
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

52
52
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

363
363
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

41
41
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

196
196
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

123
123
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

680
680
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

146
146
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

124
124
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

525
525
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

28
28
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

686
686

Meer sportnieuws