Clement laat zich uit over spitsenkwestie

door
Clement laat zich uit over spitsenkwestie

Nu de corona-perikelen grotendeels achter de rug zijn, lijkt Club Brugge weer helemaal onder stoom te komen. Zondagnamiddag speelden de Bruggelingen alvast een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem. Blauw-Zwart haalde het uiteindelijk met 3-0 en die score had zelfs nog een pak hoger kunnen liggen.

Een goede prestatie dus van de competitieleider, al was er in de eerste helft wel een opmerkelijk incidentje. Youssouph Badji had na dik twintig minuten immers de score geopend. Maar nog geen tien minuten later werd de 19-jarige spits alweer naar de kant gehaald voor Daniel Pérez, die zijn eerste speelminuten in de Jupiler Pro League maakte. Nochtans was er van een blessure bij de jonge Ivoriaan geen sprake. Een opmerkelijke beslissing dus.

Achteraf werd coach Philippe Clement dan ook gevraagd naar de oorzaak voor deze ingreep. "Dat is niet de makkelijkste beslissing. Voor de wedstrijd twijfelde ik tussen Badji en Pérez, omdat ik die laatste beter vond op Standard. Ik gaf Badji toch een nieuwe kans, maar in dat eerste halfuur was hij niet balvast genoeg. En dat is erg belangrijk voor ons", verklaarde hij via de officiële clubkanalen. "Mijn geloof in Badji is zeker niet weg. Hij moet nu hard blijven werken op training. Dat deed hij ook al, maar dat wil niet zeggen dat je zomaar kan blijven staan op het moment dat je moet presteren."

UPDATE 08/03

Philippe Clement gelooft dus zeker nog wel in Badji, die zeker niet hoeft te wanhopen naar zijn toekomst bij Club toe. Zo gaf de Club-coach ook aan tegenover Sporza dat er (nog) geen vaste hiërarchie is: "Ik vind dat Perez heel goed is ingevallen en dat op een betere manier heeft ingevuld vandaag. Dat wil niet zeggen dat die hiërarchie nu zo is voor de toekomst. Ik kijk naar de prestaties per wedstrijd, per week, per maand. Op basis daarvan krijgen ze kansen”, was Clement namelijk duidelijk.

LEES OOK: Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Heeft Clement een probleem gecreëerd?

Meest recent

'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

47
47
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

14
14
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

72
72
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

250
250
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

52
52
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

449
449
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

350
350
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

233
233
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

279
279
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

81
81
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

647
647
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

236
236
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

441
441
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

689
689
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

417
417
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

188
188
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

179
179
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

172
172
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

78
78
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

269
269
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

82
82
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

352
352
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232

Meer sportnieuws