Clement laat zich uit over spitsenkwestie

277
Clement laat zich uit over spitsenkwestie

Nu de corona-perikelen grotendeels achter de rug zijn, lijkt Club Brugge weer helemaal onder stoom te komen. Zondagnamiddag speelden de Bruggelingen alvast een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem. Blauw-Zwart haalde het uiteindelijk met 3-0 en die score had zelfs nog een pak hoger kunnen liggen.

Een goede prestatie dus van de competitieleider, al was er in de eerste helft wel een opmerkelijk incidentje. Youssouph Badji had na dik twintig minuten immers de score geopend. Maar nog geen tien minuten later werd de 19-jarige spits alweer naar de kant gehaald voor Daniel Pérez, die zijn eerste speelminuten in de Jupiler Pro League maakte. Nochtans was er van een blessure bij de jonge Ivoriaan geen sprake. Een opmerkelijke beslissing dus.

Achteraf werd coach Philippe Clement dan ook gevraagd naar de oorzaak voor deze ingreep. "Dat is niet de makkelijkste beslissing. Voor de wedstrijd twijfelde ik tussen Badji en Pérez, omdat ik die laatste beter vond op Standard. Ik gaf Badji toch een nieuwe kans, maar in dat eerste halfuur was hij niet balvast genoeg. En dat is erg belangrijk voor ons", verklaarde hij via de officiële clubkanalen. "Mijn geloof in Badji is zeker niet weg. Hij moet nu hard blijven werken op training. Dat deed hij ook al, maar dat wil niet zeggen dat je zomaar kan blijven staan op het moment dat je moet presteren."

UPDATE 08/03

Philippe Clement gelooft dus zeker nog wel in Badji, die zeker niet hoeft te wanhopen naar zijn toekomst bij Club toe. Zo gaf de Club-coach ook aan tegenover Sporza dat er (nog) geen vaste hiërarchie is: "Ik vind dat Perez heel goed is ingevallen en dat op een betere manier heeft ingevuld vandaag. Dat wil niet zeggen dat die hiërarchie nu zo is voor de toekomst. Ik kijk naar de prestaties per wedstrijd, per week, per maand. Op basis daarvan krijgen ze kansen”, was Clement namelijk duidelijk.

LEES OOK: Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Heeft Clement een probleem gecreëerd?

Meest recent

Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

25
25
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

26
26
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

95
95
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

34
34
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

124
124
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

216
216
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

34
34
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

269
269
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

221
221
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

99
99
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

162
162
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

21
21
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

68
68
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

42
42
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

96
96
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

30
30
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

496
496
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

115
115
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

75
75

Meer sportnieuws