Clement laat zich uit over spitsenkwestie

door
Clement laat zich uit over spitsenkwestie

Nu de corona-perikelen grotendeels achter de rug zijn, lijkt Club Brugge weer helemaal onder stoom te komen. Zondagnamiddag speelden de Bruggelingen alvast een sterke wedstrijd tegen Zulte Waregem. Blauw-Zwart haalde het uiteindelijk met 3-0 en die score had zelfs nog een pak hoger kunnen liggen.

Een goede prestatie dus van de competitieleider, al was er in de eerste helft wel een opmerkelijk incidentje. Youssouph Badji had na dik twintig minuten immers de score geopend. Maar nog geen tien minuten later werd de 19-jarige spits alweer naar de kant gehaald voor Daniel Pérez, die zijn eerste speelminuten in de Jupiler Pro League maakte. Nochtans was er van een blessure bij de jonge Ivoriaan geen sprake. Een opmerkelijke beslissing dus.

Achteraf werd coach Philippe Clement dan ook gevraagd naar de oorzaak voor deze ingreep. "Dat is niet de makkelijkste beslissing. Voor de wedstrijd twijfelde ik tussen Badji en Pérez, omdat ik die laatste beter vond op Standard. Ik gaf Badji toch een nieuwe kans, maar in dat eerste halfuur was hij niet balvast genoeg. En dat is erg belangrijk voor ons", verklaarde hij via de officiële clubkanalen. "Mijn geloof in Badji is zeker niet weg. Hij moet nu hard blijven werken op training. Dat deed hij ook al, maar dat wil niet zeggen dat je zomaar kan blijven staan op het moment dat je moet presteren."

UPDATE 08/03

Philippe Clement gelooft dus zeker nog wel in Badji, die zeker niet hoeft te wanhopen naar zijn toekomst bij Club toe. Zo gaf de Club-coach ook aan tegenover Sporza dat er (nog) geen vaste hiërarchie is: "Ik vind dat Perez heel goed is ingevallen en dat op een betere manier heeft ingevuld vandaag. Dat wil niet zeggen dat die hiërarchie nu zo is voor de toekomst. Ik kijk naar de prestaties per wedstrijd, per week, per maand. Op basis daarvan krijgen ze kansen”, was Clement namelijk duidelijk.

LEES OOK: Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Heeft Clement een probleem gecreëerd?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

17
17
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

45
45
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

50
50
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

86
86
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

211
211
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

67
67
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

75
75
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

47
47
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

194
194
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

45
45
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

39
39
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

68
68
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

303
303
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

138
138
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

189
189
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

106
106
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

550
550
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

95
95
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

19
19
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

170
170

Meer sportnieuws