Dortmund ziet maar twee kanshebbers voor Haaland

300
Dortmund ziet maar twee kanshebbers voor Haaland

De twee pareltjes van Borussia Dortmund, Jadon Sancho en vooral Erling Braut Haaland, worden nadrukkelijk in verband gebracht met een vertrek uit het Signal Iduna Park. Maar de Duitsers lijken zich geen grote zorgen te maken. Volgens hun zijn de twee topspelers momenteel onbetaalbaar.


En dat heeft alles te maken met de corona-pandemie, waardoor geïnteresseerde grootmachten niet kunnen betalen wat Dortmund wil hebben voor zijn smaakmakers. Directeur Hans-Joachim Watzke zegt in de Duitse media dat de meeste clubs er bijzonder slecht voorstaan. "Ik ken de situatie van de Europese competities heel goed en de wolken boven de clubs worden alsmaar donkerder."

Al zijn er natuurlijk uitzonderingen. De bestuurder verwacht namelijk dat het Engelse Manchester City en het Franse Paris Saint-Germain wel voor vuurwerk zorgen op de transfermarkt. "Die clubs worden gesteund door complete (olie)staten dus die zullen ongetwijfeld wel een manier vinden om voldoende geld te krijgen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenentransfer STVV, Haaland kiest volgende club'

Denkt u dat Haaland volgend seizoen nog bij Dortmund speelt?

Meest recent

Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

96
96
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

37
37
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

92
92
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

243
243
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

63
63
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

34
34
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

26
26
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

97
97
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

97
97
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

32
32
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

33
33
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

77
77
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

107
107
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

50
50
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

115
115
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

71
71
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

256
256
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

43
43
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

202
202
Toptalent komt plots boven bij Anderlecht: Bruno verklaart

Anderlecht stond donderdagavond onder zware druk in Polen na de nederlagen tegen Dinamo Zagreb en ...

369
369
Geen JPL-voetbal vanavond: Kortrijk-Mechelen afgelast

Competitievoetbal was de voorbije anderhalve maand schaars in ons land. Eind september en begin ...

99
99
De Ketelaere krijgt ervan langs in Italië: "Dat doet hij niet"

Het werd donderdag een uitstekende Europese avond voor de Belgische clubs, maar andere landgenoten ...

191
191
'Bom' op Belgisch voetbal wordt sisser: Antwerp vangt bot

De voorbije jaren zijn er al enkele bommetjes ontploft in de voetbalwereld, die het transfersysteem ...

233
233
TRANSFERUURTJE: 'Nilis verrast, Genk hakt knoop door over revelatie'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

111
111
Vitor Bruno rekent op ‘lieveling’: Anderlecht-pion staat op

RSC Anderlecht deed vertrouwen op in de Europa League. Tegen Jagiellonia won Anderlecht met 0-3. ...

303
303

Meer sportnieuws