TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

599 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Aster Vranckx verhuist na het seizoen van KV Mechelen naar VfL Wolfsburg. Nochtans had hij ook de stap naar de Belgische top kunnen zetten. Club Brugge en KRC Genk toonden immers concrete interesse, ook RSC Anderlecht werd even genoemd. ""Ik heb dat ook gehoord, ja. Maar ik had toch al beslist dat mijn volgende stap richting het buitenland zou zijn", verklaart de middenvelder zijn keuze bij La Dernière Herure.

BUITENLAND
Razvan Marin kon na zijn overstap van Standard naar Ajax niet bevestigen in Amsterdam, maar doet het wel uitstekend op huurbasis in Italië. Zijn club Cagliari beschikt over een verplichte optie tot koop ter waarde van 10 miljoen euro, maar lijkt winst te gaan maken op Marin. Volgens Calciomercato hebben Torino en Sampdoria reeds een balletje opgegooid bij de huidige nummer zeventien van de Serie A, maar willen ook de grote ploegen AC Milan, Internazionale en Lille OSC de international van Roemenië maar wat graag hebben.

Manchester United wil van de komende zomermercato gebruik om zijn defensie te verstevigen. Dure vogels als Raphael Varane (Real Madrid) en Jules Koundé (Sevilla) werden eerder al genoemd, maar de Engelsen volgen nog meer pistes. Zo zou nu ook Edmond Tabsoba (Bayer Leverkusen) op de radar staan. United zou zijn getipt door een hoog aangeschreven persoon uit Duitsland, zo weet Express Sport. Liverpool wordt eveneens genoemd voor de jonge parel uit de Bundesliga.

Al zou coach Jürgen Klopp nog andere opties overwegen om zijn achterhoede te versterken. Liverpool toont zich achterin behoorlijk kwetsbaar gezien de blessures van Virgil van Dijk en Joe Gomez. Die twee komen er in de komende jaargang weliswaar terug bij, maar Klopp zou geen risico wil nemen en verlangt er een extra topverdediger bij. Naast Tapsoba zou hij volgend BILD ook aan Kalidou Koulibaly (Napoli) denken.

Onze redactie meldde enkele weken geleden dat Ahmed Touba de interesse heeft gelokt van ploegen als Ajax, AZ en Lazio. De 22-jarige verdediger lijkt dus onhoudbaar te zijn geworden voor RKC Waalwijk. Al heeft hij nog geen beslissing genomen. "Volgend jaar? Dat weet ik niet. Ik weet dat er veel interesse is en de club kreeg ook al een aantal aanvragen. Voorlopig is er echter niets concreet dat op papier staat", aldus Touba aan Eleven Corner.

Volgens The Sun onderzoekt Paris Saint-Germain momenteel de mogelijkheden om David De Gea aan te trekken. De Franse topclub wil de doelman van Manchester United in de eerstkomende transferperiode binnenhalen. PSG-coach Mauricio Pochettino ziet De Gea als de ideale vervanger voor Keylor Navas. Ook de naam van Hugo Lloris viel nadrukkelijk in Parijs, maar volgens The Sun zou de piste-De Gea minstens even lang op tafel liggen. Dean Henderson zou de opvolger van De Gea moeten worden bij United.

LEES OOK: Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Club moet een nieuwe poging wagen voor Marin ...

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

27
27
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

22
22
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

23
23
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

67
67
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

64
64
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

76
76
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

57
57
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

92
92
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

32
32
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

84
84
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

152
152
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

220
220
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

500
500
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

62
62
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

174
174
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

451
451
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

858
858
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

121
121
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

365
365
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

175
175
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

698
698
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

600
600
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

180
180
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

377
377

Meer sportnieuws