TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

599
TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Aster Vranckx verhuist na het seizoen van KV Mechelen naar VfL Wolfsburg. Nochtans had hij ook de stap naar de Belgische top kunnen zetten. Club Brugge en KRC Genk toonden immers concrete interesse, ook RSC Anderlecht werd even genoemd. ""Ik heb dat ook gehoord, ja. Maar ik had toch al beslist dat mijn volgende stap richting het buitenland zou zijn", verklaart de middenvelder zijn keuze bij La Dernière Herure.

BUITENLAND
Razvan Marin kon na zijn overstap van Standard naar Ajax niet bevestigen in Amsterdam, maar doet het wel uitstekend op huurbasis in Italië. Zijn club Cagliari beschikt over een verplichte optie tot koop ter waarde van 10 miljoen euro, maar lijkt winst te gaan maken op Marin. Volgens Calciomercato hebben Torino en Sampdoria reeds een balletje opgegooid bij de huidige nummer zeventien van de Serie A, maar willen ook de grote ploegen AC Milan, Internazionale en Lille OSC de international van Roemenië maar wat graag hebben.

Manchester United wil van de komende zomermercato gebruik om zijn defensie te verstevigen. Dure vogels als Raphael Varane (Real Madrid) en Jules Koundé (Sevilla) werden eerder al genoemd, maar de Engelsen volgen nog meer pistes. Zo zou nu ook Edmond Tabsoba (Bayer Leverkusen) op de radar staan. United zou zijn getipt door een hoog aangeschreven persoon uit Duitsland, zo weet Express Sport. Liverpool wordt eveneens genoemd voor de jonge parel uit de Bundesliga.

Al zou coach Jürgen Klopp nog andere opties overwegen om zijn achterhoede te versterken. Liverpool toont zich achterin behoorlijk kwetsbaar gezien de blessures van Virgil van Dijk en Joe Gomez. Die twee komen er in de komende jaargang weliswaar terug bij, maar Klopp zou geen risico wil nemen en verlangt er een extra topverdediger bij. Naast Tapsoba zou hij volgend BILD ook aan Kalidou Koulibaly (Napoli) denken.

Onze redactie meldde enkele weken geleden dat Ahmed Touba de interesse heeft gelokt van ploegen als Ajax, AZ en Lazio. De 22-jarige verdediger lijkt dus onhoudbaar te zijn geworden voor RKC Waalwijk. Al heeft hij nog geen beslissing genomen. "Volgend jaar? Dat weet ik niet. Ik weet dat er veel interesse is en de club kreeg ook al een aantal aanvragen. Voorlopig is er echter niets concreet dat op papier staat", aldus Touba aan Eleven Corner.

Volgens The Sun onderzoekt Paris Saint-Germain momenteel de mogelijkheden om David De Gea aan te trekken. De Franse topclub wil de doelman van Manchester United in de eerstkomende transferperiode binnenhalen. PSG-coach Mauricio Pochettino ziet De Gea als de ideale vervanger voor Keylor Navas. Ook de naam van Hugo Lloris viel nadrukkelijk in Parijs, maar volgens The Sun zou de piste-De Gea minstens even lang op tafel liggen. Dean Henderson zou de opvolger van De Gea moeten worden bij United.

LEES OOK: Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

Club moet een nieuwe poging wagen voor Marin ...

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

3
3
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

21
21
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

50
50
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

47
47
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

110
110
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

158
158
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

60
60
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

83
83
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

60
60
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

108
108
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

13
13
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

16
16
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

195
195
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

111
111
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

95
95
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

868
868
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

150
150
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

99
99
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

39
39
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

386
386
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

424
424
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

404
404

Meer sportnieuws