TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Aster Vranckx verhuist na het seizoen van KV Mechelen naar VfL Wolfsburg. Nochtans had hij ook de stap naar de Belgische top kunnen zetten. Club Brugge en KRC Genk toonden immers concrete interesse, ook RSC Anderlecht werd even genoemd. ""Ik heb dat ook gehoord, ja. Maar ik had toch al beslist dat mijn volgende stap richting het buitenland zou zijn", verklaart de middenvelder zijn keuze bij La Dernière Herure.

BUITENLAND
Razvan Marin kon na zijn overstap van Standard naar Ajax niet bevestigen in Amsterdam, maar doet het wel uitstekend op huurbasis in Italië. Zijn club Cagliari beschikt over een verplichte optie tot koop ter waarde van 10 miljoen euro, maar lijkt winst te gaan maken op Marin. Volgens Calciomercato hebben Torino en Sampdoria reeds een balletje opgegooid bij de huidige nummer zeventien van de Serie A, maar willen ook de grote ploegen AC Milan, Internazionale en Lille OSC de international van Roemenië maar wat graag hebben.

Manchester United wil van de komende zomermercato gebruik om zijn defensie te verstevigen. Dure vogels als Raphael Varane (Real Madrid) en Jules Koundé (Sevilla) werden eerder al genoemd, maar de Engelsen volgen nog meer pistes. Zo zou nu ook Edmond Tabsoba (Bayer Leverkusen) op de radar staan. United zou zijn getipt door een hoog aangeschreven persoon uit Duitsland, zo weet Express Sport. Liverpool wordt eveneens genoemd voor de jonge parel uit de Bundesliga.

Al zou coach Jürgen Klopp nog andere opties overwegen om zijn achterhoede te versterken. Liverpool toont zich achterin behoorlijk kwetsbaar gezien de blessures van Virgil van Dijk en Joe Gomez. Die twee komen er in de komende jaargang weliswaar terug bij, maar Klopp zou geen risico wil nemen en verlangt er een extra topverdediger bij. Naast Tapsoba zou hij volgend BILD ook aan Kalidou Koulibaly (Napoli) denken.

Onze redactie meldde enkele weken geleden dat Ahmed Touba de interesse heeft gelokt van ploegen als Ajax, AZ en Lazio. De 22-jarige verdediger lijkt dus onhoudbaar te zijn geworden voor RKC Waalwijk. Al heeft hij nog geen beslissing genomen. "Volgend jaar? Dat weet ik niet. Ik weet dat er veel interesse is en de club kreeg ook al een aantal aanvragen. Voorlopig is er echter niets concreet dat op papier staat", aldus Touba aan Eleven Corner.

Volgens The Sun onderzoekt Paris Saint-Germain momenteel de mogelijkheden om David De Gea aan te trekken. De Franse topclub wil de doelman van Manchester United in de eerstkomende transferperiode binnenhalen. PSG-coach Mauricio Pochettino ziet De Gea als de ideale vervanger voor Keylor Navas. Ook de naam van Hugo Lloris viel nadrukkelijk in Parijs, maar volgens The Sun zou de piste-De Gea minstens even lang op tafel liggen. Dean Henderson zou de opvolger van De Gea moeten worden bij United.

LEES OOK: 'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Club moet een nieuwe poging wagen voor Marin ...

Meest recent

Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

8
8
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

9
9
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

171
171
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

87
87
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

354
354
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

87
87
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

24
24
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

339
339
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

40
40
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

351
351
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

124
124
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

315
315
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

225
225
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

303
303
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

103
103
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

458
458
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

505
505
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

633
633
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

308
308
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

215
215
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

308
308
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

81
81
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

252
252
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

133
133
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

286
286

Meer sportnieuws