TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

599 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Aster Vranckx verhuist na het seizoen van KV Mechelen naar VfL Wolfsburg. Nochtans had hij ook de stap naar de Belgische top kunnen zetten. Club Brugge en KRC Genk toonden immers concrete interesse, ook RSC Anderlecht werd even genoemd. ""Ik heb dat ook gehoord, ja. Maar ik had toch al beslist dat mijn volgende stap richting het buitenland zou zijn", verklaart de middenvelder zijn keuze bij La Dernière Herure.

BUITENLAND
Razvan Marin kon na zijn overstap van Standard naar Ajax niet bevestigen in Amsterdam, maar doet het wel uitstekend op huurbasis in Italië. Zijn club Cagliari beschikt over een verplichte optie tot koop ter waarde van 10 miljoen euro, maar lijkt winst te gaan maken op Marin. Volgens Calciomercato hebben Torino en Sampdoria reeds een balletje opgegooid bij de huidige nummer zeventien van de Serie A, maar willen ook de grote ploegen AC Milan, Internazionale en Lille OSC de international van Roemenië maar wat graag hebben.

Manchester United wil van de komende zomermercato gebruik om zijn defensie te verstevigen. Dure vogels als Raphael Varane (Real Madrid) en Jules Koundé (Sevilla) werden eerder al genoemd, maar de Engelsen volgen nog meer pistes. Zo zou nu ook Edmond Tabsoba (Bayer Leverkusen) op de radar staan. United zou zijn getipt door een hoog aangeschreven persoon uit Duitsland, zo weet Express Sport. Liverpool wordt eveneens genoemd voor de jonge parel uit de Bundesliga.

Al zou coach Jürgen Klopp nog andere opties overwegen om zijn achterhoede te versterken. Liverpool toont zich achterin behoorlijk kwetsbaar gezien de blessures van Virgil van Dijk en Joe Gomez. Die twee komen er in de komende jaargang weliswaar terug bij, maar Klopp zou geen risico wil nemen en verlangt er een extra topverdediger bij. Naast Tapsoba zou hij volgend BILD ook aan Kalidou Koulibaly (Napoli) denken.

Onze redactie meldde enkele weken geleden dat Ahmed Touba de interesse heeft gelokt van ploegen als Ajax, AZ en Lazio. De 22-jarige verdediger lijkt dus onhoudbaar te zijn geworden voor RKC Waalwijk. Al heeft hij nog geen beslissing genomen. "Volgend jaar? Dat weet ik niet. Ik weet dat er veel interesse is en de club kreeg ook al een aantal aanvragen. Voorlopig is er echter niets concreet dat op papier staat", aldus Touba aan Eleven Corner.

Volgens The Sun onderzoekt Paris Saint-Germain momenteel de mogelijkheden om David De Gea aan te trekken. De Franse topclub wil de doelman van Manchester United in de eerstkomende transferperiode binnenhalen. PSG-coach Mauricio Pochettino ziet De Gea als de ideale vervanger voor Keylor Navas. Ook de naam van Hugo Lloris viel nadrukkelijk in Parijs, maar volgens The Sun zou de piste-De Gea minstens even lang op tafel liggen. Dean Henderson zou de opvolger van De Gea moeten worden bij United.

LEES OOK: 'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Club moet een nieuwe poging wagen voor Marin ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

116
116
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

41
41
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

34
34
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

29
29
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

354
354
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

56
56
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

201
201
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

41
41
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

228
228
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

164
164
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

108
108
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

678
678
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

173
173
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1061
1061
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

67
67
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

680
680
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

452
452
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

844
844
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

846
846
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

137
137
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

493
493
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

811
811
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

399
399

Meer sportnieuws