TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vranckx weigerde Club, toptransfer voor Marin'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Aster Vranckx verhuist na het seizoen van KV Mechelen naar VfL Wolfsburg. Nochtans had hij ook de stap naar de Belgische top kunnen zetten. Club Brugge en KRC Genk toonden immers concrete interesse, ook RSC Anderlecht werd even genoemd. ""Ik heb dat ook gehoord, ja. Maar ik had toch al beslist dat mijn volgende stap richting het buitenland zou zijn", verklaart de middenvelder zijn keuze bij La Dernière Herure.

BUITENLAND
Razvan Marin kon na zijn overstap van Standard naar Ajax niet bevestigen in Amsterdam, maar doet het wel uitstekend op huurbasis in Italië. Zijn club Cagliari beschikt over een verplichte optie tot koop ter waarde van 10 miljoen euro, maar lijkt winst te gaan maken op Marin. Volgens Calciomercato hebben Torino en Sampdoria reeds een balletje opgegooid bij de huidige nummer zeventien van de Serie A, maar willen ook de grote ploegen AC Milan, Internazionale en Lille OSC de international van Roemenië maar wat graag hebben.

Manchester United wil van de komende zomermercato gebruik om zijn defensie te verstevigen. Dure vogels als Raphael Varane (Real Madrid) en Jules Koundé (Sevilla) werden eerder al genoemd, maar de Engelsen volgen nog meer pistes. Zo zou nu ook Edmond Tabsoba (Bayer Leverkusen) op de radar staan. United zou zijn getipt door een hoog aangeschreven persoon uit Duitsland, zo weet Express Sport. Liverpool wordt eveneens genoemd voor de jonge parel uit de Bundesliga.

Al zou coach Jürgen Klopp nog andere opties overwegen om zijn achterhoede te versterken. Liverpool toont zich achterin behoorlijk kwetsbaar gezien de blessures van Virgil van Dijk en Joe Gomez. Die twee komen er in de komende jaargang weliswaar terug bij, maar Klopp zou geen risico wil nemen en verlangt er een extra topverdediger bij. Naast Tapsoba zou hij volgend BILD ook aan Kalidou Koulibaly (Napoli) denken.

Onze redactie meldde enkele weken geleden dat Ahmed Touba de interesse heeft gelokt van ploegen als Ajax, AZ en Lazio. De 22-jarige verdediger lijkt dus onhoudbaar te zijn geworden voor RKC Waalwijk. Al heeft hij nog geen beslissing genomen. "Volgend jaar? Dat weet ik niet. Ik weet dat er veel interesse is en de club kreeg ook al een aantal aanvragen. Voorlopig is er echter niets concreet dat op papier staat", aldus Touba aan Eleven Corner.

Volgens The Sun onderzoekt Paris Saint-Germain momenteel de mogelijkheden om David De Gea aan te trekken. De Franse topclub wil de doelman van Manchester United in de eerstkomende transferperiode binnenhalen. PSG-coach Mauricio Pochettino ziet De Gea als de ideale vervanger voor Keylor Navas. Ook de naam van Hugo Lloris viel nadrukkelijk in Parijs, maar volgens The Sun zou de piste-De Gea minstens even lang op tafel liggen. Dean Henderson zou de opvolger van De Gea moeten worden bij United.

LEES OOK: 'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Club moet een nieuwe poging wagen voor Marin ...

Meest recent

Boskamp deelt stevige waarschuwing uit aan Thibaut Courtois

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

0
0
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1115
1115
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

20
20
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

129
129
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

8
8
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

239
239
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

400
400
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

56
56
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

34
34
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

99
99
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

89
89
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

20
20
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

42
42
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

83
83
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

190
190
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

46
46
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

106
106
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

18
18
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

55
55
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

25
25
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

252
252
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

120
120
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

104
104
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

190
190
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

44
44

Meer sportnieuws