TRANSFERUURTJE: 'Opsteker Anderlecht, prijskaartje Haaland bekend'

746 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Opsteker Anderlecht, prijskaartje Haaland bekend'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens La Dernière Heure zal het bestuur van Club Brugge de selectie verder moeten versterken in de komende transferzomer om de volgende stap te kunnen zetten. De Waalse krant wijst erop dat de Bruggelingen komend jaar opnieuw op meerdere fronten willen meestrijden en dus in staat moeten zijn om meerdere blessures en schorsingen tegelijk te kunnen opvangen, wat de voorbije weken toch moeilijk bleek. Bovendien zou Blauw-Zwart mogelijk enkele sterkhouders moeten vervangen. Vooral Noa Lang en Odilon Kossounou zijn volgens LDH momenteel grof wild. Vincent Mannaert en co kunnen dus maar best tijdig beginnen met hun huiswerk.

Sporting Charleroi huurt sinds januari Ognjen Vranjes van RSC Anderlecht. De Bosniër werd al meteen een basisspeler en mogelijk leidt dat tot een definitieve transfer. Zo bestaat de kans dat de Carolo’s in de zomer alsnog een bod gaan doen om definitief over te nemen. Met een loon van ruim één miljoen euro bruto willen ze in Brussel maar al te graag meewerken aan een definitieve transfer.

KRC Genk blijft hoog inzetten op de eigen jeugdopleiding. Zo is Wout Coomans de volgende die zijn kribbel mag zetten onder een nieuwe overeenkomst. De 19-jarige verdediger zag zijn ontwikkeling in de voorbije seizoenen wat afgeremd worden door het nodige blessureleed. Toch blijft men binnen de club het vertrouwen in hem houden. Zo werd zijn contract met een jaartje verlengd, er werd ook een optie tot één extra jaar in de overeenkomst opgenomen.

Oud-Heverlee Leuven heeft nog een oplossing gevonden voor de overbodige Tristan Borges. FC Forge maakte bekend dat het de 22-jarige middenvelder voor de rest van het Canadese voetbalseizoen op huurbasis overneemt van OHL. Bij de club uit Leuven kwam Borges niet aan spelen toe. Hij vertoefde er in de B-kern.

BUITENLAND
Erling Braut Haaland staat momenteel op de verlanglijstjes van zowat alle grote topclubs in Europa. De kans is dan ook reëel dat de doelpuntenmachine komende zomer weer vertrek bij Borussia Dortmund. Maar de Duitse topclub wil daar wel een smak geld voor in de plaats krijgen. Volgens Deportes Cuatro heeft 'BVB' al besloten dat het overstag gaat als er een bod van ruim honderd miljoen euro op tafel komt. Vooral uit de Premier League en de Primera División heerst grote belangstelling voor de Noor.

In december al geraakte bekend dat Bayern München een oogje heeft laten vallen op Frenkie de Jong en die interesse is volgens SPOX nog niet gaan liggen. Een aantal clubs, waaronder de Duitse kampioen, heeft al contact opgenomen met zaakwaarnemer Ali Dorsun. Volgens RAC1-journalist Damia López is het op dit moment niet aan de orde dat Barcelona akkoord gaat met een transfer. Maar na de voorzittersverkiezing zou dat zomaar kunnen veranderen. De nieuwe preses moet de grootmacht helpen om de zware financiële problemen aan te pakken en enkele lucratieve transferdeals kunnen daarbij helpen.

Ondertussen werkt Der Rekordmeister verder aan de toekomst. Zo koptalent Jamal Musiala zijn eerst profcontract tekenen in München. De youngster ligt daardoor voortaan vast tot 2026. Musiala verzamelt dit seizoen al heel wat speelminuten in het A-elftal van Bayern. In alle competities samen kwam hij al 26 keer in actie, waarbij hij ook vier keer scoorde.

LEES OOK: Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

47
47
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

31
31
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

209
209
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

74
74
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

523
523
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

132
132
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

423
423
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

141
141
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

275
275
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

839
839
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

366
366
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

280
280
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

408
408
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

352
352
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

261
261
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

189
189
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

432
432
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

331
331
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

123
123
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

197
197
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

228
228
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

170
170
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

104
104
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

483
483

Meer sportnieuws