TRANSFERUURTJE: 'Opsteker Anderlecht, prijskaartje Haaland bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Opsteker Anderlecht, prijskaartje Haaland bekend'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens La Dernière Heure zal het bestuur van Club Brugge de selectie verder moeten versterken in de komende transferzomer om de volgende stap te kunnen zetten. De Waalse krant wijst erop dat de Bruggelingen komend jaar opnieuw op meerdere fronten willen meestrijden en dus in staat moeten zijn om meerdere blessures en schorsingen tegelijk te kunnen opvangen, wat de voorbije weken toch moeilijk bleek. Bovendien zou Blauw-Zwart mogelijk enkele sterkhouders moeten vervangen. Vooral Noa Lang en Odilon Kossounou zijn volgens LDH momenteel grof wild. Vincent Mannaert en co kunnen dus maar best tijdig beginnen met hun huiswerk.

Sporting Charleroi huurt sinds januari Ognjen Vranjes van RSC Anderlecht. De Bosniër werd al meteen een basisspeler en mogelijk leidt dat tot een definitieve transfer. Zo bestaat de kans dat de Carolo’s in de zomer alsnog een bod gaan doen om definitief over te nemen. Met een loon van ruim één miljoen euro bruto willen ze in Brussel maar al te graag meewerken aan een definitieve transfer.

KRC Genk blijft hoog inzetten op de eigen jeugdopleiding. Zo is Wout Coomans de volgende die zijn kribbel mag zetten onder een nieuwe overeenkomst. De 19-jarige verdediger zag zijn ontwikkeling in de voorbije seizoenen wat afgeremd worden door het nodige blessureleed. Toch blijft men binnen de club het vertrouwen in hem houden. Zo werd zijn contract met een jaartje verlengd, er werd ook een optie tot één extra jaar in de overeenkomst opgenomen.

Oud-Heverlee Leuven heeft nog een oplossing gevonden voor de overbodige Tristan Borges. FC Forge maakte bekend dat het de 22-jarige middenvelder voor de rest van het Canadese voetbalseizoen op huurbasis overneemt van OHL. Bij de club uit Leuven kwam Borges niet aan spelen toe. Hij vertoefde er in de B-kern.

BUITENLAND
Erling Braut Haaland staat momenteel op de verlanglijstjes van zowat alle grote topclubs in Europa. De kans is dan ook reëel dat de doelpuntenmachine komende zomer weer vertrek bij Borussia Dortmund. Maar de Duitse topclub wil daar wel een smak geld voor in de plaats krijgen. Volgens Deportes Cuatro heeft 'BVB' al besloten dat het overstag gaat als er een bod van ruim honderd miljoen euro op tafel komt. Vooral uit de Premier League en de Primera División heerst grote belangstelling voor de Noor.

In december al geraakte bekend dat Bayern München een oogje heeft laten vallen op Frenkie de Jong en die interesse is volgens SPOX nog niet gaan liggen. Een aantal clubs, waaronder de Duitse kampioen, heeft al contact opgenomen met zaakwaarnemer Ali Dorsun. Volgens RAC1-journalist Damia López is het op dit moment niet aan de orde dat Barcelona akkoord gaat met een transfer. Maar na de voorzittersverkiezing zou dat zomaar kunnen veranderen. De nieuwe preses moet de grootmacht helpen om de zware financiële problemen aan te pakken en enkele lucratieve transferdeals kunnen daarbij helpen.

Ondertussen werkt Der Rekordmeister verder aan de toekomst. Zo koptalent Jamal Musiala zijn eerst profcontract tekenen in München. De youngster ligt daardoor voortaan vast tot 2026. Musiala verzamelt dit seizoen al heel wat speelminuten in het A-elftal van Bayern. In alle competities samen kwam hij al 26 keer in actie, waarbij hij ook vier keer scoorde.

LEES OOK: ‘Frenkie’s vriend ontketent oorlog in de kleedkamer’

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Code rood bij Club Brugge: Belgische kapers op de kust'

Club Brugge zet dinsdag de laatste rechte lijn in richting de Supercup, de eerste officiële ...

74
74
'Anderlecht pusht overbodig duo hardhandig richting exit'

De zomerstage zit erop, en dus is het stilaan tijd om knopen door te hakken bij RSC Anderlecht. ...

102
102
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Rigaux speelt open kaart'

Ruim een jaar na het vertrek van Vincent Mannaert heeft Club Brugge de start van een nieuw tijdperk ...

257
257
'De Condé staat pal: Genk weigert bod op steunpilaar'

Na een grotendeels geslaagde campagne sprak KRC Genk openlijk de ambitie uit om de kleedkamer in de ...

249
249
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De onderhandelingen met AC Milan omtrent Ardon Jashari zitten momenteel muurvast, maar de Speler van ...

970
970
'KRC Genk baalt: net te laat voor smaakmaker van AA Gent

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. De Buffalo's ...

184
184
'PSV verrast met komst Standard-flop'

PSV is héél actief op de transfermarkt. De Nederlandse landskampion verliest veel ...

113
113
AA Gent krijgt al meteen fikse domper met transfer van Brown

Bij AA Gent bleef het deze zomer tot dusver opvallend stil. Een stevige make-over van de kern leek ...

193
193
Blessure Coosemans: Anderlecht kent de uiteindelijke schade

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

430
430
Real Madrid slaat wild om zich heen: 168 miljoen euro

Real Madrid zit niet stil op de transfermarkt. De Koninklijke heeft zopas zijn volgende ingaande ...

152
152
Luka Modric heeft nieuwe club eindelijk helemaal beet

Het zat er al maanden aan te komen en nu heeft Luka Modric ook daadwerkelijk zijn volgende ...

72
72
Wanhopige RSCA-deal: Renard flirt met catastrofe

De zomermercato draait op volle toeren, maar bij Anderlecht lijkt de druk intussen te wegen. In ...

409
409
'Plottwist bij Club Brugge: Jashari in de etalage gezet'

De spanning stijgt bij Club Brugge, waar de soap rond Ardon Jashari richting haar ontknoping ...

807
807
DAZN staakt onderhandelingen: start JPL niet op tv

Binnen minder dan twee weken gaat de bal opnieuw aan het rollen in de Jupiler Pro League. Behalve ...

947
947
'Alarmbellen bij Club Brugge: Jashari-bom explodeert'

De afgelopen weken is er reeds veel inkt gevloeid over de vertrekwens van Ardon Jashari, die Club ...

1474
1474
'Renard in overdrive: Anderlecht pakt uit met drieklapper'

Besnik Hasi mocht al zes aanwinsten verwelkomen, en dus lijkt het nu vooral tijd voor uitgaand ...

627
627
Club Brugge verrast: sterkhouder tekent nieuw contract

Club Brugge bereidt zich voor op een leegloop, want in het zog van Ferran Jutglà, Chemsdine ...

369
369
Beerschot loopt leeg: volgende sterkhouder vertrekt

Bij Beerschot degradeerden ze naar de Challenger Pro League en de lichtpunten van vorig seizoen ...

234
234
KRC Genk stuurt Kompany wandelen met stevig statement

KRC Genk heeft een zeer grote slag weten te slaan. Ondanks interesse van het Bayern München van ...

370
370
'Anderlecht raast door: volgende transfer is een feit'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars gaan nog een nieuwe ...

312
312
Na 10 jaar is het over en out: lifestylemerk BALR. failliet

Toch wel straf nieuws vanuit het voetbal. Daar kwam vandaag het bericht dat een groot merk de boeken ...

437
437
'AA Gent laat smaakmaker door de handen glippen'

AA Gent laat een van de aanvallende krachten van de beloftenploeg zomaar vertrekken. Sasha Tavolieri ...

275
275
'Lommel SK pakt uit met ex-speler van Tottenham'

Lommel SK verandert het geweer van schouder. De Limburgers gaan voluit voor promotie naar de Jupiler ...

89
89
Harde oorlog: UEFA en FIFA vliegen elkaar in de haren

Er heerst momenteel een oorlog tussen de UEFA, de Europese voetbalbond en de FIFA, de ...

210
210
“Discriminerend en vernederend” – Verjaardag Yamal ontspoort

Lamine Yamal is 18 jaar geworden en dat werd uitbundig gevierd, misschien wel té uitbundig. ...

240
240

Meer sportnieuws