'Van den Brom neemt beslissing over Oyen en Dessers'

door
'Van den Brom neemt beslissing over Oyen en Dessers'

John van den Brom lag de voorbije weken fel onder druk in de Luminus Arena, maar met een sterke prestatie tegen KV Mechelen zag de coach van KRC Genk zijn troepen nu opnieuw antwoorden op het veld. Dankzij een klinkende 4-1 zege stootten de Limburgers door naar de halve finale van de Croky Cup. En dat zonder hun twee topschutters op het veld. 

Van den Brom begon namelijk niet enkel zonder Théo Bongonda aan de aftrap, die de match als invaller helemaal in de beslissende plooi legde nadat zijn vervanger Luca Oyen een goede indruk had gemaakt, maar deed het daarnaast tevens zonder Paul Onuachu. Meer zelfs: de Gouden Stier bleef een volledige wedstrijd op de bank tegen Malinwa. Diens vaste doublure Cyriel Dessers mocht op die manier enigszins verrassend nog eens de 90 minuten volmaken. 

Na de knappe en ruime overwinning tegen Malinwa heeft John van den Brom niet meteen redenen om zijn basiselftal te wijzigen. Maar Het Belang van Limburg verwacht toch enkele wissels voor de eerstvolgende competitiematch tegen Cercle Brugge. De krant verwacht namelijk dat Theo Bongonda en Paul Onuachu terug in de basis zullen verschijnen ten nadele van Luca Oyen en Cyriel Dessers.

LEES OOK: Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

Logische beslissing?

Meest recent

Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

70
70
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

48
48
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

19
19
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

63
63
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

95
95
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

177
177
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

82
82
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

702
702
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

103
103
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

154
154
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

13
13
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

595
595
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

300
300
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

215
215
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

109
109
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

37
37
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

374
374
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

290
290
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

159
159
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

212
212
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

114
114
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

42
42
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

108
108
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

577
577
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

73
73

Meer sportnieuws