'Situatie Ramos komt in gevaarlijke impasse terecht'

297 stemmen
'Situatie Ramos komt in gevaarlijke impasse terecht'

Sergio Ramos is één van de vele topspelers die momenteel in de laatste maanden van zijn contract zit. De aanvoerder onderhandelde met Real Madrid over een verlenging over een verlenging en verschillende media maakten melding van een doorbraak. Maar de Spaanse sportkrant AS spreekt dit verhaal tegen.


Volgens het doorgaans goed ingevoerde medium zijn beide partijen geen stap dichterbij een akkoord genomen. AS spreekt zelfs van een 'gevaarlijke impasse'. Ramos zou op 30 december in een hotel in Elche nog wel uren met president Florentino Pérez hebben gesproken, maar sindsdien is er geen enkele beweging in de onderhandelingen.

Real heeft de Spanjaard een tweejarig voorstel gedaan, maar hij moet dan wel 10 procent van zijn salaris inleveren. De verdediger kan zijn salaris van twaalf miljoen euro ook overeind houden als hij akkoord gaat met één jaar verlenging. Ramos begrijpt de financiële problemen, maar is niet van plan om een permanent salarisoffer te brengen. Alleen een tijdelijke corona-maatregel zou bespreekbaar zijn.

Ramos blijft vooralsnog vasthouden aan een tweejarig contract aan de huidige voorwaarden en zou er zelfs een optiejaar bij willen. Pérez heeft die eis echter al afgeslagen. De verdediger zet bij voorkeur zijn handtekening onder een nieuw contract, maar een deal is voorlopig nog heel ver weg. Ook een vertrek is dus niet uitgesloten.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Denkt u dat Ramos volgend seizoen nog voor Real speelt?

Meest recent

STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

0
0
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

12
12
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

41
41
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

14
14
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

49
49
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

127
127
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

267
267
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

172
172
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

530
530
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

46
46
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

396
396
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

797
797
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

225
225
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

178
178
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

328
328
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

82
82
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

587
587
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

274
274
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

261
261
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

191
191

Meer sportnieuws