'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

525
'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

Aan het begin van het seizoen was Charles De Ketelaere de grote man bij Club Brugge, nadien stal Noa Lang de show. Intussen is het alweer aan een derde toptalent om in de schijnwerpers te staan, want de laatste tijd gonst het van de geruchten omtrent Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan, die vorig jaar reeds flarden van zijn talent liet zien, breekt dit seizoen helemaal door in Jan Breydel. Daar vormt hij met zijn snelheid, kracht en volassen speelwijze een belangrijke factor in de ijzeren defensie van Blauw-Zwart. Een ontwikkeling die, mede dankzij zijn sterke prestaties in de Champions League, ook in het buitenland niet onopgemerkt voorbij is gegaan. Zo wordt Kossounou de laatste tijd steevast gelinkt aan topploegen uit de Premier League en Serie A, geruchten die enigszins gevoed worden door zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk. Die liet recent tegenover Italiaanse media immers nog verstaan dat zijn goudhaantje flink wat interesse geniet, maar gezien zijn kwaliteiten op jonge leeftijd eigenlijk minstens 20 miljoen moet kosten. Nu werd de Zweed ook eens aan de tand gevoeld door Sport/Voetbalmagazine.
Daar bevestigt Mörk dat er de voorbije week wel degelijk sprake is van een toegenomen belangstelling, onder meer "van de grootste clubs in de grootste liga's". Al voegt hij er wel aan toe dat de interesse momenteel niet concreet is, en benadrukt de makelaar zijn respect voor de goede samenwerking met Club Brugge. Nochtans vreesde hij vorige zomer even voor de kansen van zijn cliënt bij de Belgische landskampioen. "Odilon speelde niet zo vaak, en als het gebeurde, was het eerder op de flank. Toen hebben Odilon en ik veel overlegd met Vincent Mannaert over wat we moesten doen. We waren dicht bij een uitleenbeurt, heel dicht zelfs, maar op het einde beslisten we toch om een nieuw contract te tekenen en te blijven. Daar zijn we nu allemaal zeer blij mee", klinkt het namelijk. Een beslissing die vandaag inderdaad niemand zich zal beklagen.

LEES OOK: Club en Union gewaarschuwd: "Anderlecht terug winstmachine"

Denkt u dat Kossounou klaar is voor een stap omhoog?

Meest recent

Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

30
30
De Bruyne velt oordeel over het nieuwe Italië

Kevin De Bruyne kijkt met respect, maar ook met een kritische blik naar de Italiaanse nationale ...

21
21
Anderlecht met een nijpend tekort? Niet helemaal

Volgens Hein Vanhaezebrouck heeft RSC Anderlecht een tekort aan Belgen. En daardoor zal Neerpede ...

58
58
Geflopt bij Anderlecht, nu de hoop van Italië

ebastiano Esposito staat voor een bijzonder moment in zijn carrière. De Italiaanse aanvaller ...

51
51
Leekens duidelijk over ervaren Duivel: "Nog véél kwaliteit"

Georges Leekens ziet nog altijd een belangrijke rol weggelegd voor Kevin De Bruyne bij de Rode ...

25
25
Ajax houdt hart vast: dramatisch nieuws over Dolberg

Een stevige domper voor Kasper Dolberg en Ajax. De Deense spits is op training bij de nationale ...

36
36
Mokerslag voor Jelle Vossen: "Niet te onderschatten"

Met 15 op 18 heeft Beerschot VA zich in het eerste luik van het seizoen opgeworpen tot de grote ...

60
60
Grote afwezige in selectie Van Bommel: "Onbegrijpelijk"

De Rode Duivels staan voor een uiterst pittig vierluik in de Nations League. Om die opdrachten tot ...

313
313
'Kompany zwijmelt: waanzinnige opvolger Harry Kane'

Bayern München is weer uitstekend aan het seizoen begonnen en daar heeft Harry Kane een ...

155
155
Club en Union gewaarschuwd: "Anderlecht terug winstmachine"

RSC Anderlecht kan behoorlijk tevreden terugblikken op het eerste luik van het seizoen. De ...

455
455
De Cuyper verbaast: "Hij was beste Rode Duivel op WK"

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van Mark van ...

242
242
‘Lukaku geschokt: Van Bommel grijpt genadeloos in’

Romelu Lukaku krijgt meteen een stevige boodschap van Mark van Bommel. De nieuwe bondscoach maakt ...

214
214
Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

290
290
Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

183
183
JPL krijgt nieuwe sensatie: "Wat een speler, echt waar"

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

465
465
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

115
115
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

229
229
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

36
36
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

45
45
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

306
306
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

25
25
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

43
43
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

296
296
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

99
99
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

159
159

Meer sportnieuws