'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

525
'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

Aan het begin van het seizoen was Charles De Ketelaere de grote man bij Club Brugge, nadien stal Noa Lang de show. Intussen is het alweer aan een derde toptalent om in de schijnwerpers te staan, want de laatste tijd gonst het van de geruchten omtrent Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan, die vorig jaar reeds flarden van zijn talent liet zien, breekt dit seizoen helemaal door in Jan Breydel. Daar vormt hij met zijn snelheid, kracht en volassen speelwijze een belangrijke factor in de ijzeren defensie van Blauw-Zwart. Een ontwikkeling die, mede dankzij zijn sterke prestaties in de Champions League, ook in het buitenland niet onopgemerkt voorbij is gegaan. Zo wordt Kossounou de laatste tijd steevast gelinkt aan topploegen uit de Premier League en Serie A, geruchten die enigszins gevoed worden door zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk. Die liet recent tegenover Italiaanse media immers nog verstaan dat zijn goudhaantje flink wat interesse geniet, maar gezien zijn kwaliteiten op jonge leeftijd eigenlijk minstens 20 miljoen moet kosten. Nu werd de Zweed ook eens aan de tand gevoeld door Sport/Voetbalmagazine.
Daar bevestigt Mörk dat er de voorbije week wel degelijk sprake is van een toegenomen belangstelling, onder meer "van de grootste clubs in de grootste liga's". Al voegt hij er wel aan toe dat de interesse momenteel niet concreet is, en benadrukt de makelaar zijn respect voor de goede samenwerking met Club Brugge. Nochtans vreesde hij vorige zomer even voor de kansen van zijn cliënt bij de Belgische landskampioen. "Odilon speelde niet zo vaak, en als het gebeurde, was het eerder op de flank. Toen hebben Odilon en ik veel overlegd met Vincent Mannaert over wat we moesten doen. We waren dicht bij een uitleenbeurt, heel dicht zelfs, maar op het einde beslisten we toch om een nieuw contract te tekenen en te blijven. Daar zijn we nu allemaal zeer blij mee", klinkt het namelijk. Een beslissing die vandaag inderdaad niemand zich zal beklagen.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Denkt u dat Kossounou klaar is voor een stap omhoog?

Meest recent

Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

59
59
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

75
75
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

30
30
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

35
35
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

70
70
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

54
54
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

49
49
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

96
96
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

228
228
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

59
59
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

151
151
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

113
113
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

403
403
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

153
153
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

249
249
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

108
108
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

425
425
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

349
349
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

240
240
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

202
202
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

165
165
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

138
138
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

235
235

Meer sportnieuws