'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

door
'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

Aan het begin van het seizoen was Charles De Ketelaere de grote man bij Club Brugge, nadien stal Noa Lang de show. Intussen is het alweer aan een derde toptalent om in de schijnwerpers te staan, want de laatste tijd gonst het van de geruchten omtrent Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan, die vorig jaar reeds flarden van zijn talent liet zien, breekt dit seizoen helemaal door in Jan Breydel. Daar vormt hij met zijn snelheid, kracht en volassen speelwijze een belangrijke factor in de ijzeren defensie van Blauw-Zwart. Een ontwikkeling die, mede dankzij zijn sterke prestaties in de Champions League, ook in het buitenland niet onopgemerkt voorbij is gegaan. Zo wordt Kossounou de laatste tijd steevast gelinkt aan topploegen uit de Premier League en Serie A, geruchten die enigszins gevoed worden door zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk. Die liet recent tegenover Italiaanse media immers nog verstaan dat zijn goudhaantje flink wat interesse geniet, maar gezien zijn kwaliteiten op jonge leeftijd eigenlijk minstens 20 miljoen moet kosten. Nu werd de Zweed ook eens aan de tand gevoeld door Sport/Voetbalmagazine.
Daar bevestigt Mörk dat er de voorbije week wel degelijk sprake is van een toegenomen belangstelling, onder meer "van de grootste clubs in de grootste liga's". Al voegt hij er wel aan toe dat de interesse momenteel niet concreet is, en benadrukt de makelaar zijn respect voor de goede samenwerking met Club Brugge. Nochtans vreesde hij vorige zomer even voor de kansen van zijn cliënt bij de Belgische landskampioen. "Odilon speelde niet zo vaak, en als het gebeurde, was het eerder op de flank. Toen hebben Odilon en ik veel overlegd met Vincent Mannaert over wat we moesten doen. We waren dicht bij een uitleenbeurt, heel dicht zelfs, maar op het einde beslisten we toch om een nieuw contract te tekenen en te blijven. Daar zijn we nu allemaal zeer blij mee", klinkt het namelijk. Een beslissing die vandaag inderdaad niemand zich zal beklagen.

LEES OOK: KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Denkt u dat Kossounou klaar is voor een stap omhoog?

Meest recent

Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

28
28
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

83
83
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

138
138
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

150
150
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

78
78
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

270
270
Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

KRC Genk komt steeds meer boven water. Ze staan op twee punten van de top zes en dat zorgt voor ...

126
126
'Anderlecht ontkent: deze coach nooit een piste'

In deze tijden delen voetbalinfluenceers heel veel nieuwtjes via hun sociale media. Zo ook over het ...

225
225
Bart De Wever treft Antwerp-fan Van Looy recht in het hart

Het is andermaal crisis op de Bosuil en het hart van veel Antwerp-fans bloedt momenteel. Zo ook bij ...

155
155
Albert luidt de alarmbel voor alweer matig Anderlecht

RSC Anderlecht heeft op papier een makkelijk programma, maar als je dan punten laat liggen tegen een ...

155
155
Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

94
94
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

449
449
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

361
361
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

188
188
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

411
411
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

287
287
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

477
477
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

376
376
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

138
138
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

504
504
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

191
191
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

269
269
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

131
131
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

52
52

Meer sportnieuws