'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

door
'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

Aan het begin van het seizoen was Charles De Ketelaere de grote man bij Club Brugge, nadien stal Noa Lang de show. Intussen is het alweer aan een derde toptalent om in de schijnwerpers te staan, want de laatste tijd gonst het van de geruchten omtrent Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan, die vorig jaar reeds flarden van zijn talent liet zien, breekt dit seizoen helemaal door in Jan Breydel. Daar vormt hij met zijn snelheid, kracht en volassen speelwijze een belangrijke factor in de ijzeren defensie van Blauw-Zwart. Een ontwikkeling die, mede dankzij zijn sterke prestaties in de Champions League, ook in het buitenland niet onopgemerkt voorbij is gegaan. Zo wordt Kossounou de laatste tijd steevast gelinkt aan topploegen uit de Premier League en Serie A, geruchten die enigszins gevoed worden door zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk. Die liet recent tegenover Italiaanse media immers nog verstaan dat zijn goudhaantje flink wat interesse geniet, maar gezien zijn kwaliteiten op jonge leeftijd eigenlijk minstens 20 miljoen moet kosten. Nu werd de Zweed ook eens aan de tand gevoeld door Sport/Voetbalmagazine.
Daar bevestigt Mörk dat er de voorbije week wel degelijk sprake is van een toegenomen belangstelling, onder meer "van de grootste clubs in de grootste liga's". Al voegt hij er wel aan toe dat de interesse momenteel niet concreet is, en benadrukt de makelaar zijn respect voor de goede samenwerking met Club Brugge. Nochtans vreesde hij vorige zomer even voor de kansen van zijn cliënt bij de Belgische landskampioen. "Odilon speelde niet zo vaak, en als het gebeurde, was het eerder op de flank. Toen hebben Odilon en ik veel overlegd met Vincent Mannaert over wat we moesten doen. We waren dicht bij een uitleenbeurt, heel dicht zelfs, maar op het einde beslisten we toch om een nieuw contract te tekenen en te blijven. Daar zijn we nu allemaal zeer blij mee", klinkt het namelijk. Een beslissing die vandaag inderdaad niemand zich zal beklagen.

LEES OOK: Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

Denkt u dat Kossounou klaar is voor een stap omhoog?

Meest recent

Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

50
50
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

69
69
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

108
108
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

303
303
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

161
161
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

171
171
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

303
303
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

397
397
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

157
157
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

39
39
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

60
60
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

282
282
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

125
125
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

89
89
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

131
131
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

101
101
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

285
285
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

132
132
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

454
454
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

91
91
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

51
51
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

543
543
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

232
232
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

35
35
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

127
127

Meer sportnieuws