'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

door
'Club Brugge liet goudhaantje bijna vertrekken'

Aan het begin van het seizoen was Charles De Ketelaere de grote man bij Club Brugge, nadien stal Noa Lang de show. Intussen is het alweer aan een derde toptalent om in de schijnwerpers te staan, want de laatste tijd gonst het van de geruchten omtrent Odilon Kossounou.


De pas 20-jarige Ivoriaan, die vorig jaar reeds flarden van zijn talent liet zien, breekt dit seizoen helemaal door in Jan Breydel. Daar vormt hij met zijn snelheid, kracht en volassen speelwijze een belangrijke factor in de ijzeren defensie van Blauw-Zwart. Een ontwikkeling die, mede dankzij zijn sterke prestaties in de Champions League, ook in het buitenland niet onopgemerkt voorbij is gegaan. Zo wordt Kossounou de laatste tijd steevast gelinkt aan topploegen uit de Premier League en Serie A, geruchten die enigszins gevoed worden door zijn zaakwaarnemer Patrick Mörk. Die liet recent tegenover Italiaanse media immers nog verstaan dat zijn goudhaantje flink wat interesse geniet, maar gezien zijn kwaliteiten op jonge leeftijd eigenlijk minstens 20 miljoen moet kosten. Nu werd de Zweed ook eens aan de tand gevoeld door Sport/Voetbalmagazine.
Daar bevestigt Mörk dat er de voorbije week wel degelijk sprake is van een toegenomen belangstelling, onder meer "van de grootste clubs in de grootste liga's". Al voegt hij er wel aan toe dat de interesse momenteel niet concreet is, en benadrukt de makelaar zijn respect voor de goede samenwerking met Club Brugge. Nochtans vreesde hij vorige zomer even voor de kansen van zijn cliënt bij de Belgische landskampioen. "Odilon speelde niet zo vaak, en als het gebeurde, was het eerder op de flank. Toen hebben Odilon en ik veel overlegd met Vincent Mannaert over wat we moesten doen. We waren dicht bij een uitleenbeurt, heel dicht zelfs, maar op het einde beslisten we toch om een nieuw contract te tekenen en te blijven. Daar zijn we nu allemaal zeer blij mee", klinkt het namelijk. Een beslissing die vandaag inderdaad niemand zich zal beklagen.

LEES OOK: 'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

Denkt u dat Kossounou klaar is voor een stap omhoog?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

20
20
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

159
159
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

29
29
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

162
162
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

266
266
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

540
540
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

187
187
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

50
50
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

164
164
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1274
1274
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

95
95
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

578
578
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

48
48
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

120
120
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

154
154
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

275
275
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

152
152
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

97
97
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

338
338
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws