Club moet vrezen voor steunpilaar: "Grote kans dat hij vertrekt"

door
Club moet vrezen voor steunpilaar:

Nu de uitschakeling in de Europa League een feit is, wil Club Brugge er in de komende weken en maanden alles aan doen om de nationale dubbel te pakken. De kwaliteit is daarvoor alvast aanwezig bij Blauw-Zwart. Al is de kans reëel dat de Bruggelingen komende zomer enkele van zijn sterkhouders zal kwijtspelen.


Voor spelers als Clinton Mata en Hans Vanaken wordt het mogelijk de laatste grote kans om de stap naar een topcompetitie te zetten, al dringt het genoemde duo allerminst aan op een vertrek. Ook Goudhaantjes Noa Lang en Charles De Ketelaere zullen ongetwijfeld op de nodige verlanglijstjes staan. Het lijkt evenwel de bedoeling om hen nog minstens een seizoen op Jan Breydel te houden. Maar Odilon Kossounou kan eveneens rekenen op de nodige interesse. En in zijn geval is een transfer allerminst uitgesloten, zo laat zijn makelaar Patrick Mörk verstaan tegenover Sport/Voetbalmagazine.

De zaakwaarnemer bevestigt in ieder geval dat de interesse in de Ivoriaanse verdediger met de week toeneemt. Maar hij geeft toe dat er momenteel nog geen concreet bod binnenkwam. Logisch ook, de meeste clubs maken pas de definitieve (financiële) balans voor de zomermercato op als ze zicht hebben op hun eindnotering. Toch ziet Mörk zijn cliënt op korte termijn naar een Europese topcompetitie verkassen, weliswaar in nauw overleg met Club Brugge. "Er is een grote kans dat hij deze zomer vertrekt", klinkt het bij S/VM.

LEES OOK: Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

2
2
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

3
3
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

118
118
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

32
32
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

74
74
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

111
111
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

32
32
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

140
140
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

197
197
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

95
95
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

131
131
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

55
55
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

497
497
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

39
39
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

107
107
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

277
277
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

66
66
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

411
411
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

428
428
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

109
109
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

439
439
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

112
112
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

214
214
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

106
106
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

273
273

Meer sportnieuws