'Lukaku wijst opmerkelijk scenario meteen van tafel'

314
'Lukaku wijst opmerkelijk scenario meteen van tafel'

Romelu Lukaku heeft zeker nog geen spijt gehad van zijn transfer naar Internazionale in de zomer van 2019, want in Milaan krijgt de Rode Duivel eindelijk de liefde die hem in Manchester ontbrak. En dat weerspiegelt zich ook in zijn prestaties, want sindsdien was hij in 82 matchen goed voor maar liefst 58 goals en twaalf assists. Maar voor Inter dreigt het sprookje nu te ontaarden in een nachtmerrie.

De voorbije weken gingen al geruchten rond dat de Nerazzurri met zware financiële problemen kampen en dringend geld nodig hebben. De transfer van Lukaku helpt daarbij zeker niet, want Corriere dello Sport schrijft nu dat Inter een betaling aan Manchester United gemist heeft. Een bonus van 5 miljoen euro werd niet op tijd betaald en dat kan zware gevolgen hebben.

United zou volgens het contract nu immers recht hebben om de 50 miljoen die Inter nog moet betalen in één keer op te eisen, terwijl Inter dat bedrag normaal in schijven zou betalen. Momenteel is de leider in de Serie A niet in staat om dat bedrag in één keer op te hoesten en dus dreigt een probleem. United zou wel voorgesteld hebben om een speler over te nemen in ruil voor het bedrag, maar met Lautaro Martinez of Milan Skriniar willen ze dan wel een absolute sterkhouder. Verder dreigt Inter ook zijn Europese licentie kwijt te raken en dus zouden ze volgend seizoen naast deelname aan de Champions League kunnen grijpen.

UPDATE 13u51
Door het nieuws over de betalingsproblemen van Inter gingen her en der stemmen op dat een gevolg zou kunnen zijn dat Lukaku zou gaan terugkeren naar Manchester United, maar daar is volgens journalist Nicolo Schira absoluut geen sprake van. Zowel vanuit de entourage van Lukaku als vanuit Inter worden de geruchten over de problemen ontkend en van een terugkeer is absoluut geen sprake. Lukaku is gelukkig in Milaan, terwijl hij zich bij United zeker op het einde juist niet meer goed in zijn vel voelde.


LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Denk je dat Lukaku komende zomer zal moeten vertrekken bij Inter?

Meest recent

'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

11
11
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

7
7
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

12
12
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

4
4
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

82
82
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

74
74
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

138
138
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

14
14
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

158
158
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

364
364
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

315
315
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

310
310
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

43
43
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

313
313
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

79
79
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

39
39
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

159
159
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

142
142
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

85
85
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

57
57
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

63
63
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

64
64
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

377
377
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

69
69

Meer sportnieuws