"Ik wil door de grote poort terugkeren naar Club Brugge"

door

In de komende weken en maanden staat er nog heel wat op het spel, maar bij Club Brugge is men ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereidingen om de zomerse transferperiode. Want het belooft een behoorlijk drukke mercato te worden op Jan Breydel. Zo zal in eerste instantie een beslissing genomen moeten worden over de terugkerende huurlingen.


Momenteel stalt de landskampioen een negental spelers elders, in principe keren zij na het seizoen terug naar hun moederclub. Het merendeel daarvan zijn aanvallers. Denk aan Michael Krmencik, Emmanuel Dennis, Kaveh Rezaei en Loïs Openda. Die laatste lijkt alvast de grootste kans te hebben op een toekomst bij Club. De 21-jarige belofte-international speelt momenteel bij Vitesse en doet het behoorlijk goed op de Nederlandse velden. Tegenover SudPresse geeft hij echter toe dat het zijn ambitie is om weer bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan.

In de voorbije jaren kreeg hij nochtans niet zoveel kansen bij de Bruggelingen. Maar na een jaartje in de Eredivisie te hebben gerijpt, hoopt Openda dat daar verandering in komt. "Ik ben nog steeds een speler van Club Brugge. Er is vaak contact met de clubleiding en men is tevreden als ik goede prestaties lever. Het is duidelijk dat ik door de grote poort wil terugkeren", aldus Openda. Zijn contract in Brugge loopt in ieder geval nog tot medio 2023.

LEES OOK: 'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Openda moet volgend seizoen een nieuwe kans krijgen bij Club ...

Meest recent

‘Garcia haalt eeuwige flop terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

3
3
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

34
34
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

7
7
Verrassende boodschap voor Garcia: "Duivels zijn geen doel"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

27
27
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

34
34
Sleutelrol voor Club Brugge in transfer De Cat?

Het lijkt er alsmaar minder op dat Nathan De Cat volgend seizoen nog bij Anderlecht te bewonderen ...

147
147
Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

144
144
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

29
29
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

118
118
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

110
110
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

286
286
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

39
39
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

198
198
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

954
954
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

380
380
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

143
143
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

132
132
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

544
544
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

378
378
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

35
35
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

509
509
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

130
130
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

92
92
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

149
149
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

220
220

Meer sportnieuws