"Ik wil door de grote poort terugkeren naar Club Brugge"

2948

In de komende weken en maanden staat er nog heel wat op het spel, maar bij Club Brugge is men ongetwijfeld ook al bezig met de voorbereidingen om de zomerse transferperiode. Want het belooft een behoorlijk drukke mercato te worden op Jan Breydel. Zo zal in eerste instantie een beslissing genomen moeten worden over de terugkerende huurlingen.


Momenteel stalt de landskampioen een negental spelers elders, in principe keren zij na het seizoen terug naar hun moederclub. Het merendeel daarvan zijn aanvallers. Denk aan Michael Krmencik, Emmanuel Dennis, Kaveh Rezaei en Loïs Openda. Die laatste lijkt alvast de grootste kans te hebben op een toekomst bij Club. De 21-jarige belofte-international speelt momenteel bij Vitesse en doet het behoorlijk goed op de Nederlandse velden. Tegenover SudPresse geeft hij echter toe dat het zijn ambitie is om weer bij Blauw-Zwart aan de slag te gaan.

In de voorbije jaren kreeg hij nochtans niet zoveel kansen bij de Bruggelingen. Maar na een jaartje in de Eredivisie te hebben gerijpt, hoopt Openda dat daar verandering in komt. "Ik ben nog steeds een speler van Club Brugge. Er is vaak contact met de clubleiding en men is tevreden als ik goede prestaties lever. Het is duidelijk dat ik door de grote poort wil terugkeren", aldus Openda. Zijn contract in Brugge loopt in ieder geval nog tot medio 2023.

LEES OOK: Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Openda moet volgend seizoen een nieuwe kans krijgen bij Club ...

Meest recent

Tresoldi schrijft geschiedenis bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi scoorde gisteren nog maar eens tegen Zulte Waregem. De aanvaller is bezig aan een ...

53
53
Anderlecht-fans laten zich horen na woorden Coucke en Bornauw

Anderlecht is al jaren op zoek naar stabiliteit. Onder Marc Coucke kwam die er nog niet. Die vond ...

54
54
Van der Elst ziet nieuw fenomeen opstaan bij Union SG

Relebohile Mofokeng heeft nog maar net zijn strepen verdiend bij Union SG, maar de Zuid-Afrikaan ...

11
11
Exit Carrick: Chelsea duwt Manchester United kopje onder

Manchester United verkeert in een ongezien grote crisis. Ze gingen vandaag ook onderuit op het veld ...

52
52
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

45
45
Degryse helpt Bruno: deze elf moeten spelen

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KVC Westerlo. Er is veel kritiek op Vitor Bruno. Voormalig ...

118
118
KV Mechelen won op de transfermarkt: "Duitsland was optie"

Mike Eerdhuijzen maakte afgelopen zomer de overstap van FC Utrecht naar KV Mechelen. Hoewel de ...

31
31
KRC Genk pakt uit met nieuwe blinkvanger

KRC Genk blijft aandachtig voor vernieuwing. De Limburgers openen later deze maand hun oefencomplex, ...

44
44
Club Brugge zei 'neen': "Ze probeerden Vanaken te halen"

Hans Vanaken is een clubicoon van Club Brugge. Eén van de allerbeste middenvelders die de ...

584
584
Verkocht Anderlecht afgelopen zomer dé missing link?

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. Het is tijd dat bepaalde spelers gaan opstaan, vooral in ...

152
152
KRC Genk wacht op doorbraak: tijd voor goals én assists

Bij KRC Genk lopen zeer veel talentvolle spelers rond. De Limburgers hopen dat een aantal van die ...

67
67
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

33
33
Union SG geeft statement: sterkhouder verlengt contract

Union SG heeft zijn fans bijzonder goed nieuws meegedeeld. De Belgische bekerwinnaar heeft een van ...

38
38
Westerlo flikt het weer: vierde keer op rij de jackpot

KVC Westerlo heeft een specialiteit gevonden. De Kemphanen weten als geen ander spitsen aan te ...

59
59
Hoe Coucke en Bornauw RSCA zélf onder hoogspanning zetten

RSC Anderlecht staat onder hoogspanning. De Brusselaars moeten winnen. CEO Kenneth Bornauw en ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

47
47
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

67
67
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

72
72
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

197
197
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

368
368
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

392
392
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

175
175
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

130
130
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

91
91
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

457
457

Meer sportnieuws