'Guardiola gaat door het stof voor supertransfer City'

door
'Guardiola gaat door het stof voor supertransfer City'

Manchester City kende een tegenvallende eerste helft van het seizoen, maar de laatste weken staat er geen maat meer op de Cityzens. De ploeg van Pep Guardiola is in Engeland onklopbaar geworden en stevent op de titel af. En na de 0-2-zege op het veld van Borussia Mönchengladbach is ook de volgende ronde van de Champions League binnen handbereik.


Het gaat de club van Rode Duivel Kevin De Bruyne momenteel dus weer voor de wind. Toch zouden komende zomer enkele correcties aan de selectie verwacht mogen worden. Voorin bijvoorbeeld, is de kans groot dat Sergio Agüero andere oorden opzoekt. Het aflopende contract van de Argentijn werd nog steeds niet verlengd. Er moet dus allicht een nieuwe topspits aangetrokken worden. Als mogelijke vervanger viel de naam van Romelu Lukaku al, maar ook Erling Braut Haaland zou in beeld zijn. En Guardiola blijkt bereid om behoorlijk ver te gaan voor de sensatie van Borussia Dortmund.

De Catalaanse coach leeft al enkele jaren in onmin met Mino Raiola, de notoire makelaar van onder meer Haaland. Daarom deed hij ook amper nog zaken met de Italiaanse Nederlander. Maar volgens The Daily Mail is Guardiola bereid om door het stof te kruipen en de vete met Raiola opzij te zetten, als hem dat de handtekening van Haaland kan opleveren. Maar zelfs al wordt de strijdbijl begraven, wordt het nog niet evident om tot een transfer te komen. De Noor staat immers op de verlanglijstjes van een pak andere clubs en een aantal daarvan, waaronder Chelsea, zou al actie hebben ondernomen om de Golden Boy binnen te halen.

LEES OOK: Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

City zou een ideale bestemming voor Haaland zijn ...

Meest recent

Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

1
1
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

51
51
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

28
28
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

85
85
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

21
21
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

80
80
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

92
92
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

92
92
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

76
76
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

311
311
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

69
69
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

129
129
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

138
138
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

307
307
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

361
361
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

128
128
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

117
117
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

134
134
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

469
469
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

492
492
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

138
138
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

444
444
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

540
540

Meer sportnieuws