'Guardiola gaat door het stof voor supertransfer City'

397
'Guardiola gaat door het stof voor supertransfer City'

Manchester City kende een tegenvallende eerste helft van het seizoen, maar de laatste weken staat er geen maat meer op de Cityzens. De ploeg van Pep Guardiola is in Engeland onklopbaar geworden en stevent op de titel af. En na de 0-2-zege op het veld van Borussia Mönchengladbach is ook de volgende ronde van de Champions League binnen handbereik.


Het gaat de club van Rode Duivel Kevin De Bruyne momenteel dus weer voor de wind. Toch zouden komende zomer enkele correcties aan de selectie verwacht mogen worden. Voorin bijvoorbeeld, is de kans groot dat Sergio Agüero andere oorden opzoekt. Het aflopende contract van de Argentijn werd nog steeds niet verlengd. Er moet dus allicht een nieuwe topspits aangetrokken worden. Als mogelijke vervanger viel de naam van Romelu Lukaku al, maar ook Erling Braut Haaland zou in beeld zijn. En Guardiola blijkt bereid om behoorlijk ver te gaan voor de sensatie van Borussia Dortmund.

De Catalaanse coach leeft al enkele jaren in onmin met Mino Raiola, de notoire makelaar van onder meer Haaland. Daarom deed hij ook amper nog zaken met de Italiaanse Nederlander. Maar volgens The Daily Mail is Guardiola bereid om door het stof te kruipen en de vete met Raiola opzij te zetten, als hem dat de handtekening van Haaland kan opleveren. Maar zelfs al wordt de strijdbijl begraven, wordt het nog niet evident om tot een transfer te komen. De Noor staat immers op de verlanglijstjes van een pak andere clubs en een aantal daarvan, waaronder Chelsea, zou al actie hebben ondernomen om de Golden Boy binnen te halen.

LEES OOK: ‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

City zou een ideale bestemming voor Haaland zijn ...

Meest recent

Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

30
30
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

18
18
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

38
38
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

29
29
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

81
81
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

9
9
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

9
9
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

62
62
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

161
161
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

78
78
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

76
76
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

695
695
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

133
133
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

83
83
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

35
35
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

365
365
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

395
395
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

380
380
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

366
366
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

83
83
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

350
350
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

118
118
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132

Meer sportnieuws