'Guardiola gaat door het stof voor supertransfer City'

397 stemmen
'Guardiola gaat door het stof voor supertransfer City'

Manchester City kende een tegenvallende eerste helft van het seizoen, maar de laatste weken staat er geen maat meer op de Cityzens. De ploeg van Pep Guardiola is in Engeland onklopbaar geworden en stevent op de titel af. En na de 0-2-zege op het veld van Borussia Mönchengladbach is ook de volgende ronde van de Champions League binnen handbereik.


Het gaat de club van Rode Duivel Kevin De Bruyne momenteel dus weer voor de wind. Toch zouden komende zomer enkele correcties aan de selectie verwacht mogen worden. Voorin bijvoorbeeld, is de kans groot dat Sergio Agüero andere oorden opzoekt. Het aflopende contract van de Argentijn werd nog steeds niet verlengd. Er moet dus allicht een nieuwe topspits aangetrokken worden. Als mogelijke vervanger viel de naam van Romelu Lukaku al, maar ook Erling Braut Haaland zou in beeld zijn. En Guardiola blijkt bereid om behoorlijk ver te gaan voor de sensatie van Borussia Dortmund.

De Catalaanse coach leeft al enkele jaren in onmin met Mino Raiola, de notoire makelaar van onder meer Haaland. Daarom deed hij ook amper nog zaken met de Italiaanse Nederlander. Maar volgens The Daily Mail is Guardiola bereid om door het stof te kruipen en de vete met Raiola opzij te zetten, als hem dat de handtekening van Haaland kan opleveren. Maar zelfs al wordt de strijdbijl begraven, wordt het nog niet evident om tot een transfer te komen. De Noor staat immers op de verlanglijstjes van een pak andere clubs en een aantal daarvan, waaronder Chelsea, zou al actie hebben ondernomen om de Golden Boy binnen te halen.

LEES OOK: Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
304

City zou een ideale bestemming voor Haaland zijn ...

Meest recent

SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

0
0
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

21
21
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

31
31
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

33
33
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

69
69
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

27
27
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

107
107
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

87
87
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

16
16
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

136
136
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

316
316
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

201
201
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

60
60
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

650
650
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

451
451
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

450
450
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

342
342
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

625
625
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

318
318
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

473
473
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

131
131
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2054
2054
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

178
178
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

261
261
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

247
247

Meer sportnieuws