'Mbappé verrast iedereen met transferbeslissing'

1181
'Mbappé verrast iedereen met transferbeslissing'

De geruchten omtrent een transfer van Kylian Mbappé zijn intussen al even aan de gang. Dat zijn contract bij PSG nog maar loopt tot 2022 is daar de grote oorzaak van. Voornamelijk Real Madrid zou de Franse superster graag zien komen.

Maar volgens MARCA willen ze bij de Parijzenaars snel duidelijkheid over de plannen van Mbappé. Het Spaanse medium stelt dan ook dat de saga weldra zijn uitkomst zal kennen. Ofwel kiest de aanvaller voor een verlengd verblijf bij PSG, ofwel geeft hij aan dat hij graag wil vertrekken. In dat geval is een transfer voor komende zomer onvermijdelijk, gezien hij het jaar nadien anders transfervrij de deur zou uitwandelen.

MARCA stelt dat PSG al zo snel als 10 maart duidelijkheid wil, wanneer de return tegen FC Barcelona plaatsvindt in de Champions League. Mocht Mbappé kiezen voor een vertrek, wil PSG 180 miljoen euro voor hem vangen komende zomer. Echter lijkt de kans op dit moment toch groter dat hij kiest voor een contracverlenging in het Parc Des Princes.

UPDATE 02/03

Er zou dus snel duidelijkheid moeten komen omtrent een transfer van Kylian Mbappé. Het is wachten op wat het Franse godenkind zal beslissen, en dat lijkt best wel eens op een flinke verrassing te kunnen uitdraaien. Want waar voornamelijk Real Madrid - toch de favoriete club van de Fransman in zijn jeugd - wordt genoemd als mogelijke bestemming, zou Mbappé toch een heel andere overstap op het oog hebben.

Dat althans volgens transfergoeroe Duncas Castles van The Daily Record. Die meldt namelijk dat de aanvaller niet zou opteren voor een overstap naar La Liga, maar wel droomt van de Premier League. Mbappé zou zelfs zijn favoriete club al hebben uitgekozen met Liverpool FC. Of The Reds - of een andere PL-club - de gevraagde 180 miljoen euro op tafel willen of kunnen leggen, is echter nog maar de vraag.

LEES OOK: Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Waar zou u Mbappé het liefste zien?

Meest recent

WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

3
3
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

29
29
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

105
105
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

37
37
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

66
66
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

39
39
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

95
95
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

10
10
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

69
69
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

179
179
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

94
94
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

87
87
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

761
761
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

139
139
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

94
94
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

374
374
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

408
408
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

390
390
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

387
387
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

85
85
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

353
353

Meer sportnieuws