Club komt met geweldige corona-opsteker

door
Club komt met geweldige corona-opsteker

Club Brugge liet de wedstrijd van zondag tegen AA Gent uitstellen wegens het teveel aan corona-besmettingen binnen de kern. De bekermatch van donderdag tegen Standard moet echter sowieso gespeeld worden. Maar de landskampioen kreeg eindelijk nog eens goed nieuws na de virusuitbraak binnen de club.

Dinsdag pas volgt een officiële testronde van de Pro League uit. Maar de Bruggelingen besloten om degenen die besmet zijn of waren, maandag al aan een extra test te onderwerpen. En volgens Het Laatste Nieuws leverden coach Philippe Clement en zijn staf dit keer een negatieve test af. Zij kunnen dus weer aan de slag op de club.

Goed nieuws kwam er ook voor Stefano Denswil en Matej Mitrovic, de eerste spelers die besmet raakten bij deze golf. Zij zijn niet langer besmettelijk en kunnen dus de training hervatten. Donderdag tegen Standard zijn zij in principe ook weer beschikbaar. Club hoopt hetzelfde met Hans Vanaken, maar daarover bestaat nog geen uitsluitsel.

Mats Rits, Charles De Ketelaere en Noa Lang zitten wel nog in quarantaine. Maandag geraakte echter al bekend dat Blauw-Zwart met hen geen rekening houdt voor de partij van donderdagavond. Mogelijk zijn zij er komend weekend wel bij. Dan neemt Club het in de competitie op tegen Zulte Waregem.

UPDATE 10u05

Zoals eerder vanochtend al meegedeeld, werd er positief corona-nieuws verwacht bij Club Brugge. Dat blijkt nu ook officieel het geval, en valt dat nieuws zelfs nog beter uit als verwacht. Zo meldt Blauw-Zwart via haar officiële kanalen dat zowel Denswil, Mitrovic, Vanaken én Lang de trainingen kunnen hervatten. Die laatste naam werd nochtans niet meteen terug verwacht, maar blijkt dus nu toch al opnieuw klaar voor de dienst.

Of dit ook betekent dat deze spelers donderdag al in actie zullen komen in de bekerwedstrijd tegen Standard, valt evenwel nog af te wachten. Op Charles De Ketelaere, Mats Rits en Ethan Horvath is het sowieso nog wat langer wachten. Net als op Bas Dost, wiens blessureverdict echter wel zeer goed blijkt mee te vallen.

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Moeten ze deze spelers al gebruiken tegen Standard?

Meest recent

‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

1
1
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

36
36
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

11
11
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

17
17
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

48
48
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

182
182
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

4
4
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

238
238
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

141
141
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

110
110
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

36
36
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

177
177
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

61
61
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

211
211
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

44
44
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

72
72
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

110
110
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

85
85
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

70
70
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

585
585
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

57
57
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

269
269
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

169
169

Meer sportnieuws