Club komt met geweldige corona-opsteker

door
Club komt met geweldige corona-opsteker

Club Brugge liet de wedstrijd van zondag tegen AA Gent uitstellen wegens het teveel aan corona-besmettingen binnen de kern. De bekermatch van donderdag tegen Standard moet echter sowieso gespeeld worden. Maar de landskampioen kreeg eindelijk nog eens goed nieuws na de virusuitbraak binnen de club.

Dinsdag pas volgt een officiële testronde van de Pro League uit. Maar de Bruggelingen besloten om degenen die besmet zijn of waren, maandag al aan een extra test te onderwerpen. En volgens Het Laatste Nieuws leverden coach Philippe Clement en zijn staf dit keer een negatieve test af. Zij kunnen dus weer aan de slag op de club.

Goed nieuws kwam er ook voor Stefano Denswil en Matej Mitrovic, de eerste spelers die besmet raakten bij deze golf. Zij zijn niet langer besmettelijk en kunnen dus de training hervatten. Donderdag tegen Standard zijn zij in principe ook weer beschikbaar. Club hoopt hetzelfde met Hans Vanaken, maar daarover bestaat nog geen uitsluitsel.

Mats Rits, Charles De Ketelaere en Noa Lang zitten wel nog in quarantaine. Maandag geraakte echter al bekend dat Blauw-Zwart met hen geen rekening houdt voor de partij van donderdagavond. Mogelijk zijn zij er komend weekend wel bij. Dan neemt Club het in de competitie op tegen Zulte Waregem.

UPDATE 10u05

Zoals eerder vanochtend al meegedeeld, werd er positief corona-nieuws verwacht bij Club Brugge. Dat blijkt nu ook officieel het geval, en valt dat nieuws zelfs nog beter uit als verwacht. Zo meldt Blauw-Zwart via haar officiële kanalen dat zowel Denswil, Mitrovic, Vanaken én Lang de trainingen kunnen hervatten. Die laatste naam werd nochtans niet meteen terug verwacht, maar blijkt dus nu toch al opnieuw klaar voor de dienst.

Of dit ook betekent dat deze spelers donderdag al in actie zullen komen in de bekerwedstrijd tegen Standard, valt evenwel nog af te wachten. Op Charles De Ketelaere, Mats Rits en Ethan Horvath is het sowieso nog wat langer wachten. Net als op Bas Dost, wiens blessureverdict echter wel zeer goed blijkt mee te vallen.

LEES OOK: PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

Moeten ze deze spelers al gebruiken tegen Standard?

Meest recent

De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

119
119
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

35
35
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

194
194
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

101
101
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

153
153
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

97
97
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

74
74
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

62
62
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

58
58
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

230
230
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

129
129
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

117
117
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

33
33
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

330
330
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

139
139
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

44
44
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

416
416
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

47
47
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

573
573
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

383
383
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

493
493
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

188
188
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

313
313
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

194
194

Meer sportnieuws