'Club Brugge grijpt in na blessure bij Dost'

2015 stemmen
'Club Brugge grijpt in na blessure bij Dost'

Een gehavend Club Brugge sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een 0-1-nederlaag tegen Dynamo Kiev. Bovendien kwamen de Bruggelingen niet ongehavend uit de strijd met de Oekraïeners. Zo viel Bas Dost uit met wat schijnbaar een blessure aan de hamstrings was.


Over de ernst van zijn kwetsuur werd voorlopig nog niet gecommuniceerd. Maar de eerste geluiden waren alvast positief, voorlopig hoeft er niet gevreesd te worden voor een lange afwezigheid. Al staat Dost wellicht toch enkele duels aan de kant. In ieder geval wordt er bij Club al geanticipeerd op zijn mogelijke absentie.

Zo stelt de Venezolaanse journalist Carlos Tarache dat Daniel Pérez momenteel wordt klaargestoomd voor de komende wedstrijden. De 19-jarige aanvaller werd in de afgelopen wintermercato naar Brugge gehaald. Oorspronkelijk zou hij het seizoen vol maken bij Club Nxt, maar onder meer door de corona-uitbraak kon hij veel vroeger dan verwacht aansluiten bij de A-kern.

Afgelopen weekend zat hij ook niet in de selectie bij Club Nxt en zou hij volop hebben meegetraind met de eerste ploeg. Indien Dost niet tijdig fit geraakt, zou Pérez in de kern zitten voor het bekerduel op Standard en de competitiewedstrijd tegen Zulte Waregem. Normaal gezien zal de Venezolaan hoogstens als invaller gebruikt worden. Youssouph Badji staat nog steeds boven hem in de hiërarchie.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Okereke moet opnieuw zijn kans krijgen als spits ...

Meest recent

'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

9
9
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

9
9
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

55
55
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

47
47
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

12
12
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

107
107
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

236
236
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

155
155
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

50
50
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

555
555
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

402
402
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

394
394
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

307
307
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

570
570
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

305
305
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

448
448
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

125
125
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1943
1943
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

171
171
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

253
253
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

230
230
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

76
76
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

343
343
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

170
170

Meer sportnieuws