'Club Brugge grijpt in na blessure bij Dost'

door
'Club Brugge grijpt in na blessure bij Dost'

Een gehavend Club Brugge sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een 0-1-nederlaag tegen Dynamo Kiev. Bovendien kwamen de Bruggelingen niet ongehavend uit de strijd met de Oekraïeners. Zo viel Bas Dost uit met wat schijnbaar een blessure aan de hamstrings was.


Over de ernst van zijn kwetsuur werd voorlopig nog niet gecommuniceerd. Maar de eerste geluiden waren alvast positief, voorlopig hoeft er niet gevreesd te worden voor een lange afwezigheid. Al staat Dost wellicht toch enkele duels aan de kant. In ieder geval wordt er bij Club al geanticipeerd op zijn mogelijke absentie.

Zo stelt de Venezolaanse journalist Carlos Tarache dat Daniel Pérez momenteel wordt klaargestoomd voor de komende wedstrijden. De 19-jarige aanvaller werd in de afgelopen wintermercato naar Brugge gehaald. Oorspronkelijk zou hij het seizoen vol maken bij Club Nxt, maar onder meer door de corona-uitbraak kon hij veel vroeger dan verwacht aansluiten bij de A-kern.

Afgelopen weekend zat hij ook niet in de selectie bij Club Nxt en zou hij volop hebben meegetraind met de eerste ploeg. Indien Dost niet tijdig fit geraakt, zou Pérez in de kern zitten voor het bekerduel op Standard en de competitiewedstrijd tegen Zulte Waregem. Normaal gezien zal de Venezolaan hoogstens als invaller gebruikt worden. Youssouph Badji staat nog steeds boven hem in de hiërarchie.

LEES OOK: 'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Okereke moet opnieuw zijn kans krijgen als spits ...

Meest recent

9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

33
33
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

21
21
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

44
44
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

69
69
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

66
66
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

53
53
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

161
161
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

101
101
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

131
131
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

207
207
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

223
223
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

122
122
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

210
210
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

375
375
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

611
611
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

297
297
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

491
491
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

406
406
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

424
424
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

102
102
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

250
250

Meer sportnieuws