Antwerp krijgt dubbele opsteker voor duel met OHL

525 stemmen
Antwerp krijgt dubbele opsteker voor duel met OHL

Antwerp FC zit momenteel in een mindere periode. De Great Old sneuvelde donderdag in de Europa League en kon al vier wedstrijden op rij niet meer winnen. Maandagavond wil men dan ook de ommekeer inzetten, al wordt dat allesbehalve gemakkelijk op het veld van OH Leuven.


Niet alleen toont de Vlaams-Brabantse promovendus zich dit seizoen een bijzonder moeilijk te kloppen ploeg op eigen veld, coach Frank Vercauteren zal ook weer moeten puzzelen met zijn pionnen. Zo meldt Het Laatste Nieuws dat de lijst met afwezigen wel heel erg lang is. Jean Butez, Alexis De Sart en Faris Haroun zijn nog niet voldoende hersteld van hun blessures. Achter Dieumerci Mbokani staat dan weer een groot vraagteken.

Verder liggen Alireza Beiranvand en Jérémy Gélin in de lappenmand, terwijl Koji Miyoshi sukkelt met de hamstrings. Dylan Batunsika en Martin Hongla zijn met uiteenlopende kwaaltjes onzeker. Opnieuw zal Vercauteren dus moeten schuiven om aan een strijdvaardige basisploeg te geraken. Ten opzichte van donderdag in Glasgow kan hij achterin wel weer beschikken over steunpilaar Abdoulaye Seck.

UPDATE 28/02
Inmiddels heeft Vercauteren ook zijn officiële selectie bekend gemaakt voor de partij van maandagavond in Leuven. Beiranvand, Haroun, Hongla, Gélin en Batubinsika zijn er inderdaad niet bij. Maar er viel ook goed nieuws te rapen. Butez is namelijk wel geselecteerd en zou dus zijn wederoptreden kunnen maken. En ook Mbokani zit weer in de selectie. De Congolees was onzeker, maar komt dus mogelijk toch opnieuw in actie.

🚀

Butez moet meteen in de basis starten tegen OHL ...

Meest recent

'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

168
168
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

189
189
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

62
62
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

414
414
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

78
78
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

293
293
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

41
41
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

79
79
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

129
129
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

262
262
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

75
75
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

816
816
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

220
220
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

302
302
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

447
447
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

90
90
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

553
553
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

111
111
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

312
312
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

160
160
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

314
314
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

90
90

Meer sportnieuws