TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller snel weg bij RSCA, bizarre eis Alaba'

347 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller snel weg bij RSCA, bizarre eis Alaba'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans is groot dat Paul Mukairu na één seizoen al vertrekt bij RSC Anderlecht. Een bron uit zijn entourage laat aan het Amerikaanse Roma Press weten dat hij werd aangeboden bij AS Roma alsook bij enkele andere buitenlandse clubs. De Italianen zouden zijn dossier momenteel bestuderen, maar namen nog geen beslissing over een eventueel bod. In ieder geval bevestigt de bron dat RSCA de intentie om de aankoopoptie te lichten en hem vervolgens meteen voor een bepaalde meerwaarde weer door te verkopen. Jong talent Zeno Debast tekende ondertussen tot 2023 bij Paars-Wit.

Musashi Suzuki startte verschroeiend aan het seizoen in de Jupiler Pro League. De Japanse recordtransfer van Beerschot scoorde vijf doelpunten in zeven wedstrijden, waar viel daarna stil. De spits laat aan Het Nieuwsblad echter verstaan dat een vroegtijdig vertrek niet aan de orde is. Suzuki verklaarde namelijk dat hij graag nog enkele jaren in Antwerpen zou willen blijven.

BUITENLAND
Volgens de Italiaanse krant Corriere dello Sport heeft Manchester United contacten gelegd met de makelaar van Nikola Milenkovic over een transfer. En volgens The Sun zou de situatie alvast positief geëvolueerd zijn, de huidige speler van Fiorentina zou zelf ook zinnens zijn om naar Old Trafford te verhuizen. Al zal er ook op clubniveau nog stevig onderhandeld moeten worden, de Italianen verlangen immers zo'n 35 miljoen euro.

Het is Roman Abramovich menens om Chelsea terug naar de Europese top te loodsen. De Londense club mikt daarom op de komst van Erling Haaland, maar daarnaast volgen The Blues nog andere targets. Zoals de amper 16-jarige Jahkeele Marschall-Rutty bijvoorbeeld. Volgens The Sun wil Chelsea het wonderkind van Toronto FC aantrekken, maar dan zal er wel moeten afgerekend worden met andere belangstellenden.

Real Madrid, Chelsea en Paris Saint-Germain zouden alvast de drie belangrijkste kandidaten zijn om David Alaba straks transfervrij binnen te halen. Maar zij zullen dan wel aan een belangrijke voorwaarde moeten voldoen. Le Parisien stelt immers dat Alaba eist dat hij bij zijn volgende club op het middenveld uitgespeeld wordt. Dat zou hij zelf zijn beste positie vinden, maar bij Bayern München kreeg hij op die positie bijna nooit zijn kans.

LEES OOK: 'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

16
16
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

20
20
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

50
50
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

89
89
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

62
62
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

92
92
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

374
374
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

214
214
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

63
63
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

371
371
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

126
126
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

760
760
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

115
115
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

87
87
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

383
383
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

352
352
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

579
579
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1021
1021
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws