TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller snel weg bij RSCA, bizarre eis Alaba'

347
TRANSFERUURTJE: 'Aanvaller snel weg bij RSCA, bizarre eis Alaba'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De kans is groot dat Paul Mukairu na één seizoen al vertrekt bij RSC Anderlecht. Een bron uit zijn entourage laat aan het Amerikaanse Roma Press weten dat hij werd aangeboden bij AS Roma alsook bij enkele andere buitenlandse clubs. De Italianen zouden zijn dossier momenteel bestuderen, maar namen nog geen beslissing over een eventueel bod. In ieder geval bevestigt de bron dat RSCA de intentie om de aankoopoptie te lichten en hem vervolgens meteen voor een bepaalde meerwaarde weer door te verkopen. Jong talent Zeno Debast tekende ondertussen tot 2023 bij Paars-Wit.

Musashi Suzuki startte verschroeiend aan het seizoen in de Jupiler Pro League. De Japanse recordtransfer van Beerschot scoorde vijf doelpunten in zeven wedstrijden, waar viel daarna stil. De spits laat aan Het Nieuwsblad echter verstaan dat een vroegtijdig vertrek niet aan de orde is. Suzuki verklaarde namelijk dat hij graag nog enkele jaren in Antwerpen zou willen blijven.

BUITENLAND
Volgens de Italiaanse krant Corriere dello Sport heeft Manchester United contacten gelegd met de makelaar van Nikola Milenkovic over een transfer. En volgens The Sun zou de situatie alvast positief geëvolueerd zijn, de huidige speler van Fiorentina zou zelf ook zinnens zijn om naar Old Trafford te verhuizen. Al zal er ook op clubniveau nog stevig onderhandeld moeten worden, de Italianen verlangen immers zo'n 35 miljoen euro.

Het is Roman Abramovich menens om Chelsea terug naar de Europese top te loodsen. De Londense club mikt daarom op de komst van Erling Haaland, maar daarnaast volgen The Blues nog andere targets. Zoals de amper 16-jarige Jahkeele Marschall-Rutty bijvoorbeeld. Volgens The Sun wil Chelsea het wonderkind van Toronto FC aantrekken, maar dan zal er wel moeten afgerekend worden met andere belangstellenden.

Real Madrid, Chelsea en Paris Saint-Germain zouden alvast de drie belangrijkste kandidaten zijn om David Alaba straks transfervrij binnen te halen. Maar zij zullen dan wel aan een belangrijke voorwaarde moeten voldoen. Le Parisien stelt immers dat Alaba eist dat hij bij zijn volgende club op het middenveld uitgespeeld wordt. Dat zou hij zelf zijn beste positie vinden, maar bij Bayern München kreeg hij op die positie bijna nooit zijn kans.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Lavia klaar voor absolute top? “Real Madrid, Barça en PSG”

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

1
1
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

78
78
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

139
139
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

94
94
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

95
95
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

85
85
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

153
153
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

151
151
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1337
1337
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

314
314
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

270
270
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

276
276
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

87
87
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

213
213
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

225
225
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

100
100
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

33
33
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

128
128
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

335
335
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

202
202
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

478
478
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

387
387

Meer sportnieuws