Club slikt nieuwe corona-domper voor duel op Sclessin

door
Club slikt nieuwe corona-domper voor duel op Sclessin

Het corona-virus heeft andermaal een grote impact op het voetbalweekend in de Jupiler Pro League. Zo zal de topper van zondagavond tussen AA Gent en Club Brugge niet kunnen plaatsvinden. De virus-uitbraak bij Blauw-Zwart geraakt maar niet onder controle, waardoor de landskampioen met succes om uitstel vroeg.


Een extra vrij weekend was gezien de omstandigheden welgekomen bij Blauw-Zwart. Toch zijn de zorgen zeker nog niet voorbij. Door de twee inhaalmatchen, ook het uitgestelde duel tegen Charleroi moet nog afgewerkt worden, wordt maart opnieuw een bijzonder drukke maand terwijl de concurrentie dan wat meer ademruimte heeft. Bovendien staat donderdag alweer een bekermatch tegen Standard op het programma.

Normaal gezien recupereert Club dan zeker spelers als Vanaken, Denswil en Mitrovic, het drietal zal dan echter al twee weken niet meer getraind hebben en het valt af te wachten in welke mate het virus een fysieke impact op hun zal hebben. Niet bepaald de ideale omstandigheden om zo'n zwaar bekerduel voor te bereiden. Tot slot is het nog maar de vraag wat de volgende testronde zal opleveren gezien het virus nog steeds binnen de club circuleert.

UPDATE 27/02
Ook voor het bekerduel van donderdag kampt Club dus met de nodige zorgen. En wat de partij tegen Standard betreft is er volgens Het Nieuwsblad nog meer slecht nieuws. Het medium meldt immers dat bekerwedstrijden niet kunnen worden uitgesteld gezien het huidige corona-protocol, iets wat vanaf april overigens ook in de competitie het geval is. De Bruggelingen zullen dus sowieso moeten aantreden op Sclessin, zelfs als de corona-uitbraak nog meer slachtoffers eist. Het wordt dus weer bang afwachten tot de volgende testronde.

LEES OOK: 'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Vindt u het corona-protocol van de Pro League een succes?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

43
43
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

34
34
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

45
45
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

159
159
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

294
294
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

128
128
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

90
90
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

336
336
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

412
412
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

96
96
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

67
67
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

251
251
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

487
487
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

414
414
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

215
215
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

161
161
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

236
236
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

156
156
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

644
644
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

240
240
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

197
197
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

188
188
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

398
398

Meer sportnieuws