Club slikt nieuwe corona-domper voor duel op Sclessin

door
Club slikt nieuwe corona-domper voor duel op Sclessin

Het corona-virus heeft andermaal een grote impact op het voetbalweekend in de Jupiler Pro League. Zo zal de topper van zondagavond tussen AA Gent en Club Brugge niet kunnen plaatsvinden. De virus-uitbraak bij Blauw-Zwart geraakt maar niet onder controle, waardoor de landskampioen met succes om uitstel vroeg.


Een extra vrij weekend was gezien de omstandigheden welgekomen bij Blauw-Zwart. Toch zijn de zorgen zeker nog niet voorbij. Door de twee inhaalmatchen, ook het uitgestelde duel tegen Charleroi moet nog afgewerkt worden, wordt maart opnieuw een bijzonder drukke maand terwijl de concurrentie dan wat meer ademruimte heeft. Bovendien staat donderdag alweer een bekermatch tegen Standard op het programma.

Normaal gezien recupereert Club dan zeker spelers als Vanaken, Denswil en Mitrovic, het drietal zal dan echter al twee weken niet meer getraind hebben en het valt af te wachten in welke mate het virus een fysieke impact op hun zal hebben. Niet bepaald de ideale omstandigheden om zo'n zwaar bekerduel voor te bereiden. Tot slot is het nog maar de vraag wat de volgende testronde zal opleveren gezien het virus nog steeds binnen de club circuleert.

UPDATE 27/02
Ook voor het bekerduel van donderdag kampt Club dus met de nodige zorgen. En wat de partij tegen Standard betreft is er volgens Het Nieuwsblad nog meer slecht nieuws. Het medium meldt immers dat bekerwedstrijden niet kunnen worden uitgesteld gezien het huidige corona-protocol, iets wat vanaf april overigens ook in de competitie het geval is. De Bruggelingen zullen dus sowieso moeten aantreden op Sclessin, zelfs als de corona-uitbraak nog meer slachtoffers eist. Het wordt dus weer bang afwachten tot de volgende testronde.

LEES OOK: 'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Vindt u het corona-protocol van de Pro League een succes?

Meest recent

Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

20
20
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

147
147
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

87
87
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

42
42
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

103
103
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

237
237
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

51
51
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

154
154
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

77
77
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

515
515
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

313
313
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

277
277
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

284
284
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

539
539
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

273
273
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

60
60
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

177
177
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

93
93
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

588
588
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

172
172
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

111
111
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

180
180
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

63
63
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

445
445
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

532
532

Meer sportnieuws