'Nederlandse bond legt rode loper uit voor Martinez'

door
'Nederlandse bond legt rode loper uit voor Martinez'

Het grote doel van dit seizoen is uiteraard het EK van komende zomer, maar eind maart verzamelen de Rode Duivels al voor de start van de WK-kwalificatiecampagne. Bondscoach Roberto Martinez zal dan wel vervanging moeten vinden voor enkele geblesseerde spelers, bovendien staan er weer drie interlands op het programma. De kans op verrassingen is dus reëel.


En één van die verrassingen zou wel eens Pascal Struijk kunnen worden. De 21-jarige verdediger, bezig aan een sterk seizoen bij Leeds United, is een Nederlander maar kan ook voor België uitkomen vermits hij in Deurne geboren is. Martinez zou alvast contact met hem hebben gehad om hem richting een keuze voor de Rode Duivel te duwen. Sport/Voetbalmagazine meldde eerder al dat hij in maart wel eens geselecteerd zou kunnen worden en dat wordt nu ook bevestigd door het Nederlandse De Telegraaf. Struijk zou zijn keuze nog niet definitief hebben gemaakt, maar bij Oranje lijkt hij niet bovenaan de lijst te staan.

UPDATE 27/01
Het begint er steeds meer op te lijken dat we er weldra een nieuwe Rode Duivel bij krijgen. Zo stelt Voetbal International dat Struijk momenteel de opties aan het onderzoeken is om zijn Belgisch paspoort aan te vragen. Hij zou de knoop nog niet definitief hebben doorgehakt, maar het feit dat hij de dubbele nationaliteit wil aanvragen lijkt te wijzen op een keuze voor België. Bovendien wordt Martinez het niet bepaald moeilijk gemaakt door de Nederlandse bond. Volgens VI blijft het vanuit de KNVB immers erg stil in dit dossier. Het medium vindt het overigens vreemd dat Struijk tot dusver niet eens werd geselecteerd bij Jong Oranje. Het ziet er dus gunstig uit voor de Duivels, afwachten of dat eind maart ook tot een selectie leidt.

LEES OOK: Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Martinez en de bond moeten doordrukken voor Struijk ...

Meest recent

'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

5
5
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

23
23
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

10
10
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

72
72
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

145
145
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

138
138
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

51
51
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

119
119
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

57
57
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

44
44
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

93
93
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

276
276
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

243
243
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

140
140
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

468
468
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

353
353
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1233
1233
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

676
676
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

246
246
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

382
382
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

173
173
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

343
343
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

282
282

Meer sportnieuws