'Nederlandse bond legt rode loper uit voor Martinez'

door
'Nederlandse bond legt rode loper uit voor Martinez'

Het grote doel van dit seizoen is uiteraard het EK van komende zomer, maar eind maart verzamelen de Rode Duivels al voor de start van de WK-kwalificatiecampagne. Bondscoach Roberto Martinez zal dan wel vervanging moeten vinden voor enkele geblesseerde spelers, bovendien staan er weer drie interlands op het programma. De kans op verrassingen is dus reëel.


En één van die verrassingen zou wel eens Pascal Struijk kunnen worden. De 21-jarige verdediger, bezig aan een sterk seizoen bij Leeds United, is een Nederlander maar kan ook voor België uitkomen vermits hij in Deurne geboren is. Martinez zou alvast contact met hem hebben gehad om hem richting een keuze voor de Rode Duivel te duwen. Sport/Voetbalmagazine meldde eerder al dat hij in maart wel eens geselecteerd zou kunnen worden en dat wordt nu ook bevestigd door het Nederlandse De Telegraaf. Struijk zou zijn keuze nog niet definitief hebben gemaakt, maar bij Oranje lijkt hij niet bovenaan de lijst te staan.

UPDATE 27/01
Het begint er steeds meer op te lijken dat we er weldra een nieuwe Rode Duivel bij krijgen. Zo stelt Voetbal International dat Struijk momenteel de opties aan het onderzoeken is om zijn Belgisch paspoort aan te vragen. Hij zou de knoop nog niet definitief hebben doorgehakt, maar het feit dat hij de dubbele nationaliteit wil aanvragen lijkt te wijzen op een keuze voor België. Bovendien wordt Martinez het niet bepaald moeilijk gemaakt door de Nederlandse bond. Volgens VI blijft het vanuit de KNVB immers erg stil in dit dossier. Het medium vindt het overigens vreemd dat Struijk tot dusver niet eens werd geselecteerd bij Jong Oranje. Het ziet er dus gunstig uit voor de Duivels, afwachten of dat eind maart ook tot een selectie leidt.

LEES OOK: Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Martinez en de bond moeten doordrukken voor Struijk ...

Meest recent

Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

10
10
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

114
114
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

32
32
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

50
50
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

276
276
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

116
116
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

80
80
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

222
222
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

318
318
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

312
312
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

67
67
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

86
86
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

97
97
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

129
129
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

206
206
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

67
67
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

161
161
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

332
332
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

111
111
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

434
434
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

295
295
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

64
64
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

18
18
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

87
87

Meer sportnieuws