'Nederlandse bond legt rode loper uit voor Martinez'

door
'Nederlandse bond legt rode loper uit voor Martinez'

Het grote doel van dit seizoen is uiteraard het EK van komende zomer, maar eind maart verzamelen de Rode Duivels al voor de start van de WK-kwalificatiecampagne. Bondscoach Roberto Martinez zal dan wel vervanging moeten vinden voor enkele geblesseerde spelers, bovendien staan er weer drie interlands op het programma. De kans op verrassingen is dus reëel.


En één van die verrassingen zou wel eens Pascal Struijk kunnen worden. De 21-jarige verdediger, bezig aan een sterk seizoen bij Leeds United, is een Nederlander maar kan ook voor België uitkomen vermits hij in Deurne geboren is. Martinez zou alvast contact met hem hebben gehad om hem richting een keuze voor de Rode Duivel te duwen. Sport/Voetbalmagazine meldde eerder al dat hij in maart wel eens geselecteerd zou kunnen worden en dat wordt nu ook bevestigd door het Nederlandse De Telegraaf. Struijk zou zijn keuze nog niet definitief hebben gemaakt, maar bij Oranje lijkt hij niet bovenaan de lijst te staan.

UPDATE 27/01
Het begint er steeds meer op te lijken dat we er weldra een nieuwe Rode Duivel bij krijgen. Zo stelt Voetbal International dat Struijk momenteel de opties aan het onderzoeken is om zijn Belgisch paspoort aan te vragen. Hij zou de knoop nog niet definitief hebben doorgehakt, maar het feit dat hij de dubbele nationaliteit wil aanvragen lijkt te wijzen op een keuze voor België. Bovendien wordt Martinez het niet bepaald moeilijk gemaakt door de Nederlandse bond. Volgens VI blijft het vanuit de KNVB immers erg stil in dit dossier. Het medium vindt het overigens vreemd dat Struijk tot dusver niet eens werd geselecteerd bij Jong Oranje. Het ziet er dus gunstig uit voor de Duivels, afwachten of dat eind maart ook tot een selectie leidt.

LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Martinez en de bond moeten doordrukken voor Struijk ...

Meest recent

Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

0
0
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

37
37
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

29
29
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

17
17
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

229
229
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

18
18
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

23
23
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

92
92
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

19
19
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

163
163
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

584
584
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

284
284
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

81
81
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

150
150
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

82
82
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

20
20
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

68
68
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

230
230
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

232
232
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

309
309
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

337
337
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

218
218
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

59
59
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

150
150

Meer sportnieuws