'Nederlandse bond legt rode loper uit voor Martinez'

door
'Nederlandse bond legt rode loper uit voor Martinez'

Het grote doel van dit seizoen is uiteraard het EK van komende zomer, maar eind maart verzamelen de Rode Duivels al voor de start van de WK-kwalificatiecampagne. Bondscoach Roberto Martinez zal dan wel vervanging moeten vinden voor enkele geblesseerde spelers, bovendien staan er weer drie interlands op het programma. De kans op verrassingen is dus reëel.


En één van die verrassingen zou wel eens Pascal Struijk kunnen worden. De 21-jarige verdediger, bezig aan een sterk seizoen bij Leeds United, is een Nederlander maar kan ook voor België uitkomen vermits hij in Deurne geboren is. Martinez zou alvast contact met hem hebben gehad om hem richting een keuze voor de Rode Duivel te duwen. Sport/Voetbalmagazine meldde eerder al dat hij in maart wel eens geselecteerd zou kunnen worden en dat wordt nu ook bevestigd door het Nederlandse De Telegraaf. Struijk zou zijn keuze nog niet definitief hebben gemaakt, maar bij Oranje lijkt hij niet bovenaan de lijst te staan.

UPDATE 27/01
Het begint er steeds meer op te lijken dat we er weldra een nieuwe Rode Duivel bij krijgen. Zo stelt Voetbal International dat Struijk momenteel de opties aan het onderzoeken is om zijn Belgisch paspoort aan te vragen. Hij zou de knoop nog niet definitief hebben doorgehakt, maar het feit dat hij de dubbele nationaliteit wil aanvragen lijkt te wijzen op een keuze voor België. Bovendien wordt Martinez het niet bepaald moeilijk gemaakt door de Nederlandse bond. Volgens VI blijft het vanuit de KNVB immers erg stil in dit dossier. Het medium vindt het overigens vreemd dat Struijk tot dusver niet eens werd geselecteerd bij Jong Oranje. Het ziet er dus gunstig uit voor de Duivels, afwachten of dat eind maart ook tot een selectie leidt.

LEES OOK: Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

Martinez en de bond moeten doordrukken voor Struijk ...

Meest recent

Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

0
0
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

39
39
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

37
37
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

320
320
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

34
34
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

38
38
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

42
42
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

207
207
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

193
193
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

299
299
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

445
445
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

229
229
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

309
309
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

189
189
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

90
90
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

145
145
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

160
160
Garcia spreekt na loting duidelijke WK-ambitie uit

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het komende WK. Ze openen hun toernooi op 15 juni ...

144
144
Patro ontgoochelt, Eupen dringt top zes binnen

Vrijdagavond werden de eerste wedstrijden van de zestiende speeldag in de Challenger Pro League ...

31
31
1B-sensatie reageert op interesse van STVV en Gent

Er vallen in de Challenger Pro League regelmatig interessante zaakjes te doen. Ook dit seizoen ...

179
179
Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

151
151
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

339
339
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

313
313
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

212
212
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

227
227

Meer sportnieuws