'Anderlecht krijgt duidelijk transfersignaal van Ajax'

290
'Anderlecht krijgt duidelijk transfersignaal van Ajax'

Door de blunder van Timon Wellenreuther tegen KV Kortrijk klinkt de roep om Hendrik Van Crombrugge weer net iets luider in het Lotto Park. Anderlecht hoopt de aanvoerder, op weg terug van een rugblessure, dan ook snel weer tussen de palen te verwelkomen. Per slot van rekening zouden het wel eens zijn laatste optredens voor Paars-Wit kunnen worden. Sinds hij zich vorig seizoen tot dé steunpilaar van de Brusselaars ontpopte, wordt Van Crombrugge immers geregeld gelinkt aan een transfer naar het buitenland.

Zelf lijkt de doelman daar ook oren naar te hebben, hoewel hij naar eigen zeggen evenmin zijn neus ophaalt voor een lang verblijf bij de recordkampioen. De eenmalige Rode Duivel brak tenslotte niet voor niks recent zijn contract open tot 2025. Toch valt het in de zoektocht naar financiële middelen niet uit te sluiten dat Anderlecht probeert te cashen op het verlengstuk van Vincent Kompany tussen de lijnen, die naar verluidt dan een slordige 10 miljoen moet opbrengen. Een ambitieuze doch misschien wel realistische vraagprijs, gezien de vergaande interesse uit onder meer Duitsland en Italië.

Het felst wordt Van Crombrugge echter gelinkt aan Ajax, dat in hem een mogelijke opvolger van André Onana ziet. Vorige zomer leek een deal zelfs in de maak, waarop Peter Verbeke polste bij Twente-doelman Joël Drommel als vervanger. In gesprek met Voetbal International, bij wie hij het bovenstaand verhaal bevestigde, solliciteert de Nederlander nu echter zélf naar de openstaande vacature in Amsterdam. "Ajax is een prachtige club, ik zou zeker niet weigeren. Ik kom ook uit die buurt en zou het zeker mooi vinden", klinkt het namelijk. Of hoe Drommel in één klap twéé transfers Anderlecht de neus kan doorboren.

UPDATE 26/02

Doelman Joël Drommel van Twente mag dan wel min of meer solliciteren bij Ajax, maar hij lijkt op dit moment toch niet bepaald de prioriteit te zijn van de Amsterdammers. Evenmin lijkt ook Hendrik Van Crombrugge dat nog te zijn. Althans volgens de Turkse media. Zij stellen namelijk dat Ajax concrete interesse toont in Altay Bayindir van Fenerbahçe.

De 22-jarige doelverdediger is behoorlijk populair op de transfermarkt, want ook Bayer Leverkusen, Tottenham Hotspur, Schalke 04 en Werder Bremen houden zijn verrichtingen in de gaten. Besluit Ajax de trekker over te halen, dan dient er volgens het medium Fotomac 12 miljoen euro betaald te worden.

Gezien deze geruchten lijkt Van Crombrugge dus (momenteel) geen optie meer te zijn voor de Ajacieden. Het is daarnaast ook gewoon afwachten of Ajax daadwerkelijk zal beslissen om een nieuwe doelman te halen. Eerst zal de situatie met de geschorste doelman André Onana moeten worden bekeken.

LEES OOK: Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Goed nieuws voor RSCA?

Meest recent

Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

10
10
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

4
4
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

81
81
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

48
48
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

126
126
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

51
51
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

44
44
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

186
186
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

46
46
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

80
80
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

46
46
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

231
231
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

51
51
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

204
204
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

139
139
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

76
76
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

223
223
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

208
208
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

33
33
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

271
271
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

158
158
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

240
240
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

326
326
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

324
324

Meer sportnieuws