'Yaremchuk verrast AA Gent met transferbeslissing'

door
'Yaremchuk verrast AA Gent met transferbeslissing'

Roman Yaremchuk stuurde al meermaals aan op een vertrek bij AA Gent, maar tot op heden tekent de 25-jarige Oekraïner nog altijd present in de Ghelamco Arena. Daar zit hij dit seizoen intussen alweer aan 14 doelpunten in 22 competitieduels, waarbij de spits de laatste tijd een koningskoppel vormt met Tarik Tissoudali.


Toch valt het niet uit te sluiten dat de 19-voudig international binnen enkele maanden alsnog andere oorden opzoekt. Het Nieuwsblad onthulde namelijk hoe Yaremchuk vorige zomer handig een vermeende flirt met Club Brugge uitspeelde om onder de radar een nieuw contract tot 2025 te ondertekenen. Op die manier maken de Buffalo's straks meer kans op de jackpot, terwijl de wispelturige aanvaller zelf allicht bepaalde voorwaarden liet vastleggen omtrent zijn toekomst in de Ghelamco Arena. Of beter gezegd: zijn toekomstige exit bij de vicekampioen. Nochtans staat hij volgens dezelfde krant niet zomaar voor alles open.

HNB stelt immers dat Yaremchuk in de winter enigszins verrassend nog de Portugese topclub Sporting Lissabon wandelen stuurde. Per slot van rekening mikt hij zowaar hoger, waarbij ook de middenmoot in de Premier League blijkbaar niet aan zijn eisen voldoet. Ook daar trok Yaremchuk zijn neus namelijk al eens voor op. Afwachten dus welke potentiële bestemming dan wel de voorkeur wegdraagt van de Gentse goalgetter, al heeft Michel Louwagie ongetwijfeld ook nog iets in de pap te brokken. Hij wil tenslotte vast het onderste uit de kant slepen voor de rijzige spits, die recent tevens al gelinkt werd aan AS Roma en Galatasaray.

LEES OOK: Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

Hoeveel is Yaremchuk volgens u waard?

Meest recent

Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

0
0
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

285
285
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

90
90
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

176
176
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

560
560
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

1140
1140
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

682
682
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

993
993
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

984
984
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

1365
1365
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

1895
1895
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

1884
1884
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

1113
1113
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

27
27
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

916
916
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

259
259
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

191
191
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

91
91
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

162
162
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

234
234
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

71
71
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

346
346
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

65
65
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

204
204

Meer sportnieuws