'Yaremchuk verrast AA Gent met transferbeslissing'

door
'Yaremchuk verrast AA Gent met transferbeslissing'

Roman Yaremchuk stuurde al meermaals aan op een vertrek bij AA Gent, maar tot op heden tekent de 25-jarige Oekraïner nog altijd present in de Ghelamco Arena. Daar zit hij dit seizoen intussen alweer aan 14 doelpunten in 22 competitieduels, waarbij de spits de laatste tijd een koningskoppel vormt met Tarik Tissoudali.


Toch valt het niet uit te sluiten dat de 19-voudig international binnen enkele maanden alsnog andere oorden opzoekt. Het Nieuwsblad onthulde namelijk hoe Yaremchuk vorige zomer handig een vermeende flirt met Club Brugge uitspeelde om onder de radar een nieuw contract tot 2025 te ondertekenen. Op die manier maken de Buffalo's straks meer kans op de jackpot, terwijl de wispelturige aanvaller zelf allicht bepaalde voorwaarden liet vastleggen omtrent zijn toekomst in de Ghelamco Arena. Of beter gezegd: zijn toekomstige exit bij de vicekampioen. Nochtans staat hij volgens dezelfde krant niet zomaar voor alles open.

HNB stelt immers dat Yaremchuk in de winter enigszins verrassend nog de Portugese topclub Sporting Lissabon wandelen stuurde. Per slot van rekening mikt hij zowaar hoger, waarbij ook de middenmoot in de Premier League blijkbaar niet aan zijn eisen voldoet. Ook daar trok Yaremchuk zijn neus namelijk al eens voor op. Afwachten dus welke potentiële bestemming dan wel de voorkeur wegdraagt van de Gentse goalgetter, al heeft Michel Louwagie ongetwijfeld ook nog iets in de pap te brokken. Hij wil tenslotte vast het onderste uit de kant slepen voor de rijzige spits, die recent tevens al gelinkt werd aan AS Roma en Galatasaray.

LEES OOK: Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

Hoeveel is Yaremchuk volgens u waard?

Meest recent

Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

2
2
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

33
33
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

30
30
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

64
64
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

311
311
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

18
18
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

60
60
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

67
67
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

432
432
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

349
349
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

126
126
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

39
39
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

98
98
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

102
102
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

353
353
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

249
249
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

352
352
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

462
462
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

50
50
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

280
280
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

336
336
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

49
49
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

145
145
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

73
73

Meer sportnieuws