'Yaremchuk aangeboden bij Club Brugge voor geheime deal'

door
'Yaremchuk aangeboden bij Club Brugge voor geheime deal'

Drie dagen na de klap tegen Dinamo Kiev neemt Club Brugge het op tegen AA Gent. In de Slag om Vlaanderen rekenen de Buffalo's weer op Roman Yaremchuk om de boel open te breken, hoewel hij in acht wedstrijden tegen de aartsrivaal nog altijd aan nul doelpunten en assists zit. Blauw-Zwart draagt dus niet de voorkeur weg van de 25-jarige Oekraïner. Of toch?


Het Nieuwsblad gaat namelijk dieper in op een van de meest spraakmakende geruchten van vorige zomer, toen Yaremchuk nog zo snel mogelijk zijn weg naar de uitgang in de Ghelamco Arena probeerde te forceren. In die mate zelfs dat hij naar verluidt gespot werd in het Belfius Basecamp van de eeuwige concurrent uit Brugge. Of de aanvaller daar ook werkelijk zijn licht ging opsteken over een mogelijke overgang wordt niet verduidelijkt, maar Club was wel bereid om aan de krant te bevestigen dat Yaremchuk er effectief aangeboden werd. AA Gent laat dan weer weten dat de autoritaire koploper in de Jupiler Pro League nooit een bod uitbracht voor de gewilde prijsschutter, intussen toch alweer goed voor 14 doelpunten in 22 competitieduels dit seizoen.

Yaremchuk is allicht dan ook geen spek voor de bek van Blauw-Zwart. Zo maakt HNB gewag van een vraagprijs van minstens 20 miljoen voor de 19-voudig international, een som waar de vicekampioen voor een binnenlandse transfer vast niet van wil afwijken. Zeker niet richting Jan Breydel. De zet van Yaremchuk zou dan ook een poging geweest zijn om AA Gent tot actie aan te manen. Met succes, want volgens HNB werd zijn contract tot 2023 in alle geheimhouding met twee jaar verlengd. De spits had zo zijn betere voorwaarden en belofte om volgende zomer te vertrekken beet, terwijl Michel Louwagie en co de vraagprijs hoog kunnen houden om het onderste uit de kan te slepen. Een win-winsituatie zeg maar. Met de onvrijwillige hulp van Club Brugge.

LEES OOK: Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Denkt u dat Yaremchuk zou passen bij Club Brugge?

Meest recent

Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

53
53
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

22
22
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

105
105
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

88
88
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

137
137
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

67
67
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

79
79
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

54
54
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

302
302
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

65
65
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

41
41
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

237
237
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

83
83
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

65
65
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

175
175
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

138
138
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

213
213
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

607
607
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

139
139
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

102
102
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

460
460
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

130
130
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

172
172
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

530
530

Meer sportnieuws