'Yaremchuk aangeboden bij Club Brugge voor geheime deal'

1510 stemmen
'Yaremchuk aangeboden bij Club Brugge voor geheime deal'

Drie dagen na de klap tegen Dinamo Kiev neemt Club Brugge het op tegen AA Gent. In de Slag om Vlaanderen rekenen de Buffalo's weer op Roman Yaremchuk om de boel open te breken, hoewel hij in acht wedstrijden tegen de aartsrivaal nog altijd aan nul doelpunten en assists zit. Blauw-Zwart draagt dus niet de voorkeur weg van de 25-jarige Oekraïner. Of toch?


Het Nieuwsblad gaat namelijk dieper in op een van de meest spraakmakende geruchten van vorige zomer, toen Yaremchuk nog zo snel mogelijk zijn weg naar de uitgang in de Ghelamco Arena probeerde te forceren. In die mate zelfs dat hij naar verluidt gespot werd in het Belfius Basecamp van de eeuwige concurrent uit Brugge. Of de aanvaller daar ook werkelijk zijn licht ging opsteken over een mogelijke overgang wordt niet verduidelijkt, maar Club was wel bereid om aan de krant te bevestigen dat Yaremchuk er effectief aangeboden werd. AA Gent laat dan weer weten dat de autoritaire koploper in de Jupiler Pro League nooit een bod uitbracht voor de gewilde prijsschutter, intussen toch alweer goed voor 14 doelpunten in 22 competitieduels dit seizoen.

Yaremchuk is allicht dan ook geen spek voor de bek van Blauw-Zwart. Zo maakt HNB gewag van een vraagprijs van minstens 20 miljoen voor de 19-voudig international, een som waar de vicekampioen voor een binnenlandse transfer vast niet van wil afwijken. Zeker niet richting Jan Breydel. De zet van Yaremchuk zou dan ook een poging geweest zijn om AA Gent tot actie aan te manen. Met succes, want volgens HNB werd zijn contract tot 2023 in alle geheimhouding met twee jaar verlengd. De spits had zo zijn betere voorwaarden en belofte om volgende zomer te vertrekken beet, terwijl Michel Louwagie en co de vraagprijs hoog kunnen houden om het onderste uit de kan te slepen. Een win-winsituatie zeg maar. Met de onvrijwillige hulp van Club Brugge.

LEES OOK: Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Denkt u dat Yaremchuk zou passen bij Club Brugge?

Meest recent

Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

15
15
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

38
38
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

63
63
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

44
44
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

127
127
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

115
115
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

352
352
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

451
451
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

248
248
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

443
443
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

430
430
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

566
566
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

247
247
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

80
80
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

243
243
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

298
298
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

149
149
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

391
391
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

160
160
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

244
244
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

659
659
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

123
123
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

327
327
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

210
210

Meer sportnieuws