'Yaremchuk aangeboden bij Club Brugge voor geheime deal'

1510
'Yaremchuk aangeboden bij Club Brugge voor geheime deal'

Drie dagen na de klap tegen Dinamo Kiev neemt Club Brugge het op tegen AA Gent. In de Slag om Vlaanderen rekenen de Buffalo's weer op Roman Yaremchuk om de boel open te breken, hoewel hij in acht wedstrijden tegen de aartsrivaal nog altijd aan nul doelpunten en assists zit. Blauw-Zwart draagt dus niet de voorkeur weg van de 25-jarige Oekraïner. Of toch?


Het Nieuwsblad gaat namelijk dieper in op een van de meest spraakmakende geruchten van vorige zomer, toen Yaremchuk nog zo snel mogelijk zijn weg naar de uitgang in de Ghelamco Arena probeerde te forceren. In die mate zelfs dat hij naar verluidt gespot werd in het Belfius Basecamp van de eeuwige concurrent uit Brugge. Of de aanvaller daar ook werkelijk zijn licht ging opsteken over een mogelijke overgang wordt niet verduidelijkt, maar Club was wel bereid om aan de krant te bevestigen dat Yaremchuk er effectief aangeboden werd. AA Gent laat dan weer weten dat de autoritaire koploper in de Jupiler Pro League nooit een bod uitbracht voor de gewilde prijsschutter, intussen toch alweer goed voor 14 doelpunten in 22 competitieduels dit seizoen.

Yaremchuk is allicht dan ook geen spek voor de bek van Blauw-Zwart. Zo maakt HNB gewag van een vraagprijs van minstens 20 miljoen voor de 19-voudig international, een som waar de vicekampioen voor een binnenlandse transfer vast niet van wil afwijken. Zeker niet richting Jan Breydel. De zet van Yaremchuk zou dan ook een poging geweest zijn om AA Gent tot actie aan te manen. Met succes, want volgens HNB werd zijn contract tot 2023 in alle geheimhouding met twee jaar verlengd. De spits had zo zijn betere voorwaarden en belofte om volgende zomer te vertrekken beet, terwijl Michel Louwagie en co de vraagprijs hoog kunnen houden om het onderste uit de kan te slepen. Een win-winsituatie zeg maar. Met de onvrijwillige hulp van Club Brugge.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Denkt u dat Yaremchuk zou passen bij Club Brugge?

Meest recent

Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

1
1
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

58
58
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

52
52
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

99
99
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

165
165
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

99
99
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

35
35
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

113
113
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

300
300
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

86
86
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

42
42
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

270
270
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

407
407
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

105
105
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

114
114
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

83
83
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

283
283
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

370
370
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

57
57
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

523
523
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

400
400
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

123
123
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

206
206
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

35
35

Meer sportnieuws