Opmars Zulte Waregem: "We hebben Play-Off I in het achterhoofd"

160 stemmen
Opmars Zulte Waregem:

De Jupiler Pro League is intussen al 28 speeldagen ver en de strijd de play-offs is nog steeds razend spannend. Club Brugge en Antwerpen lijken zekerheden voor Play-Off I, maar verder lijkt werkelijk alles nog open te liggen. Het verschil tussen plaats drie en plaats elf bedraagt amper vier punten en dus zijn er nog heel wat clubs die mogen dromen.


Zo is er bijvoorbeeld Zulte Waregem, dat in het begin van het seizoen nog een tijdje in de onderste regionen kampeerde. De voorbije weken zijn de West-Vlamingen dankzij een tien op twaalf echter opgeklommen naar de zevende plaats en ze zijn amper drie punten verwijderd van de top drie. Met dank aan Gianni Bruno, die dit seizoen al zestien keer scoorde.

"We praten er in de kleedkamer niet over, maar we hebben Play-Off I in het achterhoofd zitten", geeft de topschutter van Essevee toe aan RTBF. "Na die 0-6 tegen Club Brugge (op 20 september, nvdr) moest er een hartig woordje gepraat worden en daarna hebben we ons herpakt. Maar vandaag wil ik niet te ver vooruit kijken. We nemen het liever wedstrijd per wedstrijd. Dat is een cliché, maar als je te ver vooruit kijkt, dreig je stappen over te slaan en van de trap te vallen."

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

🚀

Kan Zulte Waregem Play-Off I halen?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

28
28
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

21
21
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

34
34
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

43
43
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

41
41
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

78
78
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

58
58
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

214
214
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

60
60
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

40
40
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

103
103
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

727
727
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

72
72
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

450
450
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

403
403
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

317
317
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

219
219
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

803
803
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

423
423
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws