Vandendriessche speelt open kaart over transfer naar KVK

door
Vandendriessche speelt open kaart over transfer naar KVK

KV Oostende is bezig aan een uitstekend seizoen, maar de Kustploeg dreigt komende zomer opnieuw te moeten bouwen aan de selectie. Een aantal belangrijke spelers zijn immers gehuurd en keren terug naar hun respectievelijke moederclubs, anderen zijn dan weer einde contract. Kevin Vandendriessche tekende inmiddels zelfs al bij een nieuwe ploeg.


De middenvelder was de voorbije jaren nochtans een belangrijke pion in de Diaz Arena en ook de voorbije maanden stond hij meermaals in de basiself, hij droeg zelfs regelmatig de aanvoerdersband. Maar Vandendriessche beschikte bij KVO over een aflopend contract. En dus zag KV Kortrijk zijn kans schoon om toe te slaan. Zo werd een overeenkomst met de 31-jarige Fransman afgesloten over een transfervrije overgang na het seizoen. De middenvelder werd er zelfs al officieel voorgesteld en tekende voor 2 seizoenen in het Guldensporenstadion.

In een uitgebreid interview op de Oostendse clubwebstek, gaf Vandendriessche nu zelf uitleg bij deze keuze. "Ik had best graag nog enkele seizoenen bij KVO gebleven maar de filosofie van het nieuwe bestuur is duidelijk. Ze zetten maximaal in op de jeugd en spelers ouder dan 30 krijgen louter eenjarige contracten aangeboden. Als ancien en aanvoerder hoopte ik ergens wel op een uitzondering, maar ze wijken niet van hun visie af, waar ik op zich ook wel respect voor heb. Ik moet echter aan mezelf en mijn familie denken en dan biedt een tweejarig contract gewoon meer zekerheid. KV Kortrijk bood me dat wél aan dus vandaar mijn keuze", aldus de Fransman.

LEES OOK: KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KVO had Vandendriessche niet mogen laten gaan ...

Meest recent

Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

20
20
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

16
16
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

16
16
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

22
22
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

75
75
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

174
174
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

80
80
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

128
128
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

96
96
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

80
80
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

188
188
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

70
70
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

16
16
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

44
44
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

19
19
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

158
158
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

145
145
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

101
101
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

158
158
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

300
300
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

279
279
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

72
72
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

126
126
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

233
233
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

150
150

Meer sportnieuws