'De Mil overweegt verrassing in basiself'

714 stemmen
'De Mil overweegt verrassing in basiself'

Club Brugge zal het tegen Dynamo Kiev zonder een resem basisspelers moeten doen. Blauw-Zwart zal met een onuitgegeven elftal moeten aantreden om de volgende ronde van de Europa League te halen.

Philippe Clement ontbreekt, maar het zijn vooral de spelers die out zijn die het hardst worden gemist. Rik De Mil kan geen beroep doen op Simon Mignolet, Mats Rits, Stefano Denswil, Matej Mitrovic, Hans Vanaken, Noa Lang en Charles De Ketelaere. Tahith Chong is niet ingeschreven in Europa.

Ignace Van der Brempt krijgt zo goed als zeker een kans in de basis. Het mogelijk elftal van Club ziet er volgens Het Laatste Nieuws als volgt uit: Horvath, Mata, Kossounou, Mechele, Ricca, Balanta, Vormer, Dirar, Van der Brempt, Dost, Okereke. In de heenmatch werd het 1-1, dus de bezoekers moeten alvast één keer scoren in Brugge.

UPDATE 11u

HLN verwacht dus bovenstaande opstelling van Club tegen Dynamo Kiev vanavond, en daar zijn ze het bij Het Nieuwsblad helemaal mee eens. Daar wordt dus dezelfde opstelling verwacht. Niet onlogisch, gezien door de vele afwezigen er weinig kans is op verrassingen.

Maar tóch houden ze daar rekening mee bij Het Nieuwsblad. Want hoewel zowel Nabil Dirar als David Okereke aan de aftrap worden verwacht, sluit men bij de krant niet uit dat zij straks alsnog op de bank zitten. Daarvan zouden dan Thomas Van Den Keybus en/of Youssouph Badji kunnen profiteren, en een plaats in de basis krijgen.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Zal De Mil verrassen?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

11
11
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

39
39
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

325
325
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

29
29
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

40
40
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

272
272
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

399
399
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

480
480
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

793
793
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

104
104
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

517
517
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

51
51
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

96
96
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

136
136
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

92
92
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

145
145
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

389
389
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

705
705
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

293
293
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

497
497
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

402
402
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

226
226
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

106
106
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

102
102
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws