'De Mil overweegt verrassing in basiself'

door
'De Mil overweegt verrassing in basiself'

Club Brugge zal het tegen Dynamo Kiev zonder een resem basisspelers moeten doen. Blauw-Zwart zal met een onuitgegeven elftal moeten aantreden om de volgende ronde van de Europa League te halen.

Philippe Clement ontbreekt, maar het zijn vooral de spelers die out zijn die het hardst worden gemist. Rik De Mil kan geen beroep doen op Simon Mignolet, Mats Rits, Stefano Denswil, Matej Mitrovic, Hans Vanaken, Noa Lang en Charles De Ketelaere. Tahith Chong is niet ingeschreven in Europa.

Ignace Van der Brempt krijgt zo goed als zeker een kans in de basis. Het mogelijk elftal van Club ziet er volgens Het Laatste Nieuws als volgt uit: Horvath, Mata, Kossounou, Mechele, Ricca, Balanta, Vormer, Dirar, Van der Brempt, Dost, Okereke. In de heenmatch werd het 1-1, dus de bezoekers moeten alvast één keer scoren in Brugge.

UPDATE 11u

HLN verwacht dus bovenstaande opstelling van Club tegen Dynamo Kiev vanavond, en daar zijn ze het bij Het Nieuwsblad helemaal mee eens. Daar wordt dus dezelfde opstelling verwacht. Niet onlogisch, gezien door de vele afwezigen er weinig kans is op verrassingen.

Maar tóch houden ze daar rekening mee bij Het Nieuwsblad. Want hoewel zowel Nabil Dirar als David Okereke aan de aftrap worden verwacht, sluit men bij de krant niet uit dat zij straks alsnog op de bank zitten. Daarvan zouden dan Thomas Van Den Keybus en/of Youssouph Badji kunnen profiteren, en een plaats in de basis krijgen.

LEES OOK: Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Zal De Mil verrassen?

Meest recent

Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

7
7
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

250
250
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

9
9
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

54
54
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

19
19
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

140
140
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

54
54
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

88
88
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

98
98
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

99
99
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

84
84
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

210
210
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

34
34
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

254
254
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

157
157
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

131
131
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

163
163
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

142
142
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

111
111
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

287
287
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

398
398
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

53
53
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

215
215
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

197
197
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

256
256

Meer sportnieuws