Vercauteren vreest niet voor LZ7: "Hij is volwassen genoeg"

193 stemmen
Vercauteren vreest niet voor LZ7:

Antwerp reisde woensdag af naar Glasgow, waar het stiekem hoopt op een stunt in de Europa League. Om zich nog te kwalificeren voor de achtste finales zal het immers Rangers met twee doelpunten verschil moeten verslaan, iets wat dit seizoen nog geen enkele ploeg gelukt is. De Great Old rekent daarvoor op een extra wapen in de persoon van Didier Lamkel Zé.

Het Kameroense woelwater was in de heenmatch nog geschorst omwille van een rode kaart in de voorrondes tegen AZ vorig seizoen, maar kan in het Ibrox zijn eerste Europese minuten van het seizoen maken. Bij Antwerp hopen ze dat Lamkel Zé er met zijn snelheid en acties brokken kan maken in de defensie van Rangers, maar die zijn al gewaarschuwd.

En dat nota bene door een ex-speler van Antwerp, die uitlegt hoe Rangers Lamkel Zé aan banden kan leggen. "Hij is een ongelooflijke speler, maar hij is knettergek. Hij gaat zo vaak door het lint. Als verdediger moet je hem gewoon gek maken", stelt Dieter Van Tornhout tegenover de Daily Record. "Misschien zullen ze dan een reactie kunnen losmaken, maar de keerzijde is dat als hij een goede dag heeft en dat naast zich neer kan leggen, dat het dan de verdedigers van Rangers zullen zijn die met een probleem zitten."

UPDATE 20u30

Van Tornhout tipte Rangers dus over hoe ze Lamkel Zé zouden kunnen uitdagen. Je kan hem niet helemaal ongelijk geven over zijn reden, maar Antwerp-coach Frank Vercauteren vreest alvast niet dat de Kameroener in die val zou trappen, mocht die al gelegd worden.

"Ik ga daar niet veel tijd aan besteden. Hij is volwassen genoeg om daar tegen te kunnen”, klinkt het namelijk tegenover Sporza. “Hij weet dat ze hem elke wedstrijd proberen uit te dagen en dat is iets dat we elke week tegen hem herhalen."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Ziet u Lamkel Zé zich daaraan te laten vangen?

Meest recent

Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

4
4
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

39
39
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

23
23
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

53
53
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

224
224
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

351
351
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

65
65
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

207
207
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

395
395
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

207
207
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

131
131
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

337
337
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

367
367
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

156
156
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

411
411
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

92
92
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

327
327
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

365
365
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

517
517
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

166
166
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

262
262
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

189
189
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

952
952
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

220
220
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

367
367

Meer sportnieuws