Vercauteren vreest niet voor LZ7: "Hij is volwassen genoeg"

193 stemmen
Vercauteren vreest niet voor LZ7:

Antwerp reisde woensdag af naar Glasgow, waar het stiekem hoopt op een stunt in de Europa League. Om zich nog te kwalificeren voor de achtste finales zal het immers Rangers met twee doelpunten verschil moeten verslaan, iets wat dit seizoen nog geen enkele ploeg gelukt is. De Great Old rekent daarvoor op een extra wapen in de persoon van Didier Lamkel Zé.

Het Kameroense woelwater was in de heenmatch nog geschorst omwille van een rode kaart in de voorrondes tegen AZ vorig seizoen, maar kan in het Ibrox zijn eerste Europese minuten van het seizoen maken. Bij Antwerp hopen ze dat Lamkel Zé er met zijn snelheid en acties brokken kan maken in de defensie van Rangers, maar die zijn al gewaarschuwd.

En dat nota bene door een ex-speler van Antwerp, die uitlegt hoe Rangers Lamkel Zé aan banden kan leggen. "Hij is een ongelooflijke speler, maar hij is knettergek. Hij gaat zo vaak door het lint. Als verdediger moet je hem gewoon gek maken", stelt Dieter Van Tornhout tegenover de Daily Record. "Misschien zullen ze dan een reactie kunnen losmaken, maar de keerzijde is dat als hij een goede dag heeft en dat naast zich neer kan leggen, dat het dan de verdedigers van Rangers zullen zijn die met een probleem zitten."

UPDATE 20u30

Van Tornhout tipte Rangers dus over hoe ze Lamkel Zé zouden kunnen uitdagen. Je kan hem niet helemaal ongelijk geven over zijn reden, maar Antwerp-coach Frank Vercauteren vreest alvast niet dat de Kameroener in die val zou trappen, mocht die al gelegd worden.

"Ik ga daar niet veel tijd aan besteden. Hij is volwassen genoeg om daar tegen te kunnen”, klinkt het namelijk tegenover Sporza. “Hij weet dat ze hem elke wedstrijd proberen uit te dagen en dat is iets dat we elke week tegen hem herhalen."

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Ziet u Lamkel Zé zich daaraan te laten vangen?

Meest recent

Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

30
30
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

153
153
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

53
53
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

41
41
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

389
389
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

63
63
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

214
214
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

45
45
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

234
234
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

170
170
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

111
111
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

691
691
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

175
175
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

170
170
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1079
1079
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

690
690
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

460
460
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

852
852
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

853
853
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

140
140
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

502
502
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

821
821

Meer sportnieuws