Vercauteren vreest niet voor LZ7: "Hij is volwassen genoeg"

door
Vercauteren vreest niet voor LZ7:

Antwerp reisde woensdag af naar Glasgow, waar het stiekem hoopt op een stunt in de Europa League. Om zich nog te kwalificeren voor de achtste finales zal het immers Rangers met twee doelpunten verschil moeten verslaan, iets wat dit seizoen nog geen enkele ploeg gelukt is. De Great Old rekent daarvoor op een extra wapen in de persoon van Didier Lamkel Zé.

Het Kameroense woelwater was in de heenmatch nog geschorst omwille van een rode kaart in de voorrondes tegen AZ vorig seizoen, maar kan in het Ibrox zijn eerste Europese minuten van het seizoen maken. Bij Antwerp hopen ze dat Lamkel Zé er met zijn snelheid en acties brokken kan maken in de defensie van Rangers, maar die zijn al gewaarschuwd.

En dat nota bene door een ex-speler van Antwerp, die uitlegt hoe Rangers Lamkel Zé aan banden kan leggen. "Hij is een ongelooflijke speler, maar hij is knettergek. Hij gaat zo vaak door het lint. Als verdediger moet je hem gewoon gek maken", stelt Dieter Van Tornhout tegenover de Daily Record. "Misschien zullen ze dan een reactie kunnen losmaken, maar de keerzijde is dat als hij een goede dag heeft en dat naast zich neer kan leggen, dat het dan de verdedigers van Rangers zullen zijn die met een probleem zitten."

UPDATE 20u30

Van Tornhout tipte Rangers dus over hoe ze Lamkel Zé zouden kunnen uitdagen. Je kan hem niet helemaal ongelijk geven over zijn reden, maar Antwerp-coach Frank Vercauteren vreest alvast niet dat de Kameroener in die val zou trappen, mocht die al gelegd worden.

"Ik ga daar niet veel tijd aan besteden. Hij is volwassen genoeg om daar tegen te kunnen”, klinkt het namelijk tegenover Sporza. “Hij weet dat ze hem elke wedstrijd proberen uit te dagen en dat is iets dat we elke week tegen hem herhalen."

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Ziet u Lamkel Zé zich daaraan te laten vangen?

Meest recent

Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

20
20
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

67
67
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

115
115
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

48
48
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

102
102
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

222
222
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

71
71
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

214
214
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

140
140
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

145
145
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

350
350
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

159
159
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

282
282
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

151
151
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

189
189
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

368
368
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

505
505
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

112
112
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

424
424
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

330
330
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

723
723
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

206
206
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

209
209

Meer sportnieuws