Gerrard verstuurt waarschuwing richting Antwerp

337 stemmen
Gerrard verstuurt waarschuwing richting Antwerp

Antwerp FC reisde woensdagmiddag af naar Glasgow, waar het donderdagavond tegen Rangers zal strijden om een ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. Voor de Great Old staat wel een loodzware klus op het programma. In de heenwedstrijd ging het immers met 3-4 onderuit.


En dus zal de ploeg van coach Frank Vercauteren zelf minstens twee keer moeten scoren én geen tegentreffer mogen slikken om zich alsnog te kwalificeren. Een loodzware opdracht, zeker gezien de stevige thuisreputatie van Rangers. En toch blijft men in het Schotse kamp ook op zijn hoede. Een vroege tegentreffer zou bijvoorbeeld al meteen voor de nodige druk zorgen. Bovendien slikte de leider in de Premiership in de heenmatch ook al drie tegentreffers.

Toch is coach Steven Gerrard niet van plan om zich in te graven. Zo waarschuwde hij Antwerp op zijn persbabbel dat Rangers wel degelijk vol voor de zege zal gaan. "We gaan niet afwachtend spelen. We willen agressief spelen en aanvallen. Wij willen de match in handen nemen en onze fans blij maken. We zullen in de openingsfase zien hoe Antwerp het wil aanpakken. De spelers zullen slim moeten zijn. Als ze druk komen zetten op ons, moeten we proberen om de ruimte te gebruiken. Maar we zijn ook klaar als ze meer gesloten komen spelen en op de counter mikken", aldus de Engelse trainer.

LEES OOK: 'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Antwerp moet vol ten aanval trekken op Ibrox Park ...

Meest recent

Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

4
4
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos heeft de tweede speelronde van het WK 2026 op gang getrapt ...

26
26
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

70
70
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

31
31
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

249
249
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

233
233
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

264
264
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

130
130
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

432
432
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

206
206
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

749
749
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

292
292
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

537
537
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

373
373
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

135
135
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

634
634
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

265
265
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

189
189
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

144
144
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

557
557
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

82
82
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

261
261
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

253
253

Meer sportnieuws