Ex-ploegmaat doet boekje open: "Hazard kon beste ter wereld zijn"

1904 stemmen
Ex-ploegmaat doet boekje open:

Eden Hazard kan de hoge verwachtingen bij Real Madrid voorlopig niet waarmaken. Dat heeft grotendeels te maken met het vele blessureleed, maar ook wanneer hij fit was kon de Rode Duivel zijn stempel amper drukken. Ex-ploegmaat Filipe Luis heeft wel een idee waarom het niet wil lukken aan de absolute top.


De Braziliaanse vleugelback deelde bij Chelsea FC een tijdlang de kleedkamer met Hazard. Daar geraakte hij onder de indruk van zijn talent, maar ook het gebrek aan beroepsernst viel hem op. "Hij trainde niet goed, warmde voor de wedstrijd op terwijl zijn veters niet eens gebonden waren en vijf minuten voor de wedstrijd zat hij Mario Kart te spelen in de kleedkamer. Maar als de match begon kon niemand de bal van hem afpakken. Hij dribbelde drie of vier spelers en besliste zo de wedstrijden in zijn eentje", vertelt Luis bij The Daily Mail.

Volgens de 35-jarige Braziliaan heeft Hazard de kwaliteiten om bij de beste spelers te wereld te horen. Maar de drang om zich bij de absolute top te scharen ontbreekt bij onze landgenoot. "Samen met Neymar is Hazard één van de beste spelers met wie ik ooit samenspeelde. Hij hoort in de categorie van Messi. Hij heeft zoveel talent. Maar misschien ontbreekt het hem aan ambitie om te zeggen: 'ik word de beste speler ter wereld'. Want dat zou hij zeker kunnen zijn", aldus Luis.

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Denkt u dat Hazard alsnog zal ontbolsteren bij Real?

Meest recent

'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

18
18
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

138
138
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

15
15
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

84
84
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

62
62
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

157
157
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

966
966
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

77
77
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

228
228
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

346
346
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

53
53
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

307
307
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

146
146
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

392
392
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

296
296
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

466
466
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

482
482
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

252
252
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

77
77
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

114
114
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

195
195
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

69
69
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

77
77
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

564
564

Meer sportnieuws