Ex-ploegmaat doet boekje open: "Hazard kon beste ter wereld zijn"

1904
Ex-ploegmaat doet boekje open:

Eden Hazard kan de hoge verwachtingen bij Real Madrid voorlopig niet waarmaken. Dat heeft grotendeels te maken met het vele blessureleed, maar ook wanneer hij fit was kon de Rode Duivel zijn stempel amper drukken. Ex-ploegmaat Filipe Luis heeft wel een idee waarom het niet wil lukken aan de absolute top.


De Braziliaanse vleugelback deelde bij Chelsea FC een tijdlang de kleedkamer met Hazard. Daar geraakte hij onder de indruk van zijn talent, maar ook het gebrek aan beroepsernst viel hem op. "Hij trainde niet goed, warmde voor de wedstrijd op terwijl zijn veters niet eens gebonden waren en vijf minuten voor de wedstrijd zat hij Mario Kart te spelen in de kleedkamer. Maar als de match begon kon niemand de bal van hem afpakken. Hij dribbelde drie of vier spelers en besliste zo de wedstrijden in zijn eentje", vertelt Luis bij The Daily Mail.

Volgens de 35-jarige Braziliaan heeft Hazard de kwaliteiten om bij de beste spelers te wereld te horen. Maar de drang om zich bij de absolute top te scharen ontbreekt bij onze landgenoot. "Samen met Neymar is Hazard één van de beste spelers met wie ik ooit samenspeelde. Hij hoort in de categorie van Messi. Hij heeft zoveel talent. Maar misschien ontbreekt het hem aan ambitie om te zeggen: 'ik word de beste speler ter wereld'. Want dat zou hij zeker kunnen zijn", aldus Luis.

LEES OOK: Chelsea bekert voort: hoofdrol Penders in duel met 9 goals

Denkt u dat Hazard alsnog zal ontbolsteren bij Real?

Meest recent

Compper met opvallende reactie: "Dat lijkt misschien vreemd"

Royal Antwerp FC moet dit weekend aan de bak tegen Club Brugge. De Great Old heeft er een paar ...

19
19
Bruno velt oordeel over nipte zege van Anderlecht

RSC Anderlecht wist na het puntenverlies tegen KRC Genk weer aan te knopen met een zege tegen KV ...

200
200
Omobamidele: "Dit maakt op het einde het verschil"

RSC Anderlecht won met 0-1 van KV Mechelen. Het was voetbaltechnisch een bijzonder matige pot ...

89
89
Matig Anderlecht pakt zege na zeer povere pot voetbal

In de Jupiler Pro League openden KV Mechelen en RSC Anderlecht vanavond de zesde speeldag. Beide ...

94
94
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"

Vincent Kompany is een adept van aanvallend voetbal. Dat was zo bij RSC Anderlecht, Burnley en zeker ...

38
38
KV Kortrijk onder druk: Jonckheere ziet oorzaken voor zwakke start

KV Kortrijk is het seizoen begonnen met een nul op vijftien. Het belooft een moeilijk seizoen te ...

47
47
Beerschot en Dender zetten titelambities kracht bij

Om 20u stonden er twee matchen op het programma in de Challenger Pro League. Er was de beladen ...

67
67
RSCA op voorsprong, fans willen één speler in de ploeg

KV Mechelen en RSC Anderlecht begonnen om 20u45 aan hun zesde competitiepartij van het seizoen. De ...

158
158
Thorup looft nieuwkomer: "Was alvast veelbelovend"

KRC Genk pakte vorige week een punt op het veld van RSC Anderlecht, wat al bij al toch gevleid was. ...

103
103
Vertrek in de maak bij Anderlecht: "In januari transfer"

Bij RSC Anderlecht zitten ze nog met een aantal overbodige spelers. Antoine Sibierski hoopt hen in ...

196
196
Wat met El Hadj bij Union SG? Hubert speelt open kaart

Anouar Ait El Hadj aasde de afgelopen transferpriode op een vertrek bij Union SG. Hij voelde zich ...

104
104
‘Leko gooit Club Brugge-speler per direct uit zijn elftal’

Ivan Leko heeft na de Europese opener meteen hard ingegrepen bij Club Brugge. Een speler die enkele ...

657
657
Bruno maakt ploeg bekend: één wissel bij Anderlecht

Om 20u45 staat de altijd beladen partij tussen KV Mechelen en RSC Anderlecht op het programma. Beide ...

85
85
Vanhoutte zorgt voor veel reacties met opvallend beeld

Charles Vanhoutte beleeft momenteel een bijzonder hoofdstuk in zijn carrière. De Belgische ...

50
50
STVV pakt uit met héél verrassend initiatief

STVV heeft zopas straf nieuws meegedeeld. De Kanaries pakken uit met een documentaire over het ...

50
50
Transfers voor James Rodriguez, Coutinho én Mata

De transferperiode ligt achter de rug in de meeste landen, maar in sommige competities kan men wel ...

25
25
KRC Genk versus AA Gent: Thorup en De Mil slijpen messen

Komend weekend staan er heel wat interessante affiches op het programma, maar de voornaamste ...

171
171
Compper deelt dubbele opsteker uit ziekenboeg Antwerp

Antwerp begon voortvarend aan het seizoen, maar behalve het abrupte afscheid van Marc Overmars is ...

195
195
De Mil dropt hints: grote comeback(s) bij AA Gent?

Na vijf speeldagen pronkt KAA Gent nog steeds met een foutloos rapport, een lijn die de fiere ...

336
336
Leko houdt adem in: sterkhouder Club Brugge langer out?

Club Brugge wil de nederlaag tegen Aston Villa snel doorspoelen, en dus moet Antwerp er straks aan ...

395
395
Romeo Vermant stuurt zinderende boodschap de wereld in

Er lijkt opnieuw iets veranderd rond Romeo Vermant. De aanvaller beleefde een zomer waarin er ...

524
524
'Bruno grijpt in: nieuwkomer aan aftrap bij Anderlecht'

Na een magere zeven op 15 staat de druk al op de ketel bij RSC Anderlecht, dat vrijdag op bezoek ...

487
487
Golden Boy: Club Brugge, Anderlecht & Genk in top 100

Tijdens de voorbije zomermercato deed de Jupiler Pro League zijn reputatie als kweekvijver van ...

455
455
'Van Gucht en VTM clashen: “Vuilbak gaat open'

Ruben Van Gucht lijkt nog lang niet klaar met de gebeurtenissen die zich achter de schermen hebben ...

420
420
Leko geeft update over Vanaken voor Antwerp én Genk

Hans Vanaken werd in de Champions League-clash tegen Aston Villa naar de kant gehaald. De aanvoerder ...

405
405

Meer sportnieuws