'Club moet toch vrezen na laatste corona-testronde'

door
'Club moet toch vrezen na laatste corona-testronde'

Club Brugge blijft onstopbaar in de Jupiler Pro League en deed maandagavond opnieuw gouden zaken in het klassement. Terwijl de concurrentie met punten smodderde, boekte Blauw-Zwart met een droge 3-0 tegen OH Leuven zijn negende competitiezege op rij. En dat terwijl de coach, zijn staf én vijf spelers nog in quarantaine zitten.


De vlotte overwinning tegen OHL doet dus het beste vermoeden voor de terugwedstrijd tegen Dynamo Kiev van aanstaande donderdag. En achteraf had interim-trainer Rik De Mil nog meer goed nieuws over die Europese opdracht: zo is de kans bestaande dat Blauw-Zwart toch enkele besmette spelers zal recupereren. "Sommige jongens zijn aan de beterhand, maar andere jongens hebben nog ziekteverschijnselen. Dinsdag worden ze opnieuw getest", vertelde hij op de officiële clubwebstek. De Mil hoopt toch zeker één à twee spelers te kunnen recupereren.

UPDATE 24/02
Woensdagvoormiddag krijgt Club Brugge de resultaten te horen van de laatste testronde van de UEFA. Normaal gezien zijn die bekend nog voor de training van start gaat. Maar hoewel De Mil hoopvol was om één of twee spelers te recupereren, acht men die kans bij Het Nieuwsblad miniem. Zo zouden Vanaken en co ten vroegste pas voor de wedstrijd van zondag tegen AA Gent terug beschikbaar zijn. Uitsluitsel is er echter nog niet, voorlopig houdt men dan ook de vingers gekruist. Extra corona-gevallen worden in ieder geval niet verwacht.

LEES OOK: Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Club heeft het vijftal niet nodig om Kiev te kloppen ...

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

55
55
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

93
93
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

33
33
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

45
45
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

108
108
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

91
91
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

12
12
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

29
29
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

81
81
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

182
182
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

48
48
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

420
420
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

43
43
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

250
250
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

49
49
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

46
46
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

59
59
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

296
296
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

82
82
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

38
38
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

244
244
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

172
172
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

299
299
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

110
110
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

74
74

Meer sportnieuws