'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

door
'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge is bezig aan een geweldig seizoen en blijft op meerdere fronten meestrijden, de landstitel lijkt zelfs nu al binnen handbereik te liggen. Die goede prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Een aantal spelers zijn inmiddels zelfs al grof wild geworden op de transfermarkt.


Zo doken de voorbije dagen bijvoorbeeld heel wat geruchten op omtrent Odilon Kossonou. De 20-jarige Ivoriaan is dan ook bezig aan een beresterk seizoen in de Brugse defensie en beschikt bovendien over de nodige progressiemarge. Hij zou nu al op de lijstjes staan van verschillende ploegen zoals Arsenal FC, Wolverhampton Wanderers, Internazionale en AC Milan. Vooral die laatste ploeg blijkt behoorlijk concreet, de Milanezen zouden zelfs bereid zijn om plaats te maken voor de sterkhouder van Club.

Zo stelt Pianeta Milan dat Alessio Romagnoli komende zomer wel eens verkocht kan worden. Die staat doorgaans weliswaar in de basis bij de Rossoneri, maar is de laatste weken niet zo goed bezig. Bovendien loopt zijn contract medio 2022 af. Indien een verlenging uitblijft, zou Milan hem dus in de volgende mercato moeten verpatsen om te voorkomen dat hij gratis de deur uitwandelt. De aanvoerder zou overigens een aanzienlijke loonsverhoging eisen, waardoor een verlenging niet evident is.

Sportief directeur Paolo Maldini speurt dan ook naar alternatieven en zou behoorlijk enthousiast zijn over Kossounou. Maar dan zullen de Milanezen wel een smak geld moeten neerleggen. Hoewel zijn marktwaarde geschat wordt tussen de 8 en 10 miljoen euro, lijkt Club volgens eerdere berichten minstens 20 miljoen euro te vragen. Afwachten of de huidige nummer twee in de Serie A zover wil gaan.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

11
11
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

45
45
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

19
19
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

125
125
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

37
37
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

45
45
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

196
196
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

62
62
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

35
35
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

58
58
Stijnen dolgelukkig: "Hij is JPL-materiaal, zonder discussie"

Patro Eisden won met 4-0 van Francs Borains en plaatste zich zo voor het derde jaar op rij voor de ...

85
85
El Hadj verrast iedereen met deze transferboodschap

Bij Union SG verloren ze de afgelopen jaren veel aanvallende kwaliteit. De Brusselaars rekenen voor ...

124
124
Taravel krijgt signaal: herstelt hij fout tegen KV Mechelen?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen KV Mechelen. Jérémy Taravel maakte de ...

118
118
Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Union SG en Club Brugge nemen het morgenavond tegen elkaar op in het Dudenpark. Een duel dat al ...

309
309
El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Zakaria El Ouahdi gaat KRC Genk in de zomer wellicht verlaten. Er worden heel wat ploegen aan hem ...

148
148
Anderlecht slaat toe en shopt weer bij Ajax

Bij RSC Anderlecht zijn ze achter de schermen heel druk bezig met het aantrekken van nieuwe mensen. ...

354
354
Raman zag fenomeen bij Anderlecht: “Eén van de besten"

Benito Raman kende een degelijke periode bij RSC Anderlecht. De aanvaller kende er jaren waarbij ...

139
139
'Union SG verrast: bankzitter op weg naar Bundesliga'

Union SG hoopt dit weekend een zeer goede zaak te doen in de titelstrijd, maar achter de schermen ...

73
73
WK-ganger én grotere marktwaarde voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht was de zomermercato geen groot succes. Paars-Wit heeft volgende zomer weer heel ...

113
113
Robben looft Kompany en ziet één grote kwaliteit

Vincent Kompany is op weg om een van de meest iconische trainers uit de geschiedenis van Bayern ...

109
109
Van Holsbeeck geeft De Cat gouden tip voor transfer

Zal Nathan De Cat RSC Anderlecht in de zomer al verlaten? Die kans is zeker aanwezig. Herman Van ...

171
171
Van Gucht in liefdesdrama: Charlotte gaat vol in de aanval

Is er een pittige liefdesstrijd op gang gekomen in het leven van Ruben Van Gucht? De VRT-presentator ...

120
120
TRANSFERUURTJE: Nieuwe TD voor RSCA, Real kiest nieuwe coach

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Verhaeghe strooit met lof voor twee Club Brugge-pionnen

Club Brugge neemt het maandag in een historische finale op tegen Real Madrid. Club NXT won in de ...

333
333
Raman verbaast met opvallende woorden voor Anderlecht

Benito Raman heeft een verleden bij onder meer KAA Gent en RSC Anderlecht. Die laatstgenoemde is ...

185
185

Meer sportnieuws