'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

door
'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge is bezig aan een geweldig seizoen en blijft op meerdere fronten meestrijden, de landstitel lijkt zelfs nu al binnen handbereik te liggen. Die goede prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Een aantal spelers zijn inmiddels zelfs al grof wild geworden op de transfermarkt.


Zo doken de voorbije dagen bijvoorbeeld heel wat geruchten op omtrent Odilon Kossonou. De 20-jarige Ivoriaan is dan ook bezig aan een beresterk seizoen in de Brugse defensie en beschikt bovendien over de nodige progressiemarge. Hij zou nu al op de lijstjes staan van verschillende ploegen zoals Arsenal FC, Wolverhampton Wanderers, Internazionale en AC Milan. Vooral die laatste ploeg blijkt behoorlijk concreet, de Milanezen zouden zelfs bereid zijn om plaats te maken voor de sterkhouder van Club.

Zo stelt Pianeta Milan dat Alessio Romagnoli komende zomer wel eens verkocht kan worden. Die staat doorgaans weliswaar in de basis bij de Rossoneri, maar is de laatste weken niet zo goed bezig. Bovendien loopt zijn contract medio 2022 af. Indien een verlenging uitblijft, zou Milan hem dus in de volgende mercato moeten verpatsen om te voorkomen dat hij gratis de deur uitwandelt. De aanvoerder zou overigens een aanzienlijke loonsverhoging eisen, waardoor een verlenging niet evident is.

Sportief directeur Paolo Maldini speurt dan ook naar alternatieven en zou behoorlijk enthousiast zijn over Kossounou. Maar dan zullen de Milanezen wel een smak geld moeten neerleggen. Hoewel zijn marktwaarde geschat wordt tussen de 8 en 10 miljoen euro, lijkt Club volgens eerdere berichten minstens 20 miljoen euro te vragen. Afwachten of de huidige nummer twee in de Serie A zover wil gaan.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

5
5
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

25
25
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

112
112
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

292
292
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

102
102
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

721
721
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

158
158
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

645
645
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

66
66
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

224
224
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

177
177
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

570
570
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

207
207
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

558
558
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

174
174
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws