'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

door stemmen
'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge is bezig aan een geweldig seizoen en blijft op meerdere fronten meestrijden, de landstitel lijkt zelfs nu al binnen handbereik te liggen. Die goede prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Een aantal spelers zijn inmiddels zelfs al grof wild geworden op de transfermarkt.


Zo doken de voorbije dagen bijvoorbeeld heel wat geruchten op omtrent Odilon Kossonou. De 20-jarige Ivoriaan is dan ook bezig aan een beresterk seizoen in de Brugse defensie en beschikt bovendien over de nodige progressiemarge. Hij zou nu al op de lijstjes staan van verschillende ploegen zoals Arsenal FC, Wolverhampton Wanderers, Internazionale en AC Milan. Vooral die laatste ploeg blijkt behoorlijk concreet, de Milanezen zouden zelfs bereid zijn om plaats te maken voor de sterkhouder van Club.

Zo stelt Pianeta Milan dat Alessio Romagnoli komende zomer wel eens verkocht kan worden. Die staat doorgaans weliswaar in de basis bij de Rossoneri, maar is de laatste weken niet zo goed bezig. Bovendien loopt zijn contract medio 2022 af. Indien een verlenging uitblijft, zou Milan hem dus in de volgende mercato moeten verpatsen om te voorkomen dat hij gratis de deur uitwandelt. De aanvoerder zou overigens een aanzienlijke loonsverhoging eisen, waardoor een verlenging niet evident is.

Sportief directeur Paolo Maldini speurt dan ook naar alternatieven en zou behoorlijk enthousiast zijn over Kossounou. Maar dan zullen de Milanezen wel een smak geld moeten neerleggen. Hoewel zijn marktwaarde geschat wordt tussen de 8 en 10 miljoen euro, lijkt Club volgens eerdere berichten minstens 20 miljoen euro te vragen. Afwachten of de huidige nummer twee in de Serie A zover wil gaan.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

19
19
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

43
43
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

75
75
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

59
59
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

155
155
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

176
176
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

136
136
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

122
122
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

469
469
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

684
684
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

405
405
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

209
209
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

123
123
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

415
415
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

301
301
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

431
431
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

438
438
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws