'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

1426 stemmen
'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge is bezig aan een geweldig seizoen en blijft op meerdere fronten meestrijden, de landstitel lijkt zelfs nu al binnen handbereik te liggen. Die goede prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Een aantal spelers zijn inmiddels zelfs al grof wild geworden op de transfermarkt.


Zo doken de voorbije dagen bijvoorbeeld heel wat geruchten op omtrent Odilon Kossonou. De 20-jarige Ivoriaan is dan ook bezig aan een beresterk seizoen in de Brugse defensie en beschikt bovendien over de nodige progressiemarge. Hij zou nu al op de lijstjes staan van verschillende ploegen zoals Arsenal FC, Wolverhampton Wanderers, Internazionale en AC Milan. Vooral die laatste ploeg blijkt behoorlijk concreet, de Milanezen zouden zelfs bereid zijn om plaats te maken voor de sterkhouder van Club.

Zo stelt Pianeta Milan dat Alessio Romagnoli komende zomer wel eens verkocht kan worden. Die staat doorgaans weliswaar in de basis bij de Rossoneri, maar is de laatste weken niet zo goed bezig. Bovendien loopt zijn contract medio 2022 af. Indien een verlenging uitblijft, zou Milan hem dus in de volgende mercato moeten verpatsen om te voorkomen dat hij gratis de deur uitwandelt. De aanvoerder zou overigens een aanzienlijke loonsverhoging eisen, waardoor een verlenging niet evident is.

Sportief directeur Paolo Maldini speurt dan ook naar alternatieven en zou behoorlijk enthousiast zijn over Kossounou. Maar dan zullen de Milanezen wel een smak geld moeten neerleggen. Hoewel zijn marktwaarde geschat wordt tussen de 8 en 10 miljoen euro, lijkt Club volgens eerdere berichten minstens 20 miljoen euro te vragen. Afwachten of de huidige nummer twee in de Serie A zover wil gaan.

LEES OOK: ‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

0
0
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

20
20
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

192
192
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

267
267
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

57
57
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

85
85
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

563
563
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

69
69
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

56
56
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

124
124
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

110
110
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

103
103
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

91
91
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

129
129
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

209
209
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

262
262
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

618
618
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

195
195
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

576
576
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

932
932

Meer sportnieuws