'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

1426 stemmen
'Milan wil plaats maken voor sterkhouder Club Brugge'

Club Brugge is bezig aan een geweldig seizoen en blijft op meerdere fronten meestrijden, de landstitel lijkt zelfs nu al binnen handbereik te liggen. Die goede prestaties zijn ook in het buitenland niet onopgemerkt gebleven. Een aantal spelers zijn inmiddels zelfs al grof wild geworden op de transfermarkt.


Zo doken de voorbije dagen bijvoorbeeld heel wat geruchten op omtrent Odilon Kossonou. De 20-jarige Ivoriaan is dan ook bezig aan een beresterk seizoen in de Brugse defensie en beschikt bovendien over de nodige progressiemarge. Hij zou nu al op de lijstjes staan van verschillende ploegen zoals Arsenal FC, Wolverhampton Wanderers, Internazionale en AC Milan. Vooral die laatste ploeg blijkt behoorlijk concreet, de Milanezen zouden zelfs bereid zijn om plaats te maken voor de sterkhouder van Club.

Zo stelt Pianeta Milan dat Alessio Romagnoli komende zomer wel eens verkocht kan worden. Die staat doorgaans weliswaar in de basis bij de Rossoneri, maar is de laatste weken niet zo goed bezig. Bovendien loopt zijn contract medio 2022 af. Indien een verlenging uitblijft, zou Milan hem dus in de volgende mercato moeten verpatsen om te voorkomen dat hij gratis de deur uitwandelt. De aanvoerder zou overigens een aanzienlijke loonsverhoging eisen, waardoor een verlenging niet evident is.

Sportief directeur Paolo Maldini speurt dan ook naar alternatieven en zou behoorlijk enthousiast zijn over Kossounou. Maar dan zullen de Milanezen wel een smak geld moeten neerleggen. Hoewel zijn marktwaarde geschat wordt tussen de 8 en 10 miljoen euro, lijkt Club volgens eerdere berichten minstens 20 miljoen euro te vragen. Afwachten of de huidige nummer twee in de Serie A zover wil gaan.

LEES OOK: 'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Denkt u dat Kossounou volgend seizoen nog voor Club speelt?

Meest recent

Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

17
17
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

133
133
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

207
207
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

55
55
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

173
173
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

376
376
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

176
176
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

113
113
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

322
322
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

349
349
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

146
146
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

381
381
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

87
87
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

308
308
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

355
355
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

504
504
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

256
256
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

186
186
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

915
915
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

217
217
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

362
362
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

229
229
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

524
524
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

381
381

Meer sportnieuws