'Genk heeft opvolger VD Brom al bepaald'

2010 stemmen
'Genk heeft opvolger VD Brom al bepaald'

Na een bijzondere povere vijf op 27 staat John van den Brom behoorlijk onder druk bij KRC Genk. Daar werd maandagavond dan ook een crisisoverleg gehouden om te beraden over het lot van de coach.


Volgens diverse media mag de Nederlander echter opgelucht ademhalen, want vooralsnog wordt hij nog niet de laan uitgestuurd. Uiteindelijk oordeelde het bestuur dat de verstandhouding tussen de spelers en Van den Brom voldoende groot is om verder met elkaar door te gaan. Zowel komende vrijdag tegen Charleroi als volgende week in de kwartfinale van de Croky Cup tegen KV Mechelen zit hij normaal gezien dus nog op de bank. Die wedstrijden lijken evenwel cruciaal te zullen worden voor zijn toekomst in de Luminus Arena. Zeker bij een uitschakeling in de beker zou Van den Brom weleens meteen terug ter discussie kunnen staan.

UPDATE 16u06
Voorlopig blijft Van den Brom dus nog in het zadel zitten bij Genk, al hangt zijn lot allicht dus wel nog steeds aan een zijden draadje. Mocht het nummer drie in de Jupiler Pro League alsnog overgaan tot een ontslag, lijkt de opvolger bovendien reeds vast te liggen. Zo stelt Het Nieuwsblad dat assistent Domenico Olivieri, die zowel na het ontslag van Hannes Wolf als het vertrek van Jess Thorup al depanneerde, "een derde interimopdracht als hoofdcoach (voorlopig) bespaard blijft".

Indien het straks toch tot een vroegtijdig afscheid van Van den Brom komt, waarbij vermoedelijk in één klap dan ook diens rechterhand Dennis Haar mag beschikken, is het dus nog maar eens aan Olivieri om tijdelijk over te pakken. Wie weet zelfs tot het einde van het seizoen, want met amper zes wedstrijden te gaan voor de play-offs lijkt het kort dag om elders nog een adequate vervanger te vinden. Tenminste, indien de trouwe kracht in de schaduw dat zelf ziet zitten.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Olivieri verdient een volwaardige kans als T1

Meest recent

Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

7
7
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

19
19
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

184
184
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

183
183
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

54
54
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

116
116
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

104
104
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

245
245
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

206
206
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

68
68
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

137
137
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

246
246
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

258
258
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

452
452
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

239
239
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

448
448
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

146
146
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

58
58
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

265
265
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

268
268
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

591
591
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

329
329
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

484
484
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

133
133
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

337
337

Meer sportnieuws