'Genk heeft opvolger VD Brom al bepaald'

2010
'Genk heeft opvolger VD Brom al bepaald'

Na een bijzondere povere vijf op 27 staat John van den Brom behoorlijk onder druk bij KRC Genk. Daar werd maandagavond dan ook een crisisoverleg gehouden om te beraden over het lot van de coach.


Volgens diverse media mag de Nederlander echter opgelucht ademhalen, want vooralsnog wordt hij nog niet de laan uitgestuurd. Uiteindelijk oordeelde het bestuur dat de verstandhouding tussen de spelers en Van den Brom voldoende groot is om verder met elkaar door te gaan. Zowel komende vrijdag tegen Charleroi als volgende week in de kwartfinale van de Croky Cup tegen KV Mechelen zit hij normaal gezien dus nog op de bank. Die wedstrijden lijken evenwel cruciaal te zullen worden voor zijn toekomst in de Luminus Arena. Zeker bij een uitschakeling in de beker zou Van den Brom weleens meteen terug ter discussie kunnen staan.

UPDATE 16u06
Voorlopig blijft Van den Brom dus nog in het zadel zitten bij Genk, al hangt zijn lot allicht dus wel nog steeds aan een zijden draadje. Mocht het nummer drie in de Jupiler Pro League alsnog overgaan tot een ontslag, lijkt de opvolger bovendien reeds vast te liggen. Zo stelt Het Nieuwsblad dat assistent Domenico Olivieri, die zowel na het ontslag van Hannes Wolf als het vertrek van Jess Thorup al depanneerde, "een derde interimopdracht als hoofdcoach (voorlopig) bespaard blijft".

Indien het straks toch tot een vroegtijdig afscheid van Van den Brom komt, waarbij vermoedelijk in één klap dan ook diens rechterhand Dennis Haar mag beschikken, is het dus nog maar eens aan Olivieri om tijdelijk over te pakken. Wie weet zelfs tot het einde van het seizoen, want met amper zes wedstrijden te gaan voor de play-offs lijkt het kort dag om elders nog een adequate vervanger te vinden. Tenminste, indien de trouwe kracht in de schaduw dat zelf ziet zitten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Olivieri verdient een volwaardige kans als T1

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

62
62
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

68
68
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

84
84
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

76
76
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

150
150
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

201
201
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

106
106
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

75
75
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

121
121
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

217
217
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

106
106
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

984
984
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

166
166
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

110
110
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

399
399
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

440
440
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

422
422

Meer sportnieuws