'Genk heeft opvolger VD Brom al bepaald'

door
'Genk heeft opvolger VD Brom al bepaald'

Na een bijzondere povere vijf op 27 staat John van den Brom behoorlijk onder druk bij KRC Genk. Daar werd maandagavond dan ook een crisisoverleg gehouden om te beraden over het lot van de coach.


Volgens diverse media mag de Nederlander echter opgelucht ademhalen, want vooralsnog wordt hij nog niet de laan uitgestuurd. Uiteindelijk oordeelde het bestuur dat de verstandhouding tussen de spelers en Van den Brom voldoende groot is om verder met elkaar door te gaan. Zowel komende vrijdag tegen Charleroi als volgende week in de kwartfinale van de Croky Cup tegen KV Mechelen zit hij normaal gezien dus nog op de bank. Die wedstrijden lijken evenwel cruciaal te zullen worden voor zijn toekomst in de Luminus Arena. Zeker bij een uitschakeling in de beker zou Van den Brom weleens meteen terug ter discussie kunnen staan.

UPDATE 16u06
Voorlopig blijft Van den Brom dus nog in het zadel zitten bij Genk, al hangt zijn lot allicht dus wel nog steeds aan een zijden draadje. Mocht het nummer drie in de Jupiler Pro League alsnog overgaan tot een ontslag, lijkt de opvolger bovendien reeds vast te liggen. Zo stelt Het Nieuwsblad dat assistent Domenico Olivieri, die zowel na het ontslag van Hannes Wolf als het vertrek van Jess Thorup al depanneerde, "een derde interimopdracht als hoofdcoach (voorlopig) bespaard blijft".

Indien het straks toch tot een vroegtijdig afscheid van Van den Brom komt, waarbij vermoedelijk in één klap dan ook diens rechterhand Dennis Haar mag beschikken, is het dus nog maar eens aan Olivieri om tijdelijk over te pakken. Wie weet zelfs tot het einde van het seizoen, want met amper zes wedstrijden te gaan voor de play-offs lijkt het kort dag om elders nog een adequate vervanger te vinden. Tenminste, indien de trouwe kracht in de schaduw dat zelf ziet zitten.

LEES OOK: Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

Olivieri verdient een volwaardige kans als T1

Meest recent

Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

95
95
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

55
55
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

123
123
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

187
187
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

110
110
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

258
258
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

99
99
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

271
271
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

564
564
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

96
96
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

95
95
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

145
145
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

213
213
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

709
709
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

92
92
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

286
286
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

95
95
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

160
160
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

898
898
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

118
118
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

259
259
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

551
551
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

157
157
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

528
528
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

90
90

Meer sportnieuws