TRANSFERUURTJE: 'Tottenham wil titularis RSCA, vier opties voor Agüero'

door
TRANSFERUURTJE: 'Tottenham wil titularis RSCA, vier opties voor Agüero'

De wintermercato mag dan wel voorbij zijn, er raakt wel nog heel wat informatie bekend over de transfers die in januari plaatsvonden. Daarnaast beginnen een aantal clubs zich ook al voor te bereiden op de zomer. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
De interesse voor Paul Mukairu blijft maar groeien. Na Leverkusen en AS Roma toont volgens de Sunday Mirror nu ook Tottenham interesse in de Nigeriaanse winger. De Spurs zouden er zelfs alle vertrouwen in hebben dat ze de strijd om Mukairu zullen winnen en dat hij in de zomer naar Londen zal trekken. Anderlecht huurt hem momenteel van Antalyaspor, maar beschikt over een aankoopoptie en kan dus mikken op een snelle winst.

Thibault Vlietinck wordt dit seizoen door Club Brugge verhuurd aan OH Leuven. Daar ligt wellicht ook zijn toekomst, want volgens Het Nieuwsblad zijn de Leuvenaars van plan om zijn aankoopoptie komende zomer te lichten. Hoeveel die precies bedraagt is niet geweten, al zal het gezien Vlietinck zijn gebrek aan perspectief en contract tot 2022 vermoedelijk niet om een enorme som gaan.

Hernan Losada zou zijn nieuwe ploeg willen versterken met vers bloed uit de Jupiler Pro League. Hij zou namelijk een verdediger willen weghalen bij KV Kortrijk, want de Washington Post schrijft dat D.C. United aan het onderhandelen is met Brendan Hines-Ike. De gesprekken met de 26-jarige zouden al behoorlijk vergevorderd zijn. De kans lijkt dus groot dat de Amerikaan het Guldensporenstadion nog zal verlaten.

BUITENLAND
Komende zomer zijn er enkele absolute toppers transfervrij op te pikken, aangezien ze hun aflopende contract (nog?) niet verlengd hebben. Eén van de grootste namen die eind juni vrij kan komen, is Sergio Agüero. De Argentijnse goalgetter kwam dit seizoen tot dusver amper aan de bak bij Manchester City door blessureleed en gaf al aan dat hij nog niet weet of hij wel bij de club moet blijven. Volgens El Chiringuito hebben al vier internationale topclubs de gesprekken met Agüero aangeknoopt: FC Barcelona, Paris Saint-Germain, Internazionale en Juventus.

Het lijkt er alsmaar meer op dat Andy Najar transfervrij terug zal keren naar D.C. United. Volgens de Hondurese krant Diez staan enkel de medische testen nog een transfer in de weg. Gezien het blessureverleden van Najar zullen die wel geen evidentie worden, al zou de rechtsachter tegenwoordig wel opnieuw in topvorm verkeren.

FC Barcelona mikt op interessante spelers die weldra einde contract zijn en dus zonder transfersom vallen op te pikken. Juan Bernat (PSG) staat alvast hoog op het lijstje, maar Barça krijgt plots pittige concurrentie. Volgens Mundo Deportivo heeft immers ook Sevilla het ook laten vallen op de 27-jarige Spanjaard. De Andalusiërs kunnen alvast een speler aan de linkerflank gebruiken.

LEES OOK: Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

Ziet u in Mukairu een geschikte speler voor een Europese topcompetitie?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

221
221
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

185
185
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

106
106
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

51
51
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

156
156
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

298
298
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

272
272
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

110
110
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

41
41
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

112
112
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

227
227
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

272
272
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

558
558
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

365
365
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

449
449
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

139
139
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

644
644
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

645
645
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

427
427
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

440
440
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

303
303
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2279
2279
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

154
154

Meer sportnieuws