Anderlecht vreest oproer, politie reeds ingeschakeld

door
Anderlecht vreest oproer, politie reeds ingeschakeld

De wanprestatie van afgelopen weekend tegen KV Kortrijk is hard aangekomen bij de aanhang van RSC Anderlecht. Zo stuurde de Franstalige supportersfederatie zondag nog een kritische open brief de wereld in. Dinsdagavond overleggen delegaties van de fans alvast met het bestuur.

Dan komt de zogenaamde fanboard immers samen. Dit orgaan bestaat uit vertegenwoordigers van de verschillende supporterfederaties en zal overleggen met leden van het bestuur. Zo weet Het Laatste Nieuws dat nieuwe CEO Jos Donvil dit keer de aanhangers zal toespreken. Het zal de eerste keer worden dat hij rechtstreeks de dialoog aangaat met de supporters.

Donvil zou zich alvast aan een 'bewogen vergadering' verwachten. Want ook onder de fans blijkt er heel wat onenigheid te heersen. Zo was men aan Vlaamse kant niet echt te spreken over de brief die verstuurd werd door de Waalse vrienden. Wat er precies op de agenda staat is momenteel niet bekend, maar de financiële malaise en de wisselvallige resultaten zullen ongetwijfeld ter sprake komen.

UPDATE 10u30

Dinsdagavond zou er dus een overleg volgen tussen enkele Anderlecht-fans en CEO Jos Donvil. Dat lijkt best nodig te zijn om de boel te kalmeren, want volgens Het Laatste Nieuws vrezen ze bij Paars-Wit ongeregeldheden in aanloop naar de Clasico van zondag tegen Standard. Die worden al zeker verwacht wanneer er dan opnieuw een negatief resultaat zou volgen. De politie houdt intussen de sociale media dan ook nauwlettend in de gaten meldt de krant, om tijdig te kunnen ingrijpen indien er daar plannen tot opstand zouden ontstaan.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Zullen er ongeregeldheden ontstaan?

Meest recent

Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

3
3
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

108
108
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

133
133
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

138
138
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

147
147
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

124
124
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

252
252
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

174
174
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

229
229
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

70
70
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

181
181
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

424
424
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

391
391
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

120
120
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

385
385
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

289
289
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

120
120
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

297
297
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

140
140
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

583
583
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

143
143
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

266
266

Meer sportnieuws